Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 13857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonap

Ultimate Comics
« dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:45:15 »
Wydawnictwo, które wydało do tej pory po jednym tomie
  • Archie
  • Riverdale
  • Star Trek
Czy ktoś bardziej w temacie wie czy będą kolejne tomy czy był to pojedynczy strzał? ;) Najabrdziej interesuje mnie z tego Archie ;)

Offline SawiK

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:57:54 »
Kupiłem z tego tylko Star Trek'a. Akurat bylem z rodzina w Zielonogórskim Auchanie, patrze, a tam stoisko z UC :o. Zona pozwoliła to poczłapałem uchachany miałem prezent gwiazdkowy ;D Były wszystkie 3pozycje w tym Archie w dwóch wydaniach. Każdy komiks był w rabacie. ST kosztował 30zł. Komiksy wydane jak należy, a historie ze ST spoko w duchu ostatnich filmów.

Offline wonap

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:02:19 »
przepraszam, może nie doprecyzowałem;) ja te komiksy mam i zastanawiam się czy w planach są jakieś kolejne tomy bo od wydania pierwszych trochę minęło;)

ktosiek

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:05:54 »
Nie zapominajmy o komiksie Archie ver. II  ;)
 Być może komiksy, które wydali do tej pory nie sprzedały się tak dobrze by wydać następne. Lepszy taki ruch, niż nierealne zapowiedzi.

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:07:04 »
Zapowiedzi to oni mieli na początku mocne, nowy komiks co miesiąc, a teraz cisza i pewnie już nic się nie ukaże, a szkoda, bo Archie powinien się ukazywać.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline robbirob

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:07:25 »
Chyba kiepsko z tym. Wydawca milczy od dłuższego czasu.
Ostatnio zauważyłem że wejście na polski rynek w tej chwili jest cholernie trudne. Spójrzcie na KBoom (życzę im wszystkiego dobrego) jak powoli wchodzi, Ultimate które utknęło w miejscu. OMG z bardzo malutką ofertą (choć to może akurat zły przykład). Nie wspominając o wydawcy na F.

Offline carnivale

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:08:31 »
Co prawda nic co wydało UC mnie nie interesuje ale podpatruje czasami Ich facebooka i niestety wydawnictwo skupiło się bardziej na promowaniu serialu Riverdale niż na wydawaniu komiksów. Podali plany wydawnicze na ten rok ?

ktosiek

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:10:03 »
Z małym kapitałem nie ma co liczyć, na tempo jak u M.,E. czy też NSC. Mimo wszystko wolę żółwie tempo niż przeliczenie się ze swoimi możliwościami i skończeniem jak F.

Offline wonap

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:18:28 »
Z małym kapitałem nie ma co liczyć, na tempo jak u M.,E. czy też NSC. Mimo wszystko wolę żółwie tempo niż przeliczenie się ze swoimi możliwościami i skończeniem jak F.
Nie wymagam szybkiego tempa a jedynie informacji czy ktokolwiek coś wie;) Archie wyszedł w grudniu 2017 więc raczej cierpliwy to jestem;)

ktosiek

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:21:51 »
Jak by były jakieś przecieki to już dawno byśmy wiedzieli. Jeśli wydawnictwo nie zwinęło interesu to znaczy, że narzucili sobie takie tempo by nie utonąć w komiksowie. Ja bym był dobrej myśli i być może w tym roku jeszcze nas mile zaskoczą :)

Offline K.Leszcz

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:24:49 »
Myślę, że mieli słabą sprzedaż z powodu tej legendarnej wtopy z pierwszym wydaniem "Archiego".


Ja kupiłem drugie wydanie. Niestety nawet jeśli wyjdzie 2. tom, to nie kupuję  :'(

Offline robbirob

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:27:56 »
Z małym kapitałem nie ma co liczyć, na tempo jak u M.,E. czy też NSC. Mimo wszystko wolę żółwie tempo niż przeliczenie się ze swoimi możliwościami i skończeniem jak F.
Mucha? Hmmm, chyba nie pasuje tu, tym bardziej obok NSC i Egmontu ktorzy faktycznie mają tempo. I kapitał.

ktosiek

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:29:46 »
Mucha? Hmmm, chyba nie pasuje tu, tym bardziej obok NSC i Egmontu ktorzy faktycznie mają tempo. I kapitał.
Fakt, zapomniałem o tym, że Mucha zbiera puszki żeby wydać kolejne tomy :/

majkelus81

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:24:01 »
Wybaczcie ale Mucha regularnie wydaje 2-3 komiksów miesięcznie i nie są to kolekcje.

Offline Voitas

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 09:27:08 »