Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191245 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koora

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #195 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 22:39:47 »
Mnie udało się zdobyć 8 wrysów :) i to tylko do 15:00 ;)
Jak było w kolejce do Marvano? Wszyscy załapali się na wrysy?

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:22:53 »
Gratuluję i oczywiście zachęcam do wstawiania swoich galerii, ja jak zawsze przy kawie będzie podziwiał  ;)

Offline Koora

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #197 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:36:18 »
Rozmawiałem dłuższą chwilę z Panem Bartłomiejem z wydawnictwa Mandioca (chciałem napisać Mandioci, ale jakoś dziwnie wyglada taki zapis ;p) i szykują kilka naprawdę ciekawych premier. Miałem okazję obejrzeć 3 pozycje w oryginale i naprawdę jest na co czekać! Dalej mają być niespodzianki na preorderach, pomysłów nie brakuje. U mnie mają duży kredyt zaufania po dotychczasowych swoich wyborach, więc nie mogę się doczekać :)

Offline LordDisneyland

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #198 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:41:38 »
Ale farby nie puścisz, co to za rzeczy,  i będziemy chodzić w nieświadomości, tak? ;)
,, - Eeeeech.''

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #199 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:50:52 »
Ale farby nie puścisz, co to za rzeczy,  i będziemy chodzić w nieświadomości, tak? ;)
Bo to ciężko zapamiętać było 😀. Takie mało znane u nas nazwiska i tytuły. Jeden bardzo mroczny: facet siedzi w więzieniu, śpi w trumnie, obcuje z diabłem,  ma swój kodeks honorowy (morduje pedofila), itd. Wszystko czerń i czerwień, kolory diabła. Oryginał wygląda fajnie. Nie wiem, czy to ten tytuł (mogłem pomylić) ale ma być na takim „wypasie”, że może kosztować nawet 3 stówy. Koora, popraw mnie, jak coś pokręciłem (staliśmy razem).

Offline Koora

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #200 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:53:27 »
No cóż, nie czuję się upoważniony  ;D poza tym mam słabą pamięć ;)
To o czym pisze Midar to komiks Samuela Casala. I faktycznie mogą nas zaskoczyć samym wydaniem. Jeszcze do końca nie mają tego sprecyzowanego.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 23:57:17 wysłana przez Koora »

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #201 dnia: So, 25 Maj 2019, 00:47:41 »
Gratuluję i oczywiście zachęcam do wstawiania swoich galerii, ja jak zawsze przy kawie będzie podziwiał  ;)
Dla mnie z tego festiwalu najcenniejsza jest innego rodzaju „zdobycz”, mianowicie krótka rozmowa, uściśnięcie ręki i wspólne zdjęcie z Panem Butenko. Wspaniały staruszek. Pamiętam jak w podstawówce zdobywaliśmy jego komiksy, a dziś sam mam 50 lat. Dla mnie przeżycie.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 01:53:20 wysłana przez Midar »

Offline LordDisneyland

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #202 dnia: So, 25 Maj 2019, 01:27:28 »
Po tym poście muszę się z czegoś zwierzyć.

Zawsze noszę przy sobie notes i kilka pisadeł.

 Raz w życiu nie zabrałem niczego i podczas oglądania wystawy ilustracji p.Butenki 8 lat temu całą rodziną zobaczyliśmy pana, który mógł autorem prac...i tak było.
 I nie podeszliśmy, ogarnięci dziwnym wstydem. "nawet nie mam jak o autograf poprosić tak bez kawałka kartki, itepe, itede ":I A mogłem chociaż podziękować za wszystkie chwile spędzone z jego komiksami, ilustracjami, serialami TV... Wstyd straszny.
Do tej pory nie jestem w stanie tego zrozumieć, zona także, wyrzucałem to sobie setki razy. Oboje obcujemy z tymi ilustracjami od dziecka, naszą córkę też na nich wychowując. Nie mogę odżałować, mogłem wtedy poprosić choćby o rysunek ptaka lub wieloryba- wisiałby na honorowym miejscu.
 Sorry za tę spowiedź. Najwyraźniej poranne wywody o nerwicach w innym miejscu forum tak na mnie podziałały.

Nawet nie masz pojęcia, jak ci zazdroszczę.
,, - Eeeeech.''

Midar

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #203 dnia: So, 25 Maj 2019, 01:48:08 »
 Bardzo ładnie to napisałeś. Tylko nie kasuj. Ludzie powinni takie rzeczy czytać,
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 01:49:42 wysłana przez Midar »


ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #205 dnia: So, 25 Maj 2019, 21:43:11 »
To tak promujesz ostatni integral WW swojego pracodawcy?  ;)

Offline glutamiluta

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #206 dnia: So, 25 Maj 2019, 21:44:46 »
mój pracodawca to PWN ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #207 dnia: So, 25 Maj 2019, 21:46:46 »
Chyba że...

Offline LordDisneyland

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #208 dnia: So, 25 Maj 2019, 22:04:29 »
mój pracodawca to PWN ;)
Już zapomniałem o tej partii...
,, - Eeeeech.''

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #209 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 18:49:20 »
już po KW - udany festiwal jak zwykle. byłem w piątek i niedzielę. pozdrawiam Midara i resztę osób z którymi rozmawiałem w kolejce po wrys marvano.

najlepsze zdobycze to wrys do wiecznej wolny - wreszcie po kilku podejściach udało mi się - oraz plansza z powerpuff girls - troy little sprzedawał w atrakcyjnych cenach. perełka to wrys do szkicownika od tomasza niewiadomskiego - to jeden z moich ulubionych twórców. żałuję tylko że nikt nie chce wydać omnibusa z ratmanem.

z zakupów to kosz nsc - na każdym festiwalu coś kupię. sprzedają powystawowe komiksy po 25 pln, odpakowane ale wg mnie bez śladów używania.

prelekcje - w tym roku nie dałem rady ale dużo rozmawiałem z twórcami w niedzielę, było na prawdę pusto nawet w porównaniu do piątku.