Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 192636 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #645 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 10:42:11 »
Gdzie to widzisz? Ja i na stronie i na fejsie widzę listopad.

Offline Arne

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #646 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 10:58:21 »
Na ich stronie zaraz po otwarciu, a jak przesuwasz dalej to jest w banerze naglowkowym. Ale komunikatu zadnego nie ma.

Online nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #647 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 11:18:47 »
To ja nie wiem o czym piszesz, ja widzę listopad, jak przechodzę do kupna biletów też jest listopad, na fejsie też jest listopad :D

Offline Arne

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #648 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 12:07:16 »
Jak otwieram strone WarsawComicCon z telefonu to taka data wyskakuje mi przed oczami. Pod nia jest napis: "Najwiekszy festiwal popkultury w Polsce", a ponizej " kup bilet" i " zostan wystawca".
Sprobuj moze otworzyc strone z telefonu i wtedy to zobaczysz. Ja otwieram z komorki i caly czas tam jest.

Online nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #649 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 12:21:30 »
Ok, wyjaśniło się. Na komputerze mam listopad, na komórce mam grudzień, czyli na kompie się nie uaktualniło.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Lipiec 2020, 12:27:32 wysłana przez nocny »

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 14 Lipiec 2020, 10:51:23 »

Offline R~Q

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 14 Lipiec 2020, 11:06:21 »
Odwołali Śląskie DF jakby co.

Offline pawlis


Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #653 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 20:45:44 »
Nie ma w nim nic enigmatycznego, po prostu festiwal będzie tylko w wersji online.
Tylko czemu tego nie ogłaszają, nieładnie tak trzymać fanów komiksu w niepewności, jeśli organizator zaplanował edycję online prawie 2 miesiące temu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #654 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 20:55:01 »
No właśnie dziwne jest robienie z tego takiej tajemnicy :(

Online Teli

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #655 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 21:24:52 »
Dla tych co nie lubią gęboksiążki padło tam takie oto wyjaśnienie, cytuję:

"Festiwal Komiksu W Łodzi - Wkrótce będziemy informować o podjętych przez nas działaniach i decyzjach, dotyczących tegorocznej edycji. Na ten moment nie chcemy ogłaszać niczego oficjalnie - naszym zamiarem jest przyjść do naszych uczestników z pakietem jasnych, pewnych informacji, co niebawem powinno się wydarzyć. Prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości!"

Koniec cytatu.

Offline misiokles

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #656 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 22:00:45 »
Biorąc pod uwagę rosnący trend zakażeń koronawirusem - nic nie może być jasne i pewne.

Offline Bazyliszek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #657 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 22:03:17 »
Nie ma w nim nic enigmatycznego, po prostu festiwal będzie tylko w wersji online.
Tylko czemu tego nie ogłaszają, nieładnie tak trzymać fanów komiksu w niepewności, jeśli organizator zaplanował edycję online prawie 2 miesiące temu.

Ciekawe jak będzie wygladało internetowe stanie w kolejce i losowanie numerków, żeby dostać maila z wrysem? :)

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #658 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 09:43:17 »
Z fb:

"Informacja nieoficjalna, ale myślę że pewna. Na stronie EC1 Łódź pojawiła się oferta przetargowa na realizację 31 Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier CYBER EDITION. Zatem w tym roku, zgodnie z przewidywaniami, emefka będzie online."
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Teli

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #659 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 10:11:55 »
No cóż jakoś to przeboleję. W tym wszystkim znalazłem jednego plusa - w tym roku nie mógł bym napić się z wami piwa (lekarz zalecił twardą, roczną (czyli do czerwca 2021) abstynencję pod groźbą powrotu na oddział :( ), a jak się uda covid zdechnie a zdrowie dopisze to za rok przytaszczę ze sobą całą skrzynkę umilacza kolejkowego :) Jeszcze sobie odbijemy. A w tym roku spokojnie i przed ekranem.

Co do pytania o kolejkę i wrysy na meila, to wiadomo że w tym roku takich cudów się nie ma co spodziewać. Jedyną opcją na spotkanie z autorem będzie sesja on-line, tu oczywiście bez wrysów. Ale jeśli chodzi o wrysy to opcje są. Realny jest konkurs pozwalający zdobyć jakiś rysunek lub autograf który potem prześlą Ci pocztą (choć tu pewnie zaraz będzie awantura dotycząca krewnych i znajomych królika). W historii festiwalu były już takie on-line konkursy, ostatni bodajże w 2018 którego bohaterem był Mikel Janin. Są też inne opcje związane z ilością zer na koncie uczestnika festiwalu ale nie będę tu o tym rozprawiał bo wiemy jak jest ;)

Pożyjemy, zobaczymy ;) 
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Lipiec 2020, 10:13:36 wysłana przez Teli »