Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 13854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cypher

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:16:15 »
Pierwsze zamówienie w Atomie, dobre kilka lat temu:



Pierwsze zamówienie za 1 gr (to był mój pierwszy amerykański komiks ever), teraz licznik zatrzymał się na prawie stu :) tak działa biznes

A widzisz. Tylko że twój gratis to chyba z okazji premiery filmu, a nie dnia FCBD. W zależności od okładki i stanu aktualnie kilka dolarów kosztuje i jest 2-3 droższy od wersji FCBD (siedzący Superman). :)
Sorry za OT, jak coś to kosz.

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:22:11 »
To był tylko przykład, jak kupuję zeszytówki to czasami dostaję losowe dodatki, których nie ma na zamówieniu. I nic za nie nie liczą, albo jak mają akcję na FCBD to można do nich napisać i wybrać ten, który się chce.

Offline Cypher

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:37:57 »
Wiem o tym, ja też kupowałem/kupuję w MVM. Wiem, że dodają gratisy, a w okolicy FCBD, można wybrać/zarezerwować. Ale nie dadzą ci przecież dziesięciu czy dwudziestu? Była oferta, chcesz więcej, napisz, zarezerwuj, zapłać ... chyba kilka złotych za egzemplarz. I chyba tylko rok to było, bo pózniej było chcesz więcej, to kup wiecej.
We wcześniej wspominanym przeze mnie Mile High Comics jak chciało się dostać wszystkie FCBD z tego roku, trzeba było wydać chyba 75$ na cele charytatywne (podsuwali chyba fundację link). A jak coś u nich kupiłeś dostawałeś tylko kilka, też w zależności od zamówienia.
Ostatni OT.

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #48 dnia: So, 21 Wrzesień 2019, 08:10:01 »
Biały Orzeł zawitał do Ultimate Comics.

Premierę za kilka dni ma drugie wydanie pierwszego zeszytu Białego Orła, będzie ono dostępne w aż czterech wersjach okładkowych. Oto one:





Jak ktoś jeszcze nie czytał to gorąco polecam, przygody prawdziwego polskiego superbohatera są naprawdę spoko.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Wrzesień 2019, 08:23:22 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 13:51:15 »
Po tym jak Ultimate Comics przejęło Białego Orła wzięło się za... Nieustraszonego Szpaka. Pierwszy numer w sprzedaży, trzy warianty + blank. Osobiście pierwsze słyszę.






Jest też okładka drugiego numeru.




Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vision2001

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 13:59:38 »
Mam #1 z poprzedniego wydawnictwa (https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/nieustraszony-szpak/1). Bardzo fajnie mi się to czytało i byłem zasmucony, że nie pojawił się zeszyt drugi...
Jest nadzieja na kontynuację! (i może będzie tego więcej niż 2 zeszyty...)
Ale #1 nie biorę.
« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Styczeń 2020, 14:01:19 wysłana przez vision2001 »

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 18:42:03 »
"Pełna przygód opowieść o czwórce małych łotrzyków wychowanych w mrocznej przełęczy pomiędzy dwiema górami oraz o ich podróży do świata na zewnątrz. No i cóż by to była za przygoda, gdyby nieoczekiwanie nie wplątali się w spisek mogący zagrozić całemu królestwu?

Randal, Czermień, Gawron i Rzepik to mali łotrzykowie wychowani w mrocznej przełęczy pomiędzy dwiema górami, na północy krainy Erenn. Ich życie niespodziewanie nabierze tempa, gdy spróbują okraść pewien niepozorny powóz zmierzający na zachód...

Przygotuj się na wyprawę do nowej niezwykłej krainy pełnej niesamowitych bohaterów. Erenn czeka!"

   


Piękno jest w oczach patrzącego.

John

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 18:52:28 »
Widzę Ultimate Comics nabiera drugi wdech, zainteresował się polskimi markami. Bardzo fajnie, mam nadzieje że będzie im iść jak najlepiej. Zadebiutowali wtopą z Archiem, a potem ciągle udowadniali że słuchają czytelników i krytycznych uwag. Może zaprosimy na forum kogoś z wydawnictwa do reklamowania i zapowiadania nowych tytułów.

Sądziłem że o Szpaku zapomniał już nawet sam jego autor Pickador, jak widać nie. Może kiedyś jeszcze twórcy KOPS będą znów próbowali wydać swoje paski na papierze, o ile się nie mylę ostatnio zrobili jakiś reboot swojego "uniwersum". Ciekawe czy jest szansa że Ultimate wyda też zbiorcze, dla zeszyto-sceptyków.

Offline misiokles

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 20:21:42 »
Rozkosznie słodka jest ta okładka alternatywna! Chcę!

Online eridraven

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 12:40:11 »
Pełne okładki i linki do zakupu Kręgów Magii:

https://www.facebook.com/comixxy/posts/708576046348401?__tn__=-R

Można wejść bez konta na Facebooku!
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Marzec 2020, 13:01:23 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 19:36:12 »
Zamówione na gildii, wjedzie z Wydziałem 7 i Boruto. Okładka limitowana jest kosmicznie przesłodka!

Offline R~Q

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 22:07:38 »
Przeglądając sobie najnowszego Białego Orła, odkryłem, że Ultimate Comics są z Zielonej Góry. To już drugie wydawnictwo, po nieodżałowanym Wydawnictwie Arashi :P, które rozsławia moje piękne województwo.

Itachi

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #57 dnia: So, 04 Lipiec 2020, 20:19:43 »


Bierę!

Offline carnivale

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 20:56:17 »
^Trochę to wkrótce trwało :)
   Na 8 pazdziernika 2021 zapowiedziano premierę nowego komiksu od UC  "Ride or Die".

" Oto Gold Country.
 Tutaj, trudno o dobrego człowieka.
 Gdy Jake Sawyer, samotny jeździec uciekający przed swoja przeszłością, uratuje osieroconą Sarę Dillon przed morderczym gangiem zawłaszczającym cudze ziemie, odkryje, że bohaterowie rodzą się nie z wyboru, lecz na skutek okoliczności, którym muszą stawić czoła.
Eli Stant, młody poszukiwacz złota, marzący o poślubieniu dziewczyny z dobrego domu, zostaje zdradzony przez swych towarzyszy, a jego plany o świetlanej przyszłości znikają wraz ze skradzionym wozem pełnym złota. Cała trójka skrzyżuje swoje ścieżki w pobliskim Hangtown, w obliczu zagrożenia nadciągającego ze wszystkich stron!
 
 
W tym wydaniu dodatkowo zapowiedzi zbliżających się komiksów od Adama Kmiołka"

Preorder już na gildii

https://www.gildia.pl/komiksy/498965-ride-or-die-1-witajcie-w-hangtown
« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Wrzesień 2021, 20:58:16 wysłana przez carnivale »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 21:07:21 »
Co to w ogóle jest? Na Gildii jest tłumacz podany, to było wcześniej gdzieś wydane?