Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 40047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #585 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 18:55:10 »
przyznam się bez bicia ze przed pierwszą edycją wcc też byłem mocno sceptyczny - po imprezie poraziło mnie że największą gwiazdą strefy komiksu był, nic mu nie ujmując, rafał szłapa. w tamtym momencie postawiłem na imprezie krzyżyk. od tamtej pory byłem już 3 razy - po raz pierwszy chyba 3 lata temu, bo miał być bisley ze swoim stoiskiem. dwa lata temu bisley i fabry. w zeszłym roku rosiński i surżenko.

2 lata temu wystawa oryginalnych plansz, rok temu plansze ze szninkla.

impreza rozwinęła się w świetnym kierunku. właściwie zeszły rok uważam, że ciężko będzie przebić.

co do obecności na spotkaniach to można założyć o tym osobny topik. ja w zeszłym roku w łodzi byłem zszokowany małą ilością widzów na spotkaniach z higginsem i mcmahonem, którzy byli mocnymi headlinerami.

Offline turucorp

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #586 dnia: Śr, 12 Luty 2020, 13:52:23 »
21-22.02.2020 Katowicka edycja "Niech żyje komiks i ilustracja!", tym razem impreza rozszerzona o obecność lokalnych inicjatyw, min. wydawnictwo Celuloza czy stoisko "Wydziału VII".
https://facebook.com/events/s/niech-zyje-komiks-i-ilustracja/638231766717136/?ti=as