Autor Wątek: Wady fabryczne komiksów  (Przeczytany 50985 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 13:39:40 »
@Michał81
Skłamałeś perfidnie że zawsze o tym piszę. Trzeba było prosić o zdjęcia jak pisałem o rozjazdach a nie że ty mi teraz w kontrze zarzucasz kłamstwo. Masakra i "typowość"  ;)
czy ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, cytuje
Cytuj
z tymi zdjęciami to @xanar ma rację zawsze pisze o przesunięciach, ale nigdy nie wrzucasz, co jest trochę dziwne
więc jeszcze raz nigdy nie wrzucasz zdjęć, kiedy zawsze piszesz o przesunięciach, kilka razy podparłeś się zdjęciami, które ktoś wrzucił na grupy komiskowe, nigdy swoimi, ale uchodzisz widzę za specjalistę (chyba że pracujesz w drukarni wtedy zwracam honor, ale jest coś takiego jak tolerancja wykonania która akceptuje to co ci wydaje się przesunięciem), więc nazywanie mnie kłamcą jest perfidią z twojej strony, oczywiście ty będziesz jako specjalista porównywał (nie wrzucając żadnych zdjęć) do wersji cyfrowej, to takie porównanie to ty możesz sobie darować

JanT

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #151 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 13:46:51 »
Napisałeś kłamstwo że "zawsze o tym pisze" gdy ja sam nie pamiętam kiedy o tym pisałem więc skłamałeś. Czy jeszcze będziesz się wypierał i odwracał kota ogonem? Czemu jak pisałem o tych rozjazdach to nie prosiłeś o zdjęcia? Podpiąłeś się do rozmowy dopiero jak zaczęło się gównoburza jak to masz w zwyczaju. Czepiasz się mnie co chwilę byle się czepiać bo w większości nie masz racji.

Tłumacz się dalej bo niezła beka  :)

Offline Night wolf

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #152 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 13:47:00 »
O co tu chodziło, bo nie wyjaśniłeś?

U mnie jest ok:



Chociaż teraz jak patrzę, czy nie odwalili babola z kolorem tytułu na grzbiecie 9 tomu?

Tak samo jest w oryginale:


Czy przypadkiem powodem tego zabiegu nie jest fabuła? Mogę podejrzewać powód ale ostatnie 2 tomy leżą do przeczytania. :)
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #153 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 13:57:06 »
Napisałeś kłamstwo że "zawsze o tym pisze" gdy ja sam nie pamiętam kiedy o tym pisałem więc skłamałeś. C
czyli nie czytasz ze zrozumieniem, przypieprzasz się potem i standardowo odwracasz kota ogonem, klasyka

JanT

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 13:58:42 »
Jesteś najlepszy. Wymieniam maskotkę Bazyla na twoją  ;D

Online donT

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 17:33:11 »
Ja prdl. Wezcie sie do luja pana ogarnijcie. Syficie na tym forum swoja bezsensowna wojenka gdzie sie da. Spotkajcie sie, dajcie se po ryju i przestancie zachowywac jak dzieci.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

JanT

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 21:01:03 »
Wyskakuje co chwilę do mnie i ostatnio odpuszczałem ale jak mnie oczernia to muszę zareagować :)

Online xanar

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #157 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 00:35:14 »
Miał ktoś może komiks od Muchy, częściowo po portugalsku  :) Mam w Gideon Falls - 2 pół zeszytu w tym języku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #158 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 00:40:25 »
Tak, zdarzały się już takie sytuacje.

JanT

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #159 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 08:28:15 »
Napisz na FB portugalskiej Muchy czy ktoś ma częściowo po polsku i się najwyżej wymienicie tymi stronami  ;)

Offline tB

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #160 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 09:12:35 »
Myślałem, że kupka wstydu swoim ciężarem zniekształciła mi Potworną Kolekcję. Więc ją wyprostowałem:


Offline LordDisneyland

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #161 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 09:50:07 »
Miał ktoś może komiks od Muchy, częściowo po portugalsku  :) Mam w Gideon Falls - 2 pół zeszytu w tym języku.


Pamiętam, że tłumacz z portugalskiego opowiadał mi, że w puszczanych u nas brazylijskich serialach wypowiedzi bohaterów mają się nijak do tego, co mamy w tekście czytanym przez polskiego lektora ;) - ciekawe, co mówią bohaterowie komiksu :)

Swoją drogą, ja bym chyba sobie zostawił jako ciekawostkę...i pewnie próbował przekonać znajomych, że to celowy zabieg artystyczny, a współczesny komiks wymaga od czytelnika wszechstronności :D
,, - Eeeeech.''

Offline michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 18:09:47 »
Odebrał dziś 4 tom Daredevila i to co pokazał @ramirez82
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/egmont-2020/msg104458/#msg104458

wyglądaj jeszcze gorzej w rzeczywistości, przebija to Spider-mana McFarlane'a czy Runaways z KSM.

Ja nie wiem co to się odwaliło, ale jest tragicznie. Dotyczy to tylko wszystkich zeszytów The Man Without Fear wraz z okładkami, niewykorzystanymi okładkami, ale..... bez niewykorzystanych stron, które są w dodatkach. Co jest też dziwne.

Patrząc jak to wyszło to mam już gotowe pytanie do Egmontu na kolejne spotkanie.



 


Motyl

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #163 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 20:52:12 »

Pamiętam, że tłumacz z portugalskiego opowiadał mi, że w puszczanych u nas brazylijskich serialach wypowiedzi bohaterów mają się nijak do tego, co mamy w tekście czytanym przez polskiego lektora ;) - ciekawe, co mówią bohaterowie komiksu :)

Swoją drogą, ja bym chyba sobie zostawił jako ciekawostkę...i pewnie próbował przekonać znajomych, że to celowy zabieg artystyczny, a współczesny komiks wymaga od czytelnika wszechstronności :D

Jak chcesz, mogę ci dać Descendera tom 1 całego po portugalsku. Gdzieś mi jeszcze został jeden egzemplarz. Będziesz miał ciekawostkę :)

Online Murazor

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #164 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 14:32:31 »
Nowe BBPO, tego chyba jeszcze nie było :) z ~10 stron w pierwszych zeszytach.