Autor Wątek: Wady fabryczne komiksów  (Przeczytany 14976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eferce

Odp: Wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #120 dnia: So, 17 Październik 2020, 18:20:30 »
W oczekiwaniu na październikowe dostawy, sięgnąłem do kupki wstydu po Cromwella Stone.
Pierwszy rozdział jest w 1/3 zadrukowany rozdziałem drugim.
Najpierw myślałem, że to sztuczka Andreasa i zabrałem się z lupą za rozszyfrowywanie akcji i tekstów na drugim planie...Kto jak kto ale Andreas akurat mógł być do tego zdolny 8)
Potem jednak zobaczyłem plamy z tuszu.
Czy taki komiks trzymać ze  względu na oryginalność, czy zareklamować, czy może ktoś takie zbiera?

Offline pokia

« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 13:58:31 »
Czy taki komiks trzymać ze  względu na oryginalność, czy zareklamować, czy może ktoś takie zbiera?

Reklamuj. Tylko teraz to chyba musisz liczyć na przychylność wydawcy.

Offline Death

« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 14:17:25 »
Hehe, dokładnie. Gdyby to był ktokolwiek inny (no dobra, jeszcze Moore mógłby kazać rysownikowi zrobić to w Lidze Niezwykłych Dżentelmenów), to wiadomo, że błąd drukarni. Ale Andreas? Początkowo też bym czytał dalej.

Offline michał81

« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 16:26:24 »
Mucha ma często krzywe grzbiety, ale to co odwalił Egmont w przypadku pierwszego tomu Ultimate X-men i 9 tomu Invincible to jakaś masakra? Też macie krzywe grzbiety?

Offline JanT

« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 16:43:52 »
Możesz wrzucić foto? Ja nie mam jeszcze.

Offline Uluru

« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 17:05:18 »
Mucha ma często krzywe grzbiety, ale to co odwalił Egmont w przypadku pierwszego tomu Ultimate X-men i 9 tomu Invincible to jakaś masakra? Też macie krzywe grzbiety?

Trzymam właśnie oba w ręce i nie widzę żadnych krzywych grzbietów, podobno tez z X-men jest paskudny, ale u mnie na pewno nie jest krzywy.