Autor Wątek: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy  (Przeczytany 34573 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Offline Leyek

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #182 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 21:46:07 »
"Pralka" do książek (zdj. z Hong Kongu):



Mogłaby się przydać do używek :)

Źródło: https://twitter.com/booklips/status/1251109164400680960

Offline stachel

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 23:29:24 »
Wszystkie komiksy, które miałem w preorderze od Marvela zniknęły z Previews World. Kolejny preorder też się pojawił, ale kompletnie pusty :/

Offline komiksowe_warianty

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #184 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 12:33:12 »
Żeby nie wprowadzać w błąd datami wydania. Wszystko zostanie przesunięte na inne terminy i do tego czasu będą pustki na stronie Previews.

Offline stachel

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #185 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 15:06:59 »
Szczerze to dziwnie wygląda, wiele pozycji wisiało z datą TBA i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz postanowili to usunąć, później pewnie powrócą z nowymi numerami katalogowymi, co tylko wprowadzi zamieszanie.

Online xanar

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #186 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 16:24:31 »
Jeszcze jedno jedno rozwiązanie Diament upadnie i nie będzie  :)
Pewnie poprzesuwa się wszytko o miesiąc, dwa albo nawet trzy i niektóre rzeczy po cancel'ują.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Nesumi

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #187 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 04:27:51 »
Ja jestem z kolei ciekaw, kiedy będziemy mogli oglądać wpływa covida-19 na treść komiksów. Kwarantanna w Gotham, albo Peter Parker ganiający w maseczce, zamknięte miasta i inne tego typu atrakcje. Na jaką skalę to będzie, bo World Trade to się tylko po komiksach ślizgnął.

                                                                     

Offline LordDisneyland

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #188 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 05:19:59 »
Wiesz, ja chciałbym, żeby to po prostu...zignorowali, bo mam wrażenie, że takie reagowanie na wydarzenia bieżące nie przynosi komiksom nic dobrego. Ale księgowość swoje będzie chciała ugrać, więc pewnie zobaczymy w komiksach świat zamaskowany jak z marzeń mułłów... Wszystko polane sosem"proszsz, jacy jesteśmy wrażliwi na problemy społeczne świata"- no i pewnie o służbie zdrowia też będzie mowa w kolorowych zeszytach, jak niegdyś o strażakach. Może wróci Thor-pielęgniarz ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 19 Kwiecień 2020, 05:22:44 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline misiokles

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #189 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 07:45:16 »
Ja jestem z kolei ciekaw, kiedy będziemy mogli oglądać wpływa covida-19 na treść komiksów.
Mam nadzieję, że żaden. Przynajmniej w dziale superhero. Znów wyjdzie, że superbohaterowie z superinteligencja, superwzrokiem, laboratoriami, supersprzętem, kosmiczną technologią, którzy w przyszłości dawali sobie radę z bardziej zabójczymi wirusami i chemikaliami - nagle o tym zapomną i będą latać w maseczkach po zamkniętych ulicach od zwykłego patogenu.

Offline laf

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #190 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 09:33:12 »
Może wróci Thor-pielęgniarz ;)
Powrotu doktora Donalda Blake'a jakoś nie wyczekuję, ale zobaczyć Jane Foster w stroju pielęgniarki to moje ciche marzenie  ;)

Offline death_bird

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #191 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 09:39:42 »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline laf

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #192 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 09:46:39 »

Offline death_bird

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #193 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:06:00 »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Marvelek

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #194 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 14:11:57 »
Mam nadzieję, że żaden. Przynajmniej w dziale superhero. Znów wyjdzie, że superbohaterowie z superinteligencja, superwzrokiem, laboratoriami, supersprzętem, kosmiczną technologią, którzy w przyszłości dawali sobie radę z bardziej zabójczymi wirusami i chemikaliami - nagle o tym zapomną i będą latać w maseczkach po zamkniętych ulicach od zwykłego patogenu.

No co Ty. Przecież to doskonały motyw przewodni na kolejną wojnę domową :D Oto w dobie pandemii władze wydają rozporządzenie, że tylko bohaterowie zasłaniający usta i nos mogą dalej działać. Decyzja wprowadza podziały: Kapitan Ameryka jest za tym, żeby nie zakrywać nosa i ust, bo to wyraz wolności. Iron Man i wspierający go Spider-Man zajmują inne stanowisko. Z trzeciej strony Kapitan Marvel uważa, że twarzy nie powinno zakrywać się wcale. Jak jeszcze spece od Marvela dodadzą do tego jeszcze, że w dobie epidemii Avengers nie mogą posługiwać się hasłem "zbiórka" ze względu na zakaz zgromadzeń, to wtedy otrzymamy kolejny wybitny event Marvela :D