Nie wiem, czy ktoś wrzucał już tą informację:
Drodzy Klienci,
informujemy, że z dniem 27.04.2020 r.księgarnia internetowa Ravelo.pl zawiesza sprzedaż.
Ważne informacje:
1. Od dnia 27.04.2020 r. nie będzie możliwości złożenia zamówienia przez stronę
www.ravelo.pl.
2. Zamówienia złożone do dnia 27.04.2020 r. włącznie będą realizowane bez zmian.
3. Strona internetowa Sklepu będzie aktywna nie krócej niż do 15.05.2020 r., co oznacza że nadal będzie można logować się na konto Klienta, sprawdzać statusy zamówień, pobierać faktury i pliki multimedialne.
4. Po 15.05.2020 r. wszelkie informacje dotyczące zamówień, faktur, plików multimedialnych, danych osobowych będą udostępniane na Państwa prośbę przez Biuro Obsługi Klienta: bok@epwn.pl.
5. Zamknięcie Sklepu nie wpływa na zakres zobowiązań Ravelo sp. z o.o. (administratora Sklepu) wobec Klientów, a wynikających z prawa Klienta do odstąpienia od umowy sprzedaży oraz uprawnień z tytułu rękojmi. Oznacza to, że reklamacje i zwroty towarów będą rozpatrywane na standardowych zasadach przez Biuro Obsługi Klienta. Wszelkie rozliczenia finansowe z Klientami, wynikające np. ze zwrotu towaru, będą realizowane w zwykłym trybie przez dział księgowy Spółki.
6. Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu Ravelo.pl pozostaje firma Ravelo sp. z o.o.
7. Dane zakupowe będą przechowywane w chronionej bazie przez okres 5 lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym upłynął termin płatności podatku związanego z daną transakcją.
8. Dane osobowe Klientów, w tym zgody marketingowe, będą przechowywane w chronionej bazie przez 6 lat od zamknięcia serwisu Ravelo.pl.
9. W związku z powyższym, nasza Polityka Prywatności ulegnie aktualizacji, głównie w zakresie celu i okresu przetwarzania danych osobowych. Z nowymi zasadami przetwarzania danych, mogą się Państwo zapoznać na stronie
https://www.ravelo.pl/static/polityka-od 28042020.html.