Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 192781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #930 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:11:28 »
Sporą część programu stanowią spotkania i prelekcje wokół bohaterek i kobiecej twórczości.

Czyli twoim zdaniem kobieca twórczość jest progresywna, tak? Dlatego, że jest kobieca? To obrzydliwy szowinizm w najczystszej (najbrudniejszej?) postaci. Aż dziw, że w XXI wieku jeszcze można spotkać taki umysłowy ciemnogród... Informuję cię zatem, że płeć nie ma w twórczości najmniejszego znaczenia. Zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn zdarza się dobra twórczość, jak i kiepska.


Offline Boro

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #931 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:44:52 »
Ktoś wie dokładnie jak jest z tym biletem na Cyber MFKiG? Po zakupie dostaje się kod i działa on tylko na jednym urządzeniu?
Działa na wielu urządzeniach, z tym że uwaga, bo mają jakiś błąd i ja w mailu potwierdzającym zakup nie dostałem hasła, a mimo tego na  kompie, gdzie kupiłem zalogowało mi się automatycznie poprawnie. Musiałem napisać maila do serwisu podwykonawcy (pomoc@art4media.pl) i dopiero wtedy zrestartowali mi hasło i mogłem się logować na innym sprzęcie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Listopad 2020, 13:59:51 wysłana przez Boro »

Offline xanar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #932 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:47:33 »
 ;D to ciekawe jak to będzie działało jak już się rozpocznie  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lou

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #933 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:51:09 »
@Apasz, ależ się ubawiłam czytając twój oburzony post. Czytanie ze zrozumieniem widzę to dla ciebie problem, zachowujesz się jak polskie komiksowo dekadę temu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #934 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:55:40 »
@Apasz, ależ się ubawiłam czytając twój oburzony post. Czytanie ze zrozumieniem widzę to dla ciebie problem, zachowujesz się jak polskie komiksowo dekadę temu.

A to dobre - osoba, która nie wyłapała tak bijącego po oczach sarkazmu czyni uwagę na temat czytania ze zrozumieniem  ;D Ale przyznam szczerze, że dokładnie tego się spodziewałem :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #935 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 13:58:10 »
Może gdyby nie wylewający się zawsze z ciebie jad i śmierdzaca nienawiść to łatwiej by było dostrzec w twojej wypowiedziach ironię. :)

Śmierdzi ci coś? To może nie chuchaj sobie w nos? ;)

Kapral

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #936 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 14:11:26 »
@Apasz, ależ się ubawiłam czytając twój oburzony post. Czytanie ze zrozumieniem widzę to dla ciebie problem, zachowujesz się jak polskie komiksowo dekadę temu.

Możesz mi podpowiedzieć co konkretnie Apasz przeczytał i nie zrozumiał? Też bym chętnie to przeczytał.

Offline Takesh

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #937 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 14:23:06 »
Szanowni użytkownicy!!!

Za kilka(naście) godzin rozpocznie się Cyberemefka. Moglibyście swoje wymiany zdań NIE na ten temat wstrzymać lub przenieść do innego wątku lub na priv??? Wielu komiksomaniaków będzie ten wątek teraz mocno śledzić, a Wasz spam strasznie to utrudnia.

Możemy liczyć na Waszą wyrozumiałość??

Dziękuję z całego serca!!

Online MarcusSz

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #938 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 18:43:12 »
Czy ktoś się orientuję - bo na stronie nie mogę informacji znaleźć - czy godziny podane w programie to są godziny premier danych spotkań, czy wywiadów i czy np. godzinę później mogę je obejrzeć? Czy będzie trzeba czekać na opublikowanie jakoś po zakończeniu festiwalu by zobaczyć filmy których nie było się w stanie zobaczyć "na żywo"?

Offline michał81

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #939 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 18:49:10 »
Cytuj
na stronie znajdzie się też Strefa Premium, do której trafią dodatkowe nagrania w trybie VOD, dostępne od startu festiwalu 14 listopada do 30 listopada

https://komiksfestiwal.com/dla-uczestnika/

JanT

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #940 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 19:13:59 »
Kupiłem bilet bez problemu i wszystko działa. W "Scena Premium" już są jakieś filmiki.

Offline xanar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #941 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 19:53:02 »
Może też dzisiaj kupię, bo jutro będzie podrożone o 50% :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #942 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 19:55:52 »
Potwierdzam, kupiłem bilet dziś - wszystko póki co bez zarzutu.

Offline Gazza

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #943 dnia: So, 14 Listopad 2020, 08:54:01 »
W strefie premium jest dostępna druga część spotkania z TK, ale pierwszej z tego co widzę jeszcze nie ma udostępnionej?

Kapral

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #944 dnia: So, 14 Listopad 2020, 09:34:14 »
Eee... Czy ktoś wie jak to się obsługuje? Nie mogę znaleźć nawet filmu z otwarcia, chociaż miał być o 9:00. Może ja niekumaty jakiś jestem?