Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 193055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1035 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 22:48:38 »
Że już nie wspomnę o zadaszeniu dla nocnych kolejkowiczów (o ile taka opcja będzie w tym roku). Pod Areną jest się przynajmniej gdzie schować w razie niepogody. Pamiętam że w 2019 nieźle nas zlało pod EXPO, a upychanie się na przystanku autobusowym w dobie pandemii nijak się ma do obostrzeń sanitarnych.

Offline Kadet

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1036 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 22:58:54 »
Ach, te wspomnienia... :)

Ja przyszedłem trochę później, więc pamiętam tylko, jak chciałem sobie kupić coś ciepłego do picia w Żabce, ale byłem tak nieprzytomny z niedospania, że sprzedawca musiał mi chyba z dziesięć razy wyjaśniać, jak działa nalewak.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1037 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 23:04:38 »
Pewno i tak odwolaja bo bedzie 5 fala i wersja alfa romeo john rambo...

Offline Midar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1038 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 08:58:10 »
Że już nie wspomnę o zadaszeniu dla nocnych kolejkowiczów (o ile taka opcja będzie w tym roku). Pod Areną jest się przynajmniej gdzie schować w razie niepogody. Pamiętam że w 2019 nieźle nas zlało pod EXPO, a upychanie się na przystanku autobusowym w dobie pandemii nijak się ma do obostrzeń sanitarnych.
Pizza na przystanku, deszcz pod wiatą myjni, przemoczona lista w samochodzie😀. Ale za to były sklepy, knajpy, toalety (w centrum handlowym). Sam nie wiem, gdzie było lepiej. Najlepsi byli przechodnie, zachodzący w głowę, za czym kolejka ra stoi?

Offline Teli

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1039 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 13:18:38 »
Akurat udogodnienia związane z centrum handlowym są już mocno nieaktualne bo padło i jak ostatnio byłem w okolicy to stało zamknięte na głucho. Miasto ma tylko z nim problem bo nikt molocha nie chce kupić. No nic przynajmniej będzie cisza i spokój. Na szczęście "Nocna Zwałka" dalej działa więc kolejkowicze z głodu nie pomrą :P

Offline Midar

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1040 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 14:08:02 »
Tak, Arena sprzyja nocnej sesji piwno-nalewkowej😉

Offline Leyek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1041 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 20:44:08 »

Offline Motyl

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1042 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 21:19:16 »
W ciągu tygodnia odbędą się cztery imprezy komiksowe. Widać organizatorzy nie dogadali się w sprawie niekolidujących ze sobą dat eventów. Szkoda.

Offline kierpic

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1043 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:17:11 »
Szkoda? To mało powiedziane. To absurd i żenada.
Kilka imprez komiksowych w ciągu roku i większość w tym samym terminie. Organizatorzy tego nie ogarniają?
Mamy już tak rozwinięty rynek, że wszędzie będzie tłum ludzi? Nie rozumiem.
@Motylu, na której imprezie masz zamiar się pojawić?

Offline misiokles

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1044 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:46:59 »
Każdy chce zdążyć przed potencjalnymi restrykcjami czwartej fali, stąd ten scisk we wrześniu.

sum41

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1045 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:48:23 »
Pewno chca przestrzegac tego co tam nawymyslal nasz Sentyzator i tak sie rozdrobnili :)

Offline Boro

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1046 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:50:35 »
Przypomnijcie mi proszę jakie to imprezy. Ja kojarzę Rumię i KW-Meta, nie kojarzę dwóch pozostałych. Z góry dzięki.
No i oczywiście zgadzam się z faktem, że mogliby się dogadać. Średnio wyszło.

Online michał81

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1047 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 23:09:09 »
Przypomnijcie mi proszę jakie to imprezy. Ja kojarzę Rumię i KW-Meta, nie kojarzę dwóch pozostałych. Z góry dzięki.
Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Offline Motyl

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1048 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 00:55:36 »
@Motylu, na której imprezie masz zamiar się pojawić?

Zawsze staram się być na Gdaku, mimo że mam kawałek drogi, by tam dojechać, ale lubię Gdańsk, a i rzut beretem jest do Orłowa, gdzie mewy i wróble jedzą ci z ręki :) Planowałem też KW, ale dwóch weekendów pod rząd raczej nie dam rady być w rozjazdach.

Przypomnijcie mi proszę jakie to imprezy. Ja kojarzę Rumię i KW-Meta, nie kojarzę dwóch pozostałych. Z góry dzięki.

KW Meta 9-12 września
Rumia Comic-Con 11 września
Dwutakt 17-19 września (wprawdzie online, ale w podróży to tak niekoniecznie się ogląda)
Gdak - 18 września

Nesumi

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #1049 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 12:50:18 »
20 sierpnia zaczynają sie w Zamku we Wrocławiu Dni Fantastyki. Patrząc na program, widzę też jakieś tematy okołokomiksowe. Będzie Berenika Kołomycka, która swą osobą ostatnio szczodrze obdarza różne konwenty. Nawet poprowadzi chyba jakieś warsztaty dla zaszczepionych i niezaszczepionych.