Autor Wątek: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy  (Przeczytany 34538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #30 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:07:42 »
W sumie najlepiej sobie dzieci narobić do tego nie trzeba mieć jakiegoś większego skila.

No, to ile "narobiłeś"?

Online xanar

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #31 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:10:26 »
0
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:10:45 »
No, to ile "narobiłeś"?

No tak, ktoś kto nie narobił, nie ma prawa krytykować obecnego rozdawnictwa za które płacą wszyscy.  ::)

Offline Szekak

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:15:04 »
Itachi, serio z tego twita kidawy wywnioskowales, zeby przebadac wszystkich polakow? Nigdzie tam nic takiego nie ma. Pis dziala ok, ale jakby granice zostaly zamkniete zanim wirus tu dotarl to epidemii mogloby nie byc, bo wiadome bylo, ze wirus nadciaga nieuchronnie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Marzec 2020, 14:16:42 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #34 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:19:08 »
No tak, ktoś kto nie narobił, nie ma prawa krytykować obecnego rozdawnictwa za które płacą wszyscy.  ::)

Nie ma prawa przedstawiać dzieci i ludzi ich posiadających jako zła. Bo to moje dzieci będą płaciły za twoje szpitale i emerytury.
A za hasło "narobił" to w sumie w mordę się należy.

ale jakby granice zostaly zamkniete zanim wirus tu dotarl to epidemii mogloby nie byc, bo wiadome bylo, ze wirus nadciaga nieuchronnie.

Przecież to nasi rodacy go przywieźli, a przed nimi granic nie zamknięto.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Marzec 2020, 14:21:35 wysłana przez parsom »

John

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:21:18 »
No, to ile "narobiłeś"?

Niezależnie ile Ty "narobiłeś", my Ci je póki co współutrzymujemy z podatków, więc proponuje spuścić z tego tonu wyższości społecznej. Xanar oczywiście powiedział prawdę, do zrobienia nie potrzeba specjalnych umiejętności. Gdybyś zripostował wspominając cokolwiek o wychowaniu i utrzymaniu byłoby się z czym spierać :)

Offline parsom

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:23:13 »
Tak, ile ty płacisz tych podatków? Śmiem twierdzić, że wkład twoich podatków w wychowanie mojego dziecka jest niemal żaden. I wkład podatków moich dzieci w utrzymanie ciebie na starość będzie większy.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Marzec 2020, 14:25:12 wysłana przez parsom »

Itachi

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #37 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:23:41 »
Itachi, serio z tego twita kidawy wywnioskowales, zeby przebadac wszystkich polakow? Nigdzie tam nic takiego nie ma.

To był oczywisty zamiar i wniosek jaki można z niego wyciągnąć. Wystarczyło posłuchać jak po komentowało tego twita po opublikowaniu a jak kilkanaście godzin po nim, kiedy ktoś tam doszedł do wniosku jaką gafę palnęła.

Pis dziala ok, ale jakby granice zostaly zamkniete zanim wirus tu dotarl to epidemii mogloby nie byc, bo wiadome bylo, ze wirus nadciaga nieuchronnie.

Niekoniecznie bo nawet jakby zamknęli granicę wcześniej, nawet jak nie było jeszcze pierwszego oficjalnego potwierdzenia to i tak w Polsce mogły już być osoby mające wirusa a przechodzące go bezobjawowo. Musieli by jeszcze wyprzedzić ten czas o jakieś 14-20 dni co w praktyce nie mogło wejść, bo zaraz wolnościowcy zaczeliby lament że to ograniczanie swobód itp.

Offline Szekak

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:31:45 »
Ale co to za argument co by zaczeli krzyczec prawaki? Rzadzenie to podejmowanie trudnych decyzji dla dobra narodu, no ale tego w pisie noe wiedza, wszystko jest pod propagande czynione.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:33:19 »
Śmiem twierdzić, że wkład twoich podatków w wychowanie mojego dziecka jest niemal żaden. I wkład podatków moich dzieci w utrzymanie ciebie na starość będzie większy.

A ja śmiem twierdzić, że dziś za te rozdawnictwo płacimy wszyscy, a co do naszych emerytur i utrzymywania nas na starość, to nie wiadomo jaka część z nas dożyje tych czasów i jaka część z tych dzieci będzie w przyszłości żyć i płacić podatki w tym kraju.

Poza tym, emeryturę trzeba samemu sobie wyrobić przez wiele lat. Jeśli ktoś sobie nie wyrobi, to za darmo nikt nie da. Chyba, że kobieta narobi sobie czwórkę dzieci...  ;D


A za hasło "narobił" to w sumie w mordę się należy.

O tekstach o dawaniu w mordę nawet nie wspominając, bo szkoda do tego poziomu się zniżać.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Marzec 2020, 14:36:51 wysłana przez ramirez82 »

Kapral

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #40 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:35:50 »
Bo to moje dzieci będą płaciły za twoje szpitale i emerytury.

Jest taka opcja.
Ale jest też inna, a mianowicie, że wykształcą się za nasze wspólne pieniądze, po czym od razu dadzą drapaka za granicę i będą płaciły na szpitale i emerytury Niemców, Holendrów albo Francuzów.
Jak uczy doświadczenie, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak się właśnie stanie. Więc nie używaj argumentu, że Twoje dzieci oddadzą cokolwiek komukolwiek. Tobie również :)
Dzieci to zazwyczaj bardzo kiepska inwestycja i niezwykle rzadko się zwraca.

Online xanar

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #41 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:37:39 »
 
Nie ma prawa przedstawiać dzieci i ludzi ich posiadających jako zła. Bo to moje dzieci będą płaciły za twoje szpitale i emerytury.
A za hasło "narobił" to w sumie w mordę się należy.

Widzę, że Pan odważny w internecie. Gdzie ja tam napisałem, że dzieci to zło. Śmiem wątpić, że ci co mają po 6 dzieci to one będą utrzymywać w przyszłości kogokolwiek, bardziej prawdopodobne, że będą żyć tak jak ich rodzice z zasiłków.
Raczej nie będą płaciły na moją emerytur bo nie będzie żadnych emerytur, a jak będą to jakieś śmieszne.
Poza tym z tymi emeryturami to jeszcze muszę mieć pewien wiek i do niego dożyć żeby z tego korzystać, a na te plusy to płacę teraz.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:38:52 »
Wpływ będzie taki, że będą ogromne przeceny, bo tego towaru jest mnóstwo. Każda branża to odczuje szczególnie rozrywkowa jak filmy, czy sport, gdzie wysokość kontraktów pracowników mocno spadnie. Gdy sytuacja z wirusem się unormuje i wszyscy zaczną liczyć straty, to także zaczną kombinować jak się odbić, więc może będą wydawać mnie, ale bardziej skoncentrują się na sprzedaniu tego, co wydali. Pytanie jak bardzo wyhamuje rynek sprzedaży i ile może przetrwać.... chyba, że wyjdzie jakiś odgórny przepis, że odciąży się podatkowo przedsiębiorstwa, da im się czas, aby stanąć na nogi, gdy pojawia się te upusty.

Offline parsom

Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:46:03 »
Widzę, że Pan odważny w internecie.

Powiedziałabyś komuś wprost, ze "narobił" dzieci? Zacznij od swoich rodziców. Potem pogadamy, kto odważny w internecie.
Znam kilka wielodzietnych rodzin. ŻADNA z nich nie żyje z zasiłków. A ich często już dorosłe dzieci dobrze sobie radzą i nie uciekły z tego kraju. Więc uprawiajcie sobie chłopcy swój onanizm koncepcyjny w odniesieniu do komiksów. Tam można sobie żonglować stereotypami.
Czy moje dzieci wyjadą? Może. Przecież ich tu nie chcecie. Staram się jednak wychować je tak, żeby nie wyjechały.
Co do wyrobienia emerytury. A z czego ci ja wypłacą? Na starość oprócz emerytury potrzebne są jeszcze szpitale i takie tam drobiazgi.

Itachi

  • Gość
Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 14:50:35 »
Ale co to za argument co by zaczeli krzyczec prawaki?

Proponuję się dokształcić. Konfederacja jako pierwsza zgłaszała opinię, aby zamknąć granicę. Konfederacja=prawaki, także obalam Twoje zarzuty.

Rzadzenie to podejmowanie trudnych decyzji dla dobra narodu, no ale tego w pisie noe wiedza, wszystko jest pod propagande czynione.

Ty się ciesz, że to na nich trafiło, a nie na PO indoktrynacyjnie zespolone z UE, której działania jak zawsze są opóźnione o mile i kompletnie nieprzygotowane na warunki inne niż doskonałe. Zarzucanie partii rządzącej w tej chwili tego, że robi za mało, albo nie tak trzeba to zwykły chwyt marketingowy opozycji, aby pokazać jak jest źle. Chociaż Żukowska dzisiaj w Woronicza 17 całkiem rozsądnie konstruowała zdania :)

Wracam czytać komiksy. Pozdrawiam!