Autor Wątek: Najbardziej wyczekiwane wydania  (Przeczytany 20990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jotkwadrat

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #90 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 23:45:27 »
Mam słabość do Zatanny i Constantine'a  ;D
Podobała mi się też wersja animowana i w ogóle jakoś brakuje mi magicznej strony DC na naszym rynku.

Online sad_drone

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #91 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 00:01:02 »
@jotkwadrat obawiam się ze animacja była lepsza niż oryginał, przynajmniej porównując oceny ;). Również nie obraziłbym się na więcej magicznej strony dc na rynku, ale może nie akurat słabizne z new 52, a bardziej stare vertigo, tzn dreaming, books of magic, house od secrets itp.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

sum41

  • Gość
Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #92 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 09:18:48 »
Tez bym brał JL Dark - peiknie jest zilustrowna - chodzi mi o ten vol 2.

Offline bibliotekarz

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #93 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 12:05:46 »
@Bibliotekarz @jotkwadrat

Panowie, skąd u was takie zainteresowanie jl dark ? Zastanawiając się nad zakupem omnibusa zrobiłem mały research i seria od początku nie miała za pozytywnych ocen a im dalej w run tym jeszcze gorzej (goodreads, reddit), w 40 zeszytach zaliczyła 3 zmiany scenarzystów i crossuje sie z podobno najgorszym eventem w całym new 52 (blight).
W N52 JLD nie poszło najlepiej, choć początek wydawał się obiecujący.

Mi akurat zależy na vol. 2, który wystartował w 2018 pod wodzą Tyniona. Jeśli przejrzysz np. Złote Boostery DCManiaka to tam w 2018 wygrywa w kategorii Nowa Seria. W 2020 JLD wygrywa w kategoriach Scenarzysta, Drużyna i Seria Regularna.

Poza tym ta stosunkowo świeża seria doczekała się już dwóch pełnometrażowych animacji a w przygotowaniu serial dla HBO. Chyba pora się zapoznać z komiksem.
Batman returns
his books to the library

sum41

  • Gość
Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #94 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 12:36:15 »
Sami czlonkowie jakich mamy w tej grupie juz zaczecaja z czestej ciekawosci sprawdzic o co tam chodzi i jak taka grupa moze ze soba wspolpracowac :)

Offline Motyl

Odp: Najbardziej wyczekiwane wydania
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 18:13:18 »
Marvels w linii Marvel Limited.

To byłaby olbrzymia i nieporęczna cegła, jak ktoś takie opasłe tomisko weźmie do snu do czytania i go przygniecie, to się jeszcze nie obudzi ;)

Punisher Epic Collection

Czekam na to bardzo, zwłaszcza na tom z rysunkami Portacio - Kingpin Rules. Marzy mi się też Punisher War Journal Carla Pottsa i Jim Lee. Nie jestem wielkim fanem przygód Franciszka Zameckiego z serii Punisher Max, ale te starsze rzeczy z Pogromcą z chęcią bym sobie odświeżył.