Autor Wątek: Tore Oficyna Wydawnicza  (Przeczytany 84643 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 07:54:10 »
no właśnie - cenowo tak jak album kolorowy A4 typu jeremiah, ralph azham. zobaczymy jak to będzie wydane ale wg mnie cena przestrzelona.

JanT

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 08:12:03 »
112 stron tego formatu to 39 zł w tych czasach dobra cena  :) Ja się obawiam o tłumaczenie i edycję.

Offline michał81

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 09:26:28 »
wg mnie cena przestrzelona.
Cena może nie być przestrzelona, bo pewnie odpowiednia do nakładu. Pytanie czy nakład nie jest przestrzelony? Niektórzy wydawcy właśnie się na nim wykładali.
« Ostatnia zmiana: Pt, 18 Wrzesień 2020, 09:52:35 wysłana przez michał81 »

Motyl

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 10:54:30 »
no właśnie - cenowo tak jak album kolorowy A4 typu jeremiah, ralph azham. zobaczymy jak to będzie wydane ale wg mnie cena przestrzelona.

Pierwszy raz się spotykam z marudzeniem na niską cenę. A może akurat jest to cena realna dla naszego rynku, a nie wciskanie 72 stronicowych paździerzy za okładkowe osiem dyszek? Cena ma zachęcać i mnie zachęciła. Miękka oprawa, parę stron w kolorze, większy format niż przy Dylanach Egmontu i Bum, ale zamiast dwóch historii jedna w cenie, która niegdyś widniała na Dylanie od Egmontu. Uważam, że jest ok. Może dofinansowanie okazało się całkiem spore.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 11:30:31 »
no właśnie - cenowo tak jak album kolorowy A4 typu jeremiah, ralph azham. zobaczymy jak to będzie wydane ale wg mnie cena przestrzelona.
No ale Dylan ma 112 stron, a Jeremiah 48. Na Gildii komiks już stoi za 29,20 - jak dla mnie jest ok.

Offline R~Q

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 13:44:29 »
Tak biadoliliście a okazało się, że cena całkiem przystępna

Offline freshmaker

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 14:14:45 »
ale jeremiah jest w kolorze - możemy tak gdybać. zamierzam kupić pierwszy tom i wtedy się wypowiem.

Offline Hans

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 21:34:52 »
Zobaczymy co nam dadzą. Pierwszy tom na pewno kupię.

Offline nocny

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 21:47:30 »
z FB:

....To nie koniec zapowiedzi. Uwaga! Nadchodzi.....


ramirez82

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #69 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 21:53:51 »
A co to za Julia?

Edit: ok, już mam. To też Sergio Bonelli.

Pozostaje kibicować temu wydawcy i kupować.
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Wrzesień 2020, 21:56:43 wysłana przez ramirez82 »

Offline Lyricstof

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 22:44:55 »
Też została podana informacja o pierwszym numerze Zagora.  8)

"Z ogłoszeń wydawniczych, ponieważ spływa do nas mnóstwo zapytań, zapowiadamy kolejny tytuł: Zagor Classic n.1 pt. Zasadzka. To pierwszy numer z kolorowej serii klasycznej. Ubiegając od razu pytania: tak, planujemy również Zagora w jego wersji czarno-białej, ale to w przyszłości. Premiera Zasadzki: koniec października. Cena okładkowa 29 zł."



Czyli potwierdziło się, że jednak Classic, chociaż okładka inna. Informacja o Julii ścina z nóg, mnie, świetny kryminał z elementami fantastycznymi. Czekam, czekam, czekam.  ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline freshmaker

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 22:52:56 »
design okładek póki co nie zachwyca

Offline Lyricstof

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 23:09:48 »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

brvk

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #73 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 00:37:59 »
Cytuj
Ubiegając od razu pytania: tak, planujemy również Zagora w jego wersji czarno-białej, ale to w przyszłości

Pobożne życzenia. Obstawiam, że nie będzie świetlanej przyszłości. Co najwyżej pełzająca, a najpewniej żadna.

Do kogo ta oferta jest skierowana, skoro nawet powszechnie znana i ceniona klasyka europejska jest limitowana i ma pod górkę? Chyba że koszta wydania są znikome.

Obym się mylił i inicjatywa znalazła czytelników chętnie sięgających do portfela.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #74 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 10:38:08 »
Okładka tego "Zagora" to jest jakieś nieporozumienie... Ta grafika z Julią to chociaż jeszcze jakoś wygląda.