Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 193548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1155 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 18:46:15 »
Zapewne będzie wyglądał podobnie. Publikacja cyfrowego katalogu zbiegnie się z panelem Egmontu podczas imprezy. A czy wywiad z TK będzie w formie online czy na żywca, ma drugorzędne znaczenie.

Offline Death

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1156 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 19:03:15 »
Myślę, że widzimy się w marcu w Krakowie. Napiłbym się piwa.

Offline Kandor

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1157 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 20:37:34 »
Zapewne będzie wyglądał podobnie. Publikacja cyfrowego katalogu zbiegnie się z panelem Egmontu podczas imprezy. A czy wywiad z TK będzie w formie online czy na żywca, ma drugorzędne znaczenie.
Ktorej imprezy? Pyrkonu w dniu, powiedzmy, 18 czerwca (sobota)?. Jeśli katalog nie ukaże się przed 10 maja  to już nie jest takie fajne, dużo mniejsza frajda z niespodzianki (bo i takich nie zabraknie, choćby miało być ich mniej niż rok temu). 18 czerwca to już będziemy po comiesięcznych zapowiedziach na sierpień. Reasumując: trochę późno, o to mi tylko chodzi. Nie mówię, że nie można, ale...
« Ostatnia zmiana: So, 15 Styczeń 2022, 20:39:52 wysłana przez Kandor »

Offline kenji

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1158 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 21:18:27 »
Myślę, że widzimy się w marcu w Krakowie. Napiłbym się piwa.

Data wpisana w kalendarz.
Do zobaczenia zatem

Offline Szekak

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1159 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 12:05:07 »
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a myślę, że ciekawostka warta uwagi. Na wczorajszym WOŚPie Jurek Owsiak wpadł na komiksowe stanowisko i dorwał się rysunku Rafała Szłapy lekko wydetailingowanego przez Timofa i oto efekty.






Rysunek do kupienia tutaj:
https://allegro.pl/oferta/superman-by-rafal-szlapa-z-kolorami-jurka-owsiaka-11768490498

Przy okazji zapraszam na inne aukcje Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego dla WOŚP, licytują się min. świetne rysunki Trusta Wiedźmina czy Batmana, może kogoś zainteresują.
« Ostatnia zmiana: Pn, 31 Styczeń 2022, 12:19:07 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1160 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 18:04:28 »

Offline freshmaker

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1161 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 18:08:42 »
będzie jack teagle?

Offline kierpic

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1162 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 17:31:06 »
A chciałem tylko sprawdzić czy jest już program...


Cytuj
Piąta edycja Rumia Comic Conu zostaje przełożona na inny termin w tym roku. Podjęliśmy tę decyzję w związku z pandemią COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo uczestników. O nowym terminie festiwalu poinformujemy jak tylko będzie to możliwe. Informacje o programie pojawiły się w lokalnych mediach. Postaramy się, aby nie uległ zmianom.

Dziękujemy za wyrozumiałość i polecamy śledzenie naszych stron. Do zobaczenia wkrótce!

Offline kv

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1163 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 17:45:32 »
To ja chyba żyję w innym matrixie - mnie mówią, że cyferki spadają, skracają izolacje/kwarantanny, zaraz zniosą maseczki...
Ciekawe...

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1164 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 17:48:43 »
Przeciez od maraca odpowiednie osoby decyzyjne  idac za naracja innych osob decyzyjnych z zagranicy oglosily ze C19 znow jest w odwrocie a Ci przekladaja... najwazniejsze zeby kina normalnie funkcjonowaly bo The Batmana niemoge sie doczekac :)

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1165 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 17:51:16 »
To ja chyba żyję w innym matrixie - mnie mówią, że cyferki spadają, skracają izolacje/kwarantanny, zaraz zniosą maseczki...
Ciekawe...

Bo 2 lata temu logika odrazu  polegla  na pierwszej lini, nawet nie probuj zadawac pytan... :)

Online misiokles

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1166 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 18:02:38 »
To ja chyba żyję w innym matrixie - mnie mówią, że cyferki spadają, skracają izolacje/kwarantanny, zaraz zniosą maseczki...
Ciekawe...
A jeśli porównasz daty przełożenia RCC i daty spadania cyferek i skracań kwarantann to okaże się że świat aż taki sensacyjny nie jest

Offline kv

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1167 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 18:45:50 »
No cyferki spadły już przed 7. lutego...
Oczywiście decyzja a informacja te pewnie też z kilka dni, więc mogli nie wiedzieć, że tydzień wcześniej to był szczyt.  ;)
Chyba mieli pecha  :o

Offline Midar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1168 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 10:56:14 »
🚀 UWAGA! Długo wyczekiwana informacja 🚀
W ostatni weekend marca odbędzie się międzynarodowe święto twórców i czytelników komiksu, czyli Krakowski Festiwal Komiksu. Spotkania z artystami, wykłady, warsztaty i wystawy będą odbywać się w budynkach: Arteteka WBP w Krakowie, Pałac Potockich oraz w Muzeum Komiksu. Dla osób, które nie będą mogły dotrzeć na spotkania fizycznie, przewidziano transmisje online.
Gośćmi tegorocznego festiwalu będą twórcy z Belgii, Hiszpanii i Finlandii. Istotnym punktem programu będzie wystawa belgijskiego komiksu kobiecego, zrealizowana we współpracy z Przedstawicielstwem Generalnym Walonii-Brukseli w Warszawie.
Wśród gości z Polski zobaczymy m.in. Marię Apoleikę z Psie Sucharki, Aleksandra Herzyk, Tomasz Grządziela oraz Magdalenę Meagolicious Kanię - autorkę ilustracji zdobiącej tegoroczny plakat festiwalowy.
Organizatorami 11. Krakowskiego Festiwalu Komiksu są Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Krakowskie Biuro Festiwalowe KBF.


Offline Midar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1169 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 21:55:11 »


Cytuj
Planeta Komiksów organizuje tam wtedy multistoisko komiksowe na którym znajdą się takie wydawnictwa jak:
Timof Comics
Taurus Media
@elemental
Wydawnictwo Ongrys
I pewnie kilka innych.
Będzie okazja powymieniać ploteczki, pogadać o ciekawych komiksach i posępić o większe rabaty 😃 😈💪

Podoba mi się „posępienie większych rabatów”😀
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Luty 2022, 21:59:58 wysłana przez Midar »