Autor Wątek: Wady fabryczne komiksów  (Przeczytany 50734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eferce

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #120 dnia: So, 17 Październik 2020, 18:20:30 »
W oczekiwaniu na październikowe dostawy, sięgnąłem do kupki wstydu po Cromwella Stone.
Pierwszy rozdział jest w 1/3 zadrukowany rozdziałem drugim.
Najpierw myślałem, że to sztuczka Andreasa i zabrałem się z lupą za rozszyfrowywanie akcji i tekstów na drugim planie...Kto jak kto ale Andreas akurat mógł być do tego zdolny 8)
Potem jednak zobaczyłem plamy z tuszu.
Czy taki komiks trzymać ze  względu na oryginalność, czy zareklamować, czy może ktoś takie zbiera?



Online pokia

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 13:58:31 »
Czy taki komiks trzymać ze  względu na oryginalność, czy zareklamować, czy może ktoś takie zbiera?

Reklamuj. Tylko teraz to chyba musisz liczyć na przychylność wydawcy.

Offline Death

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 14:17:25 »
Hehe, dokładnie. Gdyby to był ktokolwiek inny (no dobra, jeszcze Moore mógłby kazać rysownikowi zrobić to w Lidze Niezwykłych Dżentelmenów), to wiadomo, że błąd drukarni. Ale Andreas? Początkowo też bym czytał dalej.

Online michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 16:26:24 »
Mucha ma często krzywe grzbiety, ale to co odwalił Egmont w przypadku pierwszego tomu Ultimate X-men i 9 tomu Invincible to jakaś masakra? Też macie krzywe grzbiety?

JanT

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 16:43:52 »
Możesz wrzucić foto? Ja nie mam jeszcze.

Offline Uluru

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 17:05:18 »
Mucha ma często krzywe grzbiety, ale to co odwalił Egmont w przypadku pierwszego tomu Ultimate X-men i 9 tomu Invincible to jakaś masakra? Też macie krzywe grzbiety?

Trzymam właśnie oba w ręce i nie widzę żadnych krzywych grzbietów, podobno tez z X-men jest paskudny, ale u mnie na pewno nie jest krzywy.

Offline Crono

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #126 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 17:03:24 »
Otrzymałem dzisiaj przesyłkę z New X-Men tom 3. Komiks posiada źle wklejone strony względem śródka okładki, przez co u dołu kartki równają się niemal z brzegiem okładki. Też tak macie? Bo nie wiem czy warto reklamować, jeżeli okaże się że cały nakład jest taki.

Offline Murazor

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 21:29:13 »
Ja mam ok, możesz reklamować.

Online michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #128 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 06:50:02 »
u mnie też jest ok

ramirez82

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #129 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 08:39:37 »
Mucha ma często krzywe grzbiety, ale to co odwalił Egmont w przypadku pierwszego tomu Ultimate X-men i 9 tomu Invincible to jakaś masakra? Też macie krzywe grzbiety?

O co tu chodziło, bo nie wyjaśniłeś?

U mnie jest ok:



Chociaż teraz jak patrzę, czy nie odwalili babola z kolorem tytułu na grzbiecie 9 tomu?

Online michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #130 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 09:04:57 »
To jest identyczna sytuacja jak w przypadku np. Chew od Muchy, kiedy grzbiety były przekrzywione/skoszone.

Tylko, że jak je ścisnąłem to jakoś to się naprostowało, być może przez to, że to są grubsze komiksy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #131 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 09:20:01 »
Chyba nigdy nie miałem czegoś takiego od Egmontu. Może to uszkodzenia w transporcie powstały?

Offline Arne

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #132 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 09:47:24 »
Na to wychodzi, ze odwalili babola z kolorem logo na grzbiecie tomu. Spojrzeli na tom poprzedni ( osmy) i stwierdzili, ze napis " image" , tytul serii i numer tomu powinny byc w jednolitym kolorze ( bo akurat w tym tomie przypadkowo sie tak zgralo). Wtopa, jak nic :(
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Listopad 2020, 09:49:02 wysłana przez BosMan »

Online michał81

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #133 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 09:55:22 »
@BosMan nie zrobili błędu. Tak jest w wydaniu oryginalnym. Kolejny tom będzie miał ponownie żółty kolor tytułu.

Offline Arne

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #134 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 10:04:30 »
To najprawdopodobniej babola walneli juz w oryginalnym wydaniu :D