Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 193059 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grzmichuj

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #360 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 23:00:13 »
Po kolei.

Krzysztof Garula gra na siebie. Pozwolić handlarzowi autografów i oryginalnych plansz organizować strefę autografów, to jak pozwolić producentowi wódki organizować strefę bezalkoholową. No sorry, ale jemu nie tylko nie zależy na tym, żeby ktokolwiek z komiksiarzy dostał autograf, ale on wręcz nie może do tego dopuścić. Mógłby przecież wybrać licytację wrysów, albo dać zaporówkę, ale wtedy kupią to ci, którzy mają kasę i nie zostaną jego klientami. Do tego wydaje komiks jednego z artystów, a dystrybutorem jest - o kurła jaki przypadek - Planeta Zboczeńców, która dostaje klientów, bo 40 zł to idealna cena za komiks multistoiska.
Idealnie zaplanowany scam podszyty bulshitem.
Idealnie dla idiotów.
Na FKW też był, na pierwszym stołeczku, oczywiście nie parał się staniem w kolejce, tylko gdy artysta usiadł, to nagle się pojawiał w otoczeniu pociotków. Skoro typ sam nie przestrzega zasad, kto mu pozwolił organizowanie strefy? I co on tam w ogóle robił ze swoimi planszami?

Losowania wrysów nie widziałem nigdzie. Ok, może nie jestem w San Diego co roku, ale coś tam w życiu widziałem i losowanie jako forma nagrodzenia fanów jest IDIOTYZMEM. Dlaczego miałbym wydawać 60 pln na wejście na CC, potem 10 na strefę komiksów, a potem 40 na komiks, żeby ktoś inny dostał wrys? A 110 złotych to 25 dolarów, czyli spokojnie za tę kwotę można kupić 90% wrysów na zagranicznych Conach, może nawet na printach. Jima Lee kupiłem za 25 właśnie.

Nadarzyn Comic Con to nie jest zła impreza, tylko organizatorów opętał duch bullshitu i oferują piątoligową jakość za pierwszoligowe pieniądze. tyle samo wjazd kosztuje na Comic Con w Monachium (helloł kurła, oni mają Chucka Norrisa i pierwszoplanowe gwiazdy z Archiego i Gry o Tron).

Jeśli Garula ma dalej robić to co robi, to mnie w tym nie będzie i polecam kolegom mówić o tym głośno.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #361 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 07:47:56 »
A ja mam takie pytanie, na najbliższym CC będzie Lee Bradley, Lee Townsend i Stephen B. Scott, oni coś tam mazali dla DC czy Marvela. Czy w PL wyszło cokolwiek w czym brali udział?
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 08:04:52 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #362 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 08:39:27 »
Ta  trójka - patrząc na marvelfandomwiki- chyba pojawia się w związku z zapowiadanym magazynem ...
,, - Eeeeech.''

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #363 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 08:46:19 »
Tylko wtedy musieliby się rozliczyć, a tak...

Sorry, że Cię odesłałem do czytania, ale sam dwukrotnie wcześniej opisałem zasadę zdobycia autografów na WCC (fakt, że trochę tych stron już jest). Najgorsze jest to, że sam słyszałem od K. Garuły na Komiksowej Warszawie, że taka sama zasada będzie w Łodzi. Kolega wcześniej pisał, że póki co kto inny jest Dyrektorem Festiwalu, ale to właśnie K. Garuła przez ostatnie conajmniej dwa lata rządzi strefą autografów. A, pamiętam jak jeszcze 3, czy cztery lata temu sam „kiblował” w kolejce do numerków, a potem wbrew regulaminowi podawał autorom całe sterty komiksów do podpisu.
Teraz mając świat Thorgala na wyłączność wprowadza „zachodnie” standardy. Zapomniał wół jak cielęciem był. Wiadomo, $$$.

Panie Dariuszu Mieszkowski - pytanie podstawowe:
- dlaczego Pan kłamie - podczas rozmowy w trakcie komiksowej Warszawy, poza Panem i mną obecne były jeszcze 3 inne osoby. Nie poruszaliśmy tematu strefy autografów w Łodzi - pytał się mnie Pan tylko o album Thorgala. Nie wiem co ma Pan na celu obrażając mnie i szykanują i z czego wynika Pana zawiść. Tym bardziej nie wiem czemu Pan kłamie.
Co do Łodzi to od 2 lat zajmowania się strefą autografów, wprowadzone tam zostały zasady - których wcześniej nie było, czyli regularne otwieranie (a nawet przed czasem ) strefy wydawana numerków, wydawanie numerków od pierwszego, a nie od 3 czy piątego oraz pilnowanie aby w krótkim czasie rysownicy stworzyli jak najwiecej dzieł dla swoich fanów (między innymi wejście na strefę z 1 komiksem a nie z siatką - przez co więcej osób ma szanse na wymarzone trofeum).
Takie zasady wprowadziła moja ekipa - czy były złe?? Opinie mówią co innego.
I nie jest problemem przeczytać nazwisko.

Już nie chciałem do tego mieszać dzidziusia 😀. Ale, właśnie tak było, do prawie każdego autora z maleństwem na ręku i stertą komiksów i jeszcze wolał żonę/partnerkę żeby też podeszła po wrysik.

Szykowałem się na to WCC razem ze starszym synem, ale jak zobaczyłem te „zasady”, to bez żalu odpuszczamy.

Widać że pisze Pan posty tylko z zawiści. Jeśli zapytałby Pan kogokolwiek w kolejce moja partnerka zawsze była ze mną obecna i uczciwie jak każdy - stała w kolejkach. Dlatego tym bardziej Pana tekst uważam za żałosny.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 09:14:55 wysłana przez Krzysztof »

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #364 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 08:55:48 »
A jaka forma By Państwu odpowiadała.
Może warto napisać zamiast robić personalne wycieczki obrażając drugiego człowieka oraz jedno rodzinę.

TAKIE ZACHOWANIE JEST PO PROSTU ŻAŁOSNE.

Jeśli macie Państwo jakieś rozwiązania lub propozycje, na pewno nie może być systemu kolejowego, ponieważ ComicCon nie jest imprezą tylko komiksową i większość ludzi nie zna kolejowych zasad „kto 1 ten lepszy” i jest nakaz aby wszyscy mieli równe szanse!

Wystarczy napisać, porozmawiać, zaproponować. Dla normalnego człowieka to lepsze rozwiązanie niż kłamstwa lub personalne wycieczki godzące w rodzinę.

Znam większość z Państwa z widzenia, z imienia i z nazwiska, nie ukrywam się za nickami, myśląc że każde zachowanie może przejść bezkarnie. Ale warto zamiast siać nienawiść i agresję rozmawiać, rozwijać każde komiksowe przedsięwzięcie w tym kraju, aby to dla nas takie potęgi jak Ptak czy MFKiG sprowadzały jak najwięcej najlepszych artystów.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 09:02:47 wysłana przez Krzysztof »

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #365 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 09:10:34 »
Panie Dariuszu Mieszkowski - pytanie podstawowe:
- dlaczego Pan kłamie - podczas rozmowy w trakcie komiksowej Warszawy, poza Panem i mną obecne były jeszcze 3 inne osoby. Nie poruszaliśmy tematu strefy autografów w Łodzi - pytał się mnie Pan tylko o album Thorgala. Nie wiem co ma Pan na celu obrażając mnie i szykanują i z czego wynika Pana zawiść. Tym bardziej nie wiem czemu Pan kłamie.
Co do Łodzi to od 2 lat zajmowania się strefą autografów, wprowadzone tam zostały zasady - których wcześniej nie było, czyli regularne otwieranie (a nawet przed czasem ) strefy wydawana numerków, wydawanie numerków od pierwszego, a nie od 3 czy piątego.

No, to Pan kłamie i to bezczelnie. Rozmawialiśmy na stanowisku Planety Komiksów, obecna była przy tym .tylko jedna osoba, Pani od wydawnictwa. Kiedy opowiedział już Pan o swoich głupich (moim zdaniem) zasadach autografów na WCC, zapytałem, czy w Łodzi do Rosińskiego też tak będzie. Odpowiedział Pan, że tak, bo na festiwalu gdzieś tam ... (nie pamiętam którym) też tak jest. Odpowiadał Pan nieprzyjemnym tonem, widocznie kojarzył już mnie Pan z krytyki bełkotu, jakim był wstęp do Thorgala.
Widząc jak stara się Pan „zaorać” poletko autografów pod siebie i jednocześnie pamiętając Pana zdobywanie autografów w latach poprzednich robi mi się niedobrze i jednocześnie tracę radość z mojego ulubionego hobby.

Na Pana korzyść działa za to wprowadzony system numerków, który działał przez ostatnie dwa lata w Łodzi, ale jak zrobi Pan tam element losowania do najbardziej uznanych twórców, to stanie się on bezwartościowy.
Pana ostatni post jest konstruktywny, tylko szkoda, że nie dużo wcześniej. Nie wierzę, że na dzień przed WCC zmieni Pan zasady  Strefy autografów. Ale do Łodzi trochę czasu jest.

Ps. Funkcjonuję na tym forum jako Midar, choć nie widzę problemu, że wywołał mnie Pan z nazwiska i imienia. Różnica między nami jest taka, że jest Pan osobą publiczną, jako właściciel wydawnictwa, galerii i jeden z organizatorów WCC, a ja jestem prywatnym użytkownikiem tego Forum.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 09:20:52 wysłana przez Midar »

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #366 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 09:23:16 »
Panie Dariuszu, przestanie Pan kłamać.
Był jeszcze przy rozmowie obecny rysownik (po Pana prawej stronie) oraz oraz jedna osoba stojąca po lewej stronie.
Nie wiem co ma Pan na celu próbując oczerniać mnie tymi kłamstwami, zadawał Pan pytania i normalnie Panu odpowiadałem. Niepotrzebnie dorabia Pan do tego jakąkolwiek ideologię.
Tak jak wspomniałem - atakuje Pan z zawiści od samego początku i kłamie. Nie mogło być z prostej przyczyny jakiejkolwiek rozmowy o Łodzi - ponieważ w tym roku NIE ORGANIZUJĘ TAM STREFY AUTOGRAFÓW - WIĘC TUTAJ JASNO I WYRAŹNIE WIDAĆ PANA KŁAMSTWA!!!
Pana zachowanie uważam za żałosne, a personalne wycieczki z obrażaniem i naśmiewanie się z rodziny są kompletnym dnem - zwłaszcza z dzieci.
Tak jak wspomniałem - jak na razie nikt - SŁOWNIE NIKT - nie zaproponował dogodnego rozwiązania dla strefy autografów Warsaw ComicConu - natomiast widzę wielu, którzy kłamiąc potrafią nie tylko krytykować jakieś propozycje, ale także czynią sobie personalne wycieczki atakując nawet bliskich.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 09:31:40 wysłana przez Krzysztof »

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #367 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 09:44:26 »
Panie Dariuszu, przestanie Pan kłamać.
Był jeszcze przy rozmowę obecny rysownik (po Pana prawej stronie) oraz oraz jedna osoba stojąca po lewej stronie.
Nie wiem co ma Pan na celu próbując oczerniać mnie tymi kłamstwami, zadawał Pan pytania i normalnie Panu odpowiadałem. Niepotrzebnie dorabia Pan do tego jakąkolwiek ideologię.
Tak jak wspomniałem - atakuje Pan z zawiści od samego początku i kłamie. Nie mogło być z prostej przyczyny jakiejkolwiek rozmowy o Łodzi - ponieważ w tym roku NIE ORGANIZUJĘ TAM STREFY AUTOGRAFÓW - WIĘC TUTAJ JASNO I WYRAŹNIE WIDAĆ PANA KŁAMSTWA!!!
Pana zachowanie uważam za żałosne, a personalne wycieczki z obrażaniem i naśmiewanie się z rodziny są kompletnym dnem - zwłaszcza z dzieci.
Tak jak wspomniałem - jak na razie nikt - SŁOWNIE NIKT - nie zaproponował dogodnego rozwiązania dla strefy autografów Warsaw ComicConu - natomiast widzę wielu, którzy kłamiąc potrafią nie tylko krytykować jakieś propozycje, ale także czynią sobie personalne wycieczki atakując nawet bliskich.

Twierdzę, że byłem na stanowisku , przy którym  był tylko Pan i Pani z wydawnictwa (nawet z nią chwilę rozmawiałem). Być może podchodził ktoś ze zwiedzających, ale nie brał udziału w rozmowie. Zadałem też pytanie o Łódż. Skoro Pan nie pamięta, to trudno. Podpisu Van Hamme na litografii, też Pan pewnie nie obiecywał.

Nie wyśmiewam się i nigdy nie miałem zamiaru z Pańskiej  rodziny, jeśli ktoś odniósł takie wrażenie, to jest ono mylne. Wspomnienie o innych osobach z Pana otoczenia miało tylko przybliżyć Pana obraz (odnosiłem się do postu kolegi z forum). Ale ponieważ rozumiem, że mógł się Pan poczuć dotknięty tamten post usunąłem.

A, na koniec nie wiem, czy się śmiać, czy płakać jeśli chodzi mi o zarzucaną mi zawiść. To uczucie jest mi obce i nie wiem czego mógłbym Panu zazdrościć? Nic mi nie przychodzi na myśl. Chyba mierzy Pan innych swoją miarą.

Nie zamierzam dalej z Panem polemizować, może mi Pan dalej zarzucać kłamstwo, nic nie poradzę, że nie mam świadka. Ale trochę osób mnie zna i wiedzą, że jestem słowny i staram się być rzetelny.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 09:50:21 wysłana przez Midar »

Offline Boro

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #368 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 09:49:15 »
Jeśli macie Państwo jakieś rozwiązania lub propozycje, na pewno nie może być systemu kolejowego, ponieważ ComicCon nie jest imprezą tylko komiksową i większość ludzi nie zna kolejowych zasad „kto 1 ten lepszy” i jest nakaz aby wszyscy mieli równe szanse!
Postaram się dość merytorycznie jednocześnie może trochę łagodząc atmosferę :)
Po pierwsze nie rozumiem skąd założenie, że tylko losowanie oznacza, że wszyscy mają równe szanse? Czy ogłoszony odpowiednio wcześniej regulamin i zwykła kolejka po numerki kogoś forują i nie oznaczają równych szans?
Nie rozumiem też tłumaczeń, że WCC nie jest imprezą komiksową.
Byłem na Pyrkonie, imprezie też niekomiksowej i też z ogromną ilością ludzi. Ceny biletów za niedzielę rodzic plus dziecko: 40 zł normalny, 25 zł ulgowy, zero dodatkowych opłat, mega gwiazda Stan Sakai ze zwykła kolejką ludzi (i wszyscy mieli równe szanse). W kolejce mega kultura, zero wyzwisk, przepychanek, reklamówek z mnóstwem komiksów (od kilku lat rzadko stoję po autografy, ale moim zdaniem daje się zauważyć, że kultura stojących naprawdę skoczyła kilka leveli wyżej, czego chyba nie wszyscy widzą)
A teraz WCC. Ceny biletów 60 zł plus 60 zł (nie zauważyłem, żeby były bilety ulgowe), wejście do Strefy Komiksu 10 zł plus 10 zł, kupno komiksu za możliwość wzięcia udziału w losowaniu 40 zł. Wychodzi naprawdę sporo kasy na sam początek. Wiem Krzysztof, że nie masz wpływu na ceny biletów, ale na resztę opłat chyba już tak.
Ale to już po ptakach, WCC jutro i teraz regulaminu pewnie się nie zmieni.
A teraz moja opinia przy założeniu, że niech już będzie to losowanie:
Dla mnie bez sensu jest fakt, że "talon do losowania" jest przyznawany dopiero po zakupie komiksów i to jeszcze na stoisku chyba partnera biznesowego, czyli Planety Komiksów. Jak powyżej zauważył jeden z kolegów to bardzo rzuca się w oczy. Jeżeli już stawiamy na losowanie, to niech talonem będzie bilet wstępu do strefy komiksowej przy jednoczesnym założeniu, że rysunki od Pana Grzegorza i Romana są dodatkowo płatne, ale TYLKO dla osób wylosowanych. I niech to nie będzie 40 zł, ale 240 zł za PEWNY rysunek, a nie 40 zł za możliwość wzięcia udziału w losowaniu.

edit
----
A Midara znam, pozdrawiam i uważam go za kompana, z którym można konie kraść :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 10:03:08 wysłana przez Boro »

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #369 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 09:58:28 »
Twierdzę, że byłem na stanowisku , przy którym  był tylko Pan i Pani z wydawnictwa (nawet z nią chwilę rozmawiałem). Być może podchodził ktoś ze zwiedzających, ale nie brał udziału w rozmowie. Zadałem też pytanie o Łódż. Skoro Pan nie pamięta, to trudno. Podpisu Van Hamme na litografii, też Pan pewnie nie obiecywał.

Nie wyśmiewam się i nigdy nie miałem zamiaru z Pańskiej  rodziny, jeśli ktoś odniósł takie wrażenie, to jest ono mylne. Wspomnienie o innych osobach z Pana otoczenia miało tylko przybliżyć Pana obraz (odnosiłem się do postu kolegi z forum).

A, na koniec nie wiem, czy się śmiać, czy płakać jeśli chodzi mi o zarzucaną mi zawiść. To uczucie jest mi obce i nie wiem czego mógłbym Panu zazdrościć? Nic mi nie przychodzi na myśl. Chyba mierzy Pan innych swoją miarą.

Nie zamierzam dalej z Panem polemizować, może mi Pan dalej zarzucać kłamstwo, nic nie poradzę, że nie mam świadka. Ale trochę osób mnie zna i wiedzą, że jestem słowny i staram się być rzetelny.
Wytknąłem Panu kłamstwo na którym został Pan złapany, a na co mam aż trzech świadków - poza moją osobą.
Ze względów wspomnianych wyżej nie mogliśmy rozmawiać o Łodzi, ale Pan stara mi się to usilnie wmówić.
Mierne są Pana ataki a ich powodu nie rozumiem.
Życzę Panu wszystkiego najlepszego w dalszym rozwijaniu swojego nieskazitelnego obrazu.
Pana rodzinie również życzę wszystkiego dobrego, i nawet przez myśl by mi nie przeszło obrazować Pana w taki żałosny sposób nawiazując do Pana dzieci.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.
I tak jak wspomniałem wcześniej, szkoda, ze poza żałosnymi atakami nie widzę od osób tak zainteresowanych komiksem jak Pan - żadnej chęci propozycji i rozwiązań, aby dla wszystkich kolekcjonerów autografy były największa przyjemnością a nie powodem do siania nienawiści.



Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #370 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 10:01:36 »

A teraz moja opinia przy założeniu, że niech już będzie to losowanie:
 Jeżeli już stawiamy na losowanie, to niech talonem będzie bilet wstępu do strefy komiksowej przy jednoczesnym założeniu, że rysunki od Pana Grzegorza i Romana są dodatkowo płatne, ale TYLKO dla osób wylosowanych. I niech to nie będzie 40 zł, ale 240 zł za PEWNY rysunek, a nie 40 zł za możliwość wzięcia udziału w losowaniu.

I to jest fajny pomysł, nad którym warto się pochylić. Propozycje są jak najbardziej miłe widziane.
Dziękuję.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #371 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 10:08:46 »
Hahaha, co tu się odpierdziela :P

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #372 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 10:13:17 »
Wytknąłem Panu kłamstwo na którym został Pan złapany, a na co mam aż trzech świadków - poza moją osobą.
Ze względów wspomnianych wyżej nie mogliśmy rozmawiać o Łodzi, ale Pan stara mi się to usilnie wmówić.
Mierne są Pana ataki a ich powodu nie rozumiem.
Życzę Panu wszystkiego najlepszego w dalszym rozwijaniu swojego nieskazitelnego obrazu.
Pana rodzinie również życzę wszystkiego dobrego, i nawet przez myśl by mi nie przeszło obrazować Pana w taki żałosny sposób nawiazując do Pana dzieci.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.
I tak jak wspomniałem wcześniej, szkoda, ze poza żałosnymi atakami nie widzę od osób tak zainteresowanych komiksem jak Pan - żadnej chęci propozycji i rozwiązań, aby dla wszystkich kolekcjonerów autografy były największa przyjemnością a nie powodem do siania nienawiści.




No i nie da się z Panem łatwo skończyć. Nie złapał mnie Pan na żadnym kłamstwie, bo nie kłamałem. Jeśli nie rozmawiał Pan jeszcze z kimś innym, to znaczy, że to Pan kłamie (myślę, że są jakieś nagrania z kamer, zwłaszcza w kontekście wyimaginowanych trzech świadków).
Nie potrafi Pan nawet czytać ze zrozumieniem. Nikt nie pisał o Pana dzieciach jako takich, tylko o Panu w kontekście podchodzenia z dzieckiem na ręku do autorów, co pozwalało akceptować, że miał Pan stertę komiksów do podpisu.

Również życzę wszystkiego dobrego (bez zgryźliwości).

Offline Krzysztof

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #373 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 10:17:36 »
Po raz kolejny zarzuca Pan kłamstwo (wyimaginowani świadkowie, kamery, sterty komiksów).
Poprzedni regulamin pozwalał wnieść 5 komisów do jednego autora. Tak też robiłem jak wszystkie inne osoby- Pan także.
Nie rozmawialiśmy o Łodzi ze względów jakie Panu podałem wyżej. Pozdrawiam Pana w imieniu wyimaginowanych świadków i temat uważam za zamknięty.
Jest Pan zainteresowany fajnymi i dobrymi dla wszystkich rozwiązaniami - czekam na propozycję - jedna już jest.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Maj 2019, 10:38:12 wysłana przez Krzysztof »

Offline Tjall

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #374 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 10:48:59 »
Dzień dobry.
Każda krytyka ma swoje granice. Tu w kilku przypadkach wykroczyła drastycznie po za normy dobrego wychowania. Czy wiecie drodzy Państwo jak zachowujecie się w kolejkach? Jak nagminne są próby przekupstwa, oszustwa? Może zapytajmy organizatorów stref autografów z Łodzi, Krakowa, Gdańska, Poznania, Warszawy ile  zorganizowanie strefy autografów wymaga wysiłku fizycznego?. Ile potrzeba czasu na przygotowanie, ile jest przy tym stresu? Ile czasu to kosztuje? Czy wiecie moi drodzy, że obsługa strefy bierze urlop przed-na czas-po festiwalu. Wiecie Państwo, że praca organizatora strefy autografów to wolontariat?. Może zapytajcie Krzysztofa jak to wygląda?. Ja też prowadziłem strefy autografów i wiem z czym to sie je. Pomyślcie zanim wylejecie wiadro hejtu. Comicon ma to do siebie, że można na niego nie jechać, nie brać rysografów - tak jak na każdy inny Festiwal. Pozdrawiam.