Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online gashu

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #540 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 09:15:57 »
Drożej niż na Guns'n'Roses :O

Offline death_bird

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #541 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 19:34:43 »
Może przyjeżdżają George R.R. Martin, Jim Lee i Sean Bean z Gal Gadot a bilety obejmują przybicie piątki z każdym z osobna wraz z ostrą popijawą ze wszystkimi naraz po godzinach.  ;D

A poważniej to cieszę się, że na razie jeszcze nie siedzę aż tak w tym nałogu...  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Dracos

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #542 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 20:59:49 »
Może przyjeżdżają George R.R. Martin, Jim Lee i Sean Bean z Gal Gadot a bilety obejmują przybicie piątki z każdym z osobna wraz z ostrą popijawą ze wszystkimi naraz po godzinach.  ;D

Wtedy to cenę bym uznał wręcz za zaniżoną :P

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #543 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 22:45:39 »
Widzę, że jeszcze Comic Con się nie zaczął, a już marudzenia na temat imprezy 😂
I to pitolenie o cenach komiksów i marudzenia jak wszędzie drogo, więc nie patrzymy na karnet na 3 dni za 100 zł, tylko od razu na VIP  8)
Mi pasuje  :) Im mniej marudzących komiksiarzy, tym większa szansa i radość ze zdobyczy :)
Denerwuje mnie tylko brak komiksowych ogłoszeń w tej kwestii. Liczę ze będzie więcej gwiazd niż w zeszłym roku.

Offline Takesh

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #544 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 09:15:22 »
Byłem na spotkaniu Śląskiej Akademii Komiksu w dniu 22.01.2020. Bardzo fajne spotkanie. Na luzie, a rzeczowe - parafrazując klasyka.
Polecam wszystkim, kto może przybyć.

I rozdawali komiksy!!!! Mały konkurs był i nie załapałem się, ale 3 osoby wyszły z nowym komiksem 😎👍

Offline keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #545 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 17:27:59 »
Widzę, że jeszcze Comic Con się nie zaczął, a już marudzenia na temat imprezy 😂
I to pitolenie o cenach komiksów i marudzenia jak wszędzie drogo, więc nie patrzymy na karnet na 3 dni za 100 zł, tylko od razu na VIP  8)
Mi pasuje  :) Im mniej marudzących komiksiarzy, tym większa szansa i radość ze zdobyczy :)
Denerwuje mnie tylko brak komiksowych ogłoszeń w tej kwestii. Liczę ze będzie więcej gwiazd niż w zeszłym roku.

100 złotych za bilet w promocji na 3 miesiące przed imprezą, w sytuacji gdy nie wiadomo jeszcze nic o zaproszonych autorach to jednak sporo. W zeszłym roku zapłaciłem mniej za karnety na KW i MFKiG (łącznie) i nie kupowałem w ciemno, wiedziałem co dają.
I nie jest to żadne marudzenie tylko moja opinia, do której mam prawo tak samo jak ty do swojej.

Zobaczę jacy będą goście, może skuszę się na jednodniowy wypad do stolicy.
 

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #546 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 17:30:50 »
W ten weekend mają ponoć być podani pierwsi goście.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #547 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 20:46:41 »
100 złotych za bilet w promocji na 3 miesiące przed imprezą, w sytuacji gdy nie wiadomo jeszcze nic o zaproszonych autorach to jednak sporo. W zeszłym roku zapłaciłem mniej za karnety na KW i MFKiG (łącznie) i nie kupowałem w ciemno, wiedziałem co dają.
I nie jest to żadne marudzenie tylko moja opinia, do której mam prawo tak samo jak ty do swojej.

Zobaczę jacy będą goście, może skuszę się na jednodniowy wypad do stolicy.

Według Twoich słów wychodzi że znałeś już wszystkich gości na 3 miesiące przed obydwoma tymi festiwalami   8)
Teraz to mnie bardzo zainteresowałeś  :)

Komiksowa Warszawa zaczęła ogłaszać gości 15 marca - 2 miesiące przed imprezą,
Pierwszy ogłoszony gość na Łódź był 11 lipca  - 2,5 miesiąca przed imprezą.

Bo jeśli nie znałeś gości, to jednak mają jeszcze trochę czasu na wrzucenie info :)
Warto czasem odwołać się do faktów  ;)

W ten weekend mają ponoć być podani pierwsi goście.

To potwierdzone info? Pisałem do Galerii na FB w sprawie gości  i nie dostałem żadnej odpowiedzi.


Offline keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #548 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 21:04:44 »
Nie twierdzę, że znałem gości KW i MFKiG na 3 miesiące wcześniej, lecz znałem w chwili zakupu biletów (normalnych bez żadnej promocji).
Tymczasem jeśli dobrze zrozumiałem, promocyjna cena na Comic Con obowiązuje właśnie teraz na długo przed imprezą, gdy jeszcze niewiele wiadomo.

A to, że normalne bilety na KW i MFKiG łącznie kosztują mniej niż promocyjny bilet w przedsprzedaży to fakt.


Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #549 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:03:48 »
tyle ze część komiksowa to 2% całej imprezy. goście serialowi są znani od pół roku.

Offline keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #550 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:09:37 »
To prawda, ale jesteśmy na forum komiksowym i patrzymy z tej perspektywy. Chyba.
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:11:21 wysłana przez keram2 »

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #551 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:14:37 »
patrząc z tej perspektywy wstęp na komiksowy wcc kosztuje 10 pln więc zdecyduj się.

Offline starcek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #552 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:23:27 »
patrząc z tej perspektywy wstęp na komiksowy wcc kosztuje 10 pln więc zdecyduj się.
Ciekawa konstrukcja myślowa. Wiesz, że bez biletu na Buracon nie wejdziesz do strefy komiksu, prawda?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #553 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 22:23:37 »
patrząc z tej perspektywy wstęp na komiksowy wcc kosztuje 10 pln więc zdecyduj się.

Nie 10 zł, tylko bilet + 10 zł.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #554 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 23:04:54 »
tyle ze część komiksowa to 2% całej imprezy. goście serialowi są znani od pół roku.

Coo??? Zapoznaj się z komentarzami na grupie na fejsie jak ludzie jadą po tym Conie. Robią same sondy, wypytują i gówno z tego wychodzi. Aktorów i ludzi traktują jak bydło, a goście nie są znani. Raptem kilka osób.

Serio pierwsze komentarze pod postem z sondą (dzisiejszą) odnośnie serialu The End of the F***ing World? bardzo dużo mówią o nastawieniu ludzi. Każde takie komentarze mają po kilkanaście albo kilkadziesiąt lajków. Wystarczy sprawdzić.

Masz rację, tylko dzięki temu że komiks stanowi 2% tego konwentu nie bierze bezpośredniego udziału w tym przedsięwzięciu w wszelkimi negatywnymi aspektami. Jest na uboczu i dzięki temu w pewien sposób działa autonomicznie, bo jedna dwie osoby mogą ogarnąć regulaminy i postępowanie. A czym grubszy portfel tym lepiej. Wiadomo.