Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191349 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawel.M

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #630 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 09:17:58 »
Ja pochodzę z okolic Konina (choć teraz mieszksm ciut dalej na zach., ale do Konina mam jakieś 50-55 km).

JanT

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #631 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 09:21:00 »
A to nie był czasem żart?  :)

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #632 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 09:42:29 »
ojojoj smutna wiadomość odnośnie łodzi ale w sumie można się było tego spodziewać.

następny w kolejce do odwołania comic con w listopadzie. hans wiesz może czy jest już jakieś info?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #633 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 09:50:13 »
KoKon? To jestes z moich stron - mieszkam we wsi Janowice z 7km od Konina☺

No patrz, ja mam z 10 km do Janowic!

Ale do tych pod Inowrocławiem 8)

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #634 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 17:36:30 »
Nie będzie MFKiG.
Zrobią festiwal online.
Potwierdzone info.

Online to se można pograć w CoD na telefonie... Taki festiwal to nie festiwal.

Offline Lou

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #635 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 19:11:00 »
To zostaje jeszcze PFSK. Miał być miesiąc po MFK więc też się pewnie nie odbędzie...  :(
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Kadet

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #636 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:36:23 »
Online to se można pograć w CoD na telefonie... Taki festiwal to nie festiwal.

Może zrobią wirtualną kolejkę na Zoomie i osoby, które najwcześniej się zalogują i wytrwają przed ekranem nieprzerwanie do chwili rozpoczęcia wydawania numerków, dostaną rysografy od artystów, którzy mieli przyjechać :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #637 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 21:34:58 »
Może zrobią wirtualną kolejkę na Zoomie i osoby, które najwcześniej się zalogują i wytrwają przed ekranem nieprzerwanie do chwili rozpoczęcia wydawania numerków, dostaną rysografy od artystów, którzy mieli przyjechać :)

To dalej nie to samo :( Oprócz osławionych numerków, zawsze człek napił się dobrego trunku w doborowym towarzystwie, pogadał o wszystkim i o niczym, ułożył odpowiednią taktykę na sobotni i niedzielny dzień targowy, przekąsił coś, wypił kilka pięćdziesiątek w pubie którego nazwy nie pamięta, pilnował aby ziomek nie zaspał na odczytywanie (ktoś inny pilnował abym to ja nie zamulił), później wspólnie podziwiał kto co upolował, nie będzie wspólnych tras hotel-expo-hotel aby odłożyć pierwszą część bagażu, a jednocześnie zabrać kolejną, cytując klasyka nic nie będzie... :) Kurczaki, dla mnie taki weekendzik to jest jak dwa tygodnie na Malediwach (uprzedzam pytanie, nie nigdy nie byłem) :)

Offline nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #638 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 23:39:56 »
Szkoda wielka, może chociaż Comic Con wypali, to druga połowa listopada więc albo już się uspokoi albo będzie 2 fala i odwołają ;(

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #639 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 02:35:16 »
Mnie najbardziej wkurza to, że skoro organizatorzy wiedzą że nie będzie normalnego festiwalu, tylko taki online, to miło byłoby wcześniej o tym poinformować. A nie dowiaduję się od znajomego, który wie ze chciałem tam pojechać.
Podejrzewam ze z Comic Conu tez nic nie wypali.

Offline Lou

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #640 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 09:28:01 »
@Hans, a skąd to "potwierdzone info"? Bezpośrednio od osoby zaangażowanej w organizację? Helpera? Z trzeciej ręki od ciotki wujka wnuczka babci?
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #641 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 10:20:17 »
Kumpel kumpla gdzieś coś słyszał ;)

Offline nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #642 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 10:21:35 »
Jakby co to ja potwierdziłem u organizatora. Będzie tylko on line prawdopodobnie w listopadzie.

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #643 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 17:55:46 »
@Hans, a skąd to "potwierdzone info"? Bezpośrednio od osoby zaangażowanej w organizację? Helpera? Z trzeciej ręki od ciotki wujka wnuczka babci?
Potwierdzone na 100%.
Znajomy pracuje w branży komputerowej i wiedzieli już o tym jakiś czas temu.
Będzie formuła online i to prawdopodobnie tylko dlatego, aby nie stracili tegorocznych dotacji - takie dostał info.
Rozumiem że kasy nie da się przerzucić, ale wolałbym aby zainwestowali ją w przyszłoroczną edycję zapraszając jakieś mega gwiazdy (Mignola, Miller.....)

Offline Arne

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #644 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 07:36:53 »
Na stronie Warsaw Comic Con widnieje nowa data festiwalu: 5-6 grudnia 2020. Poprzednio byl przeplanoprzeplany na 20- 22 listopada 2020. Jak widac, oprocz zmiany daty, konwent zostal skrocony z 3 do 2 dni. Ciekawe, jak potraktuja uczestnikow, ktorzy wykupili juz 3- dniowe karnety...