Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191291 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #105 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 17:08:14 »
Jesli ktos z forumowiczow wybiera sie na Pyrkon to moge odstapic 3 dniowy karnet. (Zona tez miala isc, ale z przyczyn obiektywnych nie moze). Oddam za darmo lub za symboliczne piwo po imprezie. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #106 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 19:40:14 »

Offline FloreK

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 11:41:40 »
Witam, jest ktos mi w stanie powiedzieć czy można spodziewać się sporej ilości cosplayerow i innych atrakcji dzisiaj czy raczej nastwiac się na jutro? Chcę zabrać córkę, ale nie wiem czy nie lepiej będzie jechać jutro - chociaż dzisiaj bardziej mi pasuje.

Offline glutamiluta

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:42:04 »
mi sie wydaje, że najwięcej jest w sobotę

też w sobote jest cosplay party

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #109 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:19:39 »
Witam, jest ktos mi w stanie powiedzieć czy można spodziewać się sporej ilości cosplayerow i innych atrakcji dzisiaj czy raczej nastwiac się na jutro? Chcę zabrać córkę, ale nie wiem czy nie lepiej będzie jechać jutro - chociaż dzisiaj bardziej mi pasuje.
Zdecydowanie polecam sobotę!

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #110 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:51:22 »
Jesli ktos z forumowiczow wybiera sie na Pyrkon to moge odstapic 3 dniowy karnet. (Zona tez miala isc, ale z przyczyn obiektywnych nie moze). Oddam za darmo lub za symboliczne piwo po imprezie. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt.
Dziękuje za możliwość skorzystania z propozycji! No i oczywiście miło było poznać na żywo forumowicza. 😎

Fajna impreza, dobre spotkania, kolejny łup do kolekcji (master Sakai! 😀), dużo pozytywnych wrażeń i wspomnień. Cosplay momentami na bardzo wysokim poziomie (Kapitan Marvel, Mera... 🤪 ).

Przy okazji agitowałem dziś wśród poznanych osób do rejestracji na forum. 😏

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #111 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 21:25:34 »
@Gazza

Wrzucisz fotkę? :) Dużo było osób w kolejce, było zainteresowanie?

Offline glutamiluta

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #112 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 13:56:50 »
wydałam miliony monet, było fajowo :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #113 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:46:08 »
Wszystkie na stoisku Egmontu?

Offline glutamiluta

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #114 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:15:55 »
aaa nie :)

Scream Comics <3

Offline Arion Flux

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #115 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:44:05 »
Ech, miałem nadzieję, że te miliony monet to p. Kołodziejczakowi, żeby jednak nie urywał bezsensownie tych  serii z Rebirth.

A kasa niechybnie by mu się przydała, bo choć, jak zostało potwierdzone przez specjalnych agentów już jakiś czas temu, broda nie jest sztuczna, bo z prawdziwego końskiego włosia, to jednak tak wczoraj kręcił i mydlił oczy, że zaczeła mu się bardzo nieładnie odklejać i należałoby ją wymienić na nową. A wszyscy wiemy, że to kosztuje.

Wczoraj, w trakcie wykonywanych przez niego uników i mydlenia, zaczałem już nawet podejrzewać, że w ten sposób probuje nieśmiało zasugerować fanom niewinny deal: kontynuacja Rebirth za nową brodę*. I byłby wilk syty i broda cała.

A tak to już nie wiem co o tym wszystkim myśleć  :-\

-------------
* Rebirth 4 Rebeard
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:54:03 wysłana przez KukiOktopus »

Offline glutamiluta

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #116 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:51:13 »
w Egmont tez obkupiona, nowy Rick&Morty, Sambre, Wieczna wolność... no sorry, z rajstopami Wam nie pomogę ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #117 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:22:39 »
aaa nie :)

Scream Comics <3

To mam nadzieję, że m.in. na Nestora Burme. Może ten jeden egzemplarz przychyli się do tego, że wydadzą drugi tom...

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #118 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 18:02:54 »
Ech, miałem nadzieję, że te miliony monet to p. Kołodziejczakowi, żeby jednak nie urywał bezsensownie tych  serii z Rebirth.

A kasa niechybnie by mu się przydała, bo choć, jak zostało potwierdzone przez specjalnych agentów już jakiś czas temu, broda nie jest sztuczna, bo z prawdziwego końskiego włosia, to jednak tak wczoraj kręcił i mydlił oczy, że zaczeła mu się bardzo nieładnie odklejać i należałoby ją wymienić na nową. A wszyscy wiemy, że to kosztuje.

Wczoraj, w trakcie wykonywanych przez niego uników i mydlenia, zaczałem już nawet podejrzewać, że w ten sposób probuje nieśmiało zasugerować fanom niewinny deal: kontynuacja Rebirth za nową brodę*. I byłby wilk syty i broda cała.

A tak to już nie wiem co o tym wszystkim myśleć  :-\

-------------
* Rebirth 4 Rebeard

Zgadzam sie ze to najmniej konkretny panel od lat...

Offline Alfman

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #119 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:17:11 »
To mam nadzieję, że m.in. na Nestora Burme. Może ten jeden egzemplarz przychyli się do tego, że wydadzą drugi tom...

Oj to, to...