Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 13860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 12:10:32 »
Na pytanie o kontynuację Star Treka, dziś otrzymałem odpowiedź. Niestety ale nie optymistyczną.

"Witam,
Na ten moment nie planujemy dalszego wydawania komiksu STAR STREK. Cały czas pracujemy nad jego sprzedażą.
Co do chęci zakupu - oczywiście polecamy ;)

W komiksie znajdują się 2 zamknięte historie oraz jedynie w tym wydaniu artykuł o polskim fandomie fanów serialu.
Jest to jedyny komiks STAR TREK wydany w Polsce, co także to również dodaje mu unikatowości ;)


pozdrawiamy

ekipa Ultimate Comics"


Wygląda na to, że fandom Star Treka w Polsce leży i kwiczy. Niby tyle z nich się spotyka na jakiś Pyrkonach, ale coś nie są za aktywni we wspieraniu swojej ukochanej marki. Niech sobie prosperują w cieniu. A Ultimate życzę by znalazło jakąś bardziej aktywną grupę, gotową wydać parę złotych.

Offline Cypher

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 13:20:50 »
Fandom jakiś jest. Ale taki bardziej serialowo-filmowy. A komiksy ... jak wiadomo są dla dzieci. :(
Niektórym się marzyła nawet kolejna 'wielka kolekcja'.
Żeby nie było, że narzekam, bo sam tego komiksu wydanego przez Ultimate Comics nie kupiłem. Comixology dawało to bardzo tanio lub nawet za darmo (vol.1) i chyba nawet w Humble Bundle, też było.
Jakby pociągneli dalej to zacząłbym kupować i pewnie pierwszy tom dokupił, a tak ja swoje, a wydawnictwo 'pracuje nad sprzedażą'.

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 13:58:51 »
Ogólnie Ultimate Comics zaczęło po amatorsku, najpierw Archie w komicznym kieszonkowym formacie, potem ten Star Trek... Amatorszczyzna. Jak się ma mało kapitału, to lepiej się skupić na jednej serii, a ci nie dość, że trzy rozpoczęli, to jeszcze ich pierwsze wydanie to klapa. Jakby zaczęli normalnie od Archiego i kontynuowali, to teraz byśmy pewnie byli świadkami "trochę" innej sytuacji, choć te ich zapowiedzi od początku były skazane na porażkę, bo zapowiadali 1 czy 2 tomy miesięcznie, co pokazuje tylko jak małe pojęcie mieli o tym za co się zabrali.

Teraz pozostaje liczyć, że Riverdale tom 2 im będzie ładnie schodzić, pociągnie za sobą sprzedaż tomu 1 i wydawnictwo złapie oddech, co pozwoli im na wydanie Archiego tomu 2 i Riverdale tom 3.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline wonap

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 14:20:44 »
Ja tam dwa komiksy od nich mam;) i wygląda, żę to koniec;)

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 14:26:04 »
Ja nawet trzy, ale tak jak wyżej, wierzę, że wydawnictwo jeszcze może coś zdziałać w przyszłości.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:25:51 »




Darmowa publikacja oferowana w sklepie jako pierwszy komiks po angielsku w ofercie, kolejny etap januszostwa w komiksowie zaliczony, bułahahahahahahahahahhaahahahahahhahahahaha.

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:29:05 »
Wolno w ogóle to sprzedawać?

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #37 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:31:07 »
Raczej nie wolno.

Offline Cypher

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:51:45 »
A dlaczego nie wolno? Jak się znajdzie ktoś, kto chce za to zapłacić to czemu nie.
Sprawdzcie co trzeba było zrobić, by dostać wszystkie FCBD z tego roku od sklepu Mile High Comics nie mieszkają np. w Stanach.
Niby za darmo, ale troche dolarów trzeba było wydać.

Offline Lewaczek

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:57:11 »
I komiks zniknął z oferty xD

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #40 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:12:08 »
Taka okazja to się szybko rozeszło  ;D

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #41 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:13:46 »
marność do kwadratu

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:31:18 »
I komiks zniknął z oferty xD

Raczej został wycofany ze sprzedaży, bo na fb też się pojawiły posty o tym. Nie czaję jak można być takim mało ogarniętym człowiekiem i robić takie rzeczy. Czy tak trudno wystawić pakiet dwóch tomików Archie z takim darmowym komiksem? Wszystko na legalu, a można policzyć swoje po okładkowej i jest deal.

A dlaczego nie wolno? Jak się znajdzie ktoś, kto chce za to zapłacić to czemu nie.

Na polskich darmowych publikacjach jest zapis "komiks nie przeznaczony do sprzedaży". Nie chce mi się teraz szukać w swoim pudle z zeszytówkami tych darmowych i sprawdzać czy tam też widnieją takie zapisy, ale jestem przekonany że tak.

Offline Cypher

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:50:58 »
Na polskich darmowych publikacjach jest zapis "komiks nie przeznaczony do sprzedaży". Nie chce mi się teraz szukać w swoim pudle z zeszytówkami tych darmowych i sprawdzać czy tam też widnieją takie zapisy, ale jestem przekonany że tak.
A ja jestem przekonany, że nie.
Oprócz ewidentnego FREE COMIC na okładce.
W Stanach to reklama i promocja komiksu, a u nas jak widać...
Kilka lat temu w MVM jak chciało się dostać dodatkowe FCBD, to trzeba było zapłacić. Ale chyba mniej niż 8 zeta. :)

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:58:21 »
Pierwsze zamówienie w Atomie, dobre kilka lat temu:



Pierwsze zamówienie za 1 gr (to był mój pierwszy amerykański komiks ever), teraz licznik zatrzymał się na prawie stu :) tak działa biznes
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:18:00 wysłana przez Itachi »