Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191275 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #480 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 18:41:28 »
Dla czterech pierwszych osób, które się zgłosiły, wyluzuj ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #481 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 19:34:32 »
Na YT jest taki kanał zwący się Dziki Trener. Gościu tam w mocnych słowach, wulgarnie przedstawia pewne zjawiska, które obserwuje wokół siebie. Ma ogromny dystans, natomiast może nie każdemu pasuje przedstawiany ton, natomiast przyznaję iż potrafi zawrzeć w swoich wypowiedziach klucz, pewne przesłanie.

Moim przesłaniem jest aby w końcu nastała pewna stała normalność (nic nadzwyczajnego broń boże!) w sferze organizacji. Aby Organizatorzy sami przestrzegali własnych regulaminów. Totalna podstawa, która w tym wypadku była łamana jak w już historycznym meczu Chelsea z Barceloną sędziowanym przez Toma Henninga Ovrebo. Nie mam dziesięciu lat żeby iść do cyrku licząc na darmowego lizaka przy wejściu na widownię :)

Czytaj, mam wolny dzień i planuję miesiąc, dwa miesiące a zazwyczaj i wcześniej czy i po co chcę jechać. Taka piramida potrzeb, są w niej plusy i minusy. Odpowiednio wcześniej (kiedy niema wzmianki w mediach) staram się skontaktować przez jakiś kanał (facebook, e-mail, telefonicznie) i podpytać o szczegóły, bo o dziwo naiwnie myślę że dowiem się czegoś (mającego wspólnego z odpowiedzą na moje pytanie).

Nie będę się więc powtarzał, bo zawarłem sens i intencję w poprzednim dłuższym poście.

Offline marcing

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #482 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 20:13:11 »
Jest jeszcze taka opcja, że osoby które się zapisały na autografy po prostu nie przyszły, albo przyszły później i grzecznie ustawiły się w kolejce.

Offline nocny

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #483 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 20:21:27 »
W piątek jedna osoba nie przyszła. W czwartek były wszystkie cztery.

Offline marcing

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #484 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 20:25:01 »
Ok, myślałem, że te 4 osoby to taki żarcik ;)

Offline marcing

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #485 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 20:38:16 »
Czytaj, mam wolny dzień i planuję miesiąc, dwa miesiące a zazwyczaj i wcześniej czy i po co chcę jechać.

Tu się w pełni godzę, sam zwykle muszę zaplanować wcześniej, a program czy lista gości bywa, że pojawia się kilka dni przed imprezą (np. ostatni Niech żyje komiks), albo nie ma kogo dopytać o szczegóły.

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #486 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 19:39:52 »
Ale o co chodzi? Autografy dostali wszyscy, którzy przyszli zarówno w piątek jak i w niedzielę. Zapisy były tylko dla 4 osób i one miały po prostu pierwszeństwo w kolejce. A rysunki dostało kilkanaście osób i w piątek i w niedzielę.
Czyli praktycznie wyglądało to tak samo jak na MFKiG, tyle, że osoby, które się zapisały nie musiały stać w kolejce (której nota bene w piątek nie było niemal w ogóle przed rozpoczęciem sesji).
Ludzie, ja was bardzo proszę, raportujcie na bierząco o takich rzeczach... dla wrysu od mistrza to ja bym pojechał o 2 w nocy na drugi koniec kraju wyczekiwać i jakbym był świadom, że jest możliwość zgarnięcia wrysu na dniach fantastyki, to bym sie zjawił, a byłem przekonany, że nie ma, bo ktoś umieścił na forum info, że już lista zapełniona...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #487 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 19:49:53 »
Ale do kogo masz pretensje? Lista była zapełniona. Tak jak pisałem, a kto komu zabronił pojechać? Ja świadomie nie zdecydowałem się na wyjazd, w piątek pracowałem i nie dałbym rady dojechać na sesję, w sobotę nie była przewidziana, a w niedzielę to już po 14 takie imprezy się kończą swój żywot, także uznałem że lepiej odpocząć. Skoro organizator ma problem z najprostszym przekazem to proponuję napisać do nich :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #488 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 19:54:30 »
Macie już jakieś konwentowe rysunki Rosińskiego?

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #489 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 19:57:31 »
tak
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Lipiec 2019, 20:02:44 wysłana przez Itachi »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #490 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 19:59:56 »
no to dożywotnio możesz odpuszczać takie :profesjonalne" konwenty, zerkniesz na trzy wrysy i od razu humor lepszy ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #491 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 20:01:41 »
Dlaczego? A dla jasności ten odpuściłem  ;)

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #492 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 21:01:03 »
Ale do kogo masz pretensje? Lista była zapełniona. Tak jak pisałem, a kto komu zabronił pojechać? Ja świadomie nie zdecydowałem się na wyjazd, w piątek pracowałem i nie dałbym rady dojechać na sesję, w sobotę nie była przewidziana, a w niedzielę to już po 14 takie imprezy się kończą swój żywot, także uznałem że lepiej odpocząć. Skoro organizator ma problem z najprostszym przekazem to proponuję napisać do nich :)
Mysle, ze wszystko jasno wynika z mojej wypowiedzi. Pretensji nie mam do nikogo, tylko prosbe.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Boro

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #493 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 23:01:34 »
Ale tutaj rozumiem, że chłopaki jechali w ciemno kompletnie nie wiedząc czy rysunki dostaną, więc nie było tego jak i kiedy przekazać. Ja od samego początku nie wybierałem się, gdyż byłem na wyjeździe, ale z tego co wyczytałem to organizacja to jakaś masakra. Najpierw info, że trzeba się zapisać, później okazuje się, że zapisano CZTERY osoby, a reszcie chętnych odpisywano, że już jest komplet, a na koniec i tak szło według ustawionej wcześniej przez fanów kolejki. Niezły kabaret :)

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #494 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 23:09:23 »
Nie no, w piątek czy sobotę mogli streścić jak to wyglądało i dzięki temu wiedziałbym jak będzie wyglądać niedziela. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.