Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191284 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #405 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 23:24:52 »
słabo mi, ale rozumiem.

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #406 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 09:00:46 »
Zapraszamy do zapoznania się ze zredagowaną strefą autografów. Dziękujemy za wszystkie sugestie i po ustaleniach Galeria PolishComicArt  wynegocjowała i stworzyła  najlepsze z możliwych rozwiązań.

https://www.facebook.com/341345759560848/posts/868889740139778/

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #407 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 09:07:08 »
O, teraz dużo lepiej, pomysł z przymusem kupowania w sklepie Planety był moim zdaniem nietrafiony. Aż się może wybiorę jutro lub w niedzielę. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #408 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 09:31:09 »
Szkoda, że dopiero teraz bo już nie odkręcę spraw w pracy i nie mogę pojechać :/ :(

Offline Boro

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #409 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 10:01:08 »
Rozumiem, że jak ktoś już kupił przez internet, to też dostanie kupon do losowania po okazaniu biletu? W regulaminie jest tylko zapis "Przy zakupie biletu do Strefy Autografów, każdy kupujący otrzymuje jeden kupon,
upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu" - nie ma nic o biletach internetowych.

Edit:
Co to w ogóle "Bilet do Strefy Autografów", to to samo co "Bilet do Strefy Multikomiksu"?
https://www.biletynatargi.com/pl/warsaw-comic-con-v-edycja/205-wcc-bilet-do-strefy-multikomiksu-sobota.html

Przepraszam za być może głupie pytania, ale jadę pierwszy raz i to z dzieckiem i nie chciałbym marnować czasu na wyjaśnianie spraw na miejscu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 31 Maj 2019, 10:05:21 wysłana przez Boro »

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #410 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 14:56:10 »
Jak czytam te wszystkie kocopały jakie organizatorzy fundują odwiedzającym (bilet na konwent, bilet do strefy komiksu, bilet do strefy autografów, bilet do losowania, bilet do sracza, bilet do biletu...) to doceniam Pyrkon i jego jasne, proste, wychodzące naprzeciw konwentowiczom zasady. Niedługo każą płacić sobie by w ogóle rozmawiać w sieci o tym CC. Masakra.

Offline Arne

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #411 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 15:06:33 »
@gazza:
Zgadzam sie z toba w pelni. Nawet w zeszlym tygodniu zastanawialem sie, czy nie wybrac sie na WCC, (zwlaszcza ze calkiem przypadkowo zgralo mi sie z terminem urlopu), ale po rewelacjach na temat WCC jakie tu wyczytalem, dalem sobie calkowicie spokoj. Pyrkon lepszy (czytaj tanszy)  i do tego pod bokiem ;)

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #412 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 15:16:23 »
Dlatego szanuję nasze krajowe stare konwenty (które swoją drogą wyewoluowały do nierzadko gigantycznych imprez masowych), a tym komercyjnym do porzygu Con'om pokazuję środkowy palec.
Sorry ale musiałem to z siebie wy....rzucić ;)
Oczywiście zainteresowanym życzę samych miłych wrażeń i jak najmniej frustracji.
Jak coś nie pójdzie po myśli - zawsze możecie bez stresu i przysłowiowego "kredytu" wpaść na Pyrkon (nie, nie mam płacone za reklamę ;) ), albo na całkowicie bezpłatne: imprezy w Bibliotece Uniwersyteckiej i Poznański Festiwal Komiksu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 31 Maj 2019, 15:18:14 wysłana przez Gazza »

Offline Alfman

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #413 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 15:41:30 »
... albo na całkowicie bezpłatne: imprezy w Bibliotece Uniwersyteckiej i Poznański Festiwal Komiksu.

...lub do Krakowa  ;)

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #414 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 17:35:39 »
właśnie wróciłem z wcc. serdecznie polecam. wystawa plansz ze szninkla robi piorunujące wrażenie. jutro maja dodać plansze 18+, jeżeli ktoś się waha to polecam. rzadka okazja zobaczyć na własne oczy te cudeńka.

strefa rysowania lepsza niż w zeszłym roku - połączona z galeria, dużo miejsca i przestrzeni. dedykacje od GR i RS wylosowane. było około 20 osób po wrys.

Offline Tjall

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #415 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 23:41:25 »
Jest różnica. Nie wiesz że imiona bądź nazwiska mogą zaczynać się od tych samych literek?

Dostałem RM zamiast WM i straciłem numerek.

Richard Marazano - William Maury. Niby nic wielkiego, ale pomyłka nastąpiła ;)

Dobry numerek dostałeś, chyba nie chciałeś brać rysografu w komiksie dla 12-letnich dziewczynek? ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #416 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 10:42:09 »
Tak się składa, że chciałem  ;) Spider-Wendy wyszła super!

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #417 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 18:14:09 »
jak sobota na wcc? na zdjęciach z fb widziałem konkretne tłumy w strefie komiksu.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #418 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 18:54:37 »
Daj im czas, zanim wrócą z Nadarzyna do Warszawy to jeszcze musi minąć trochę czasu. O innych miejscach nie mówiąc.

W tym roku też kasowali 20 zł za parking?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #419 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 19:23:55 »
Tak, 20zl i nie dalo sie wyjsc z imprezy do samochodu zostawic komiksy, ale i tak bylo fajnie. Kilka super wrysow, niestwty od Rosinskiego tylko podpis, ale za to mam z nim foteczke, wiec jestem ukontentowany.
Piękno jest w oczach patrzącego.