Autor Wątek: Tore Oficyna Wydawnicza  (Przeczytany 83840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #330 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 12:26:18 »
A jeszcze takie coś mi się przypomniało, parę lat temu już ktoś  ;) chciał wydać Nathana od numeru pierwszego do ostatniego...  ;D Pamiętacie.

https://polter.pl/komiks/Nathan-Never-1-n46827

Hahaha, zapomniałem o tym. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym coś takiego zobaczył, z tym że w takiej edycji jak to robi Tore, raz na miesiąc tomik. Tylko kto by to kupował?

Offline adamarluk

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #331 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 13:53:55 »
Tore będzie wydawać Nathana po kolei czy losowo jak Dylana. Padła gdzieś informacja ?

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #332 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 14:01:11 »
Swoją drogą ciekawe co z Dylanem, bo mamy sierpień i jak na razie wyszedł jeden tom w tym roku. Co nie wróży szczególnie dobrze dla zaczynania nowej serii.

Offline 79ers

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #333 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 15:15:49 »
AD 2022 wszystkie wydawnictwa zachowują się zapobiegawczo. Biorąc pod uwagę ilość Dylanów, Nathanów czy Julii to faktycznie trochę smutne tempo, ale ile tytułów 150-200 zmieści się w planach zakupowych, gdyby wszyscy podkręcili tempo?

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #334 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 15:23:08 »
W 2021 wydali cztery, w tym roku trwa ósmy miesiąc i jak na razie mamy jednego. Nie muszą niczego podkręcać, wystarczy zachować tempo, które było, a które też nie było oszałamiające. Mówimy o komiksach za 20-25 zł, co tu się może nie mieścić w planach zakupowych?

Offline Megatron

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #335 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 21:02:54 »
Jestem zszokowany jak dobrze wygląda ten Nathan. Przeglądałem okładki w sieci, poszukałem piratów i ma to fajny cyberpunkowy klimat. Do tej pory nic od Tore mnie nie zaciekawiło, ale tu mają we mnie nabywcę.

Tylko jak będą wydane te tomy? Seria ma chyba ponad 300 zeszytów. Jak to wygląda w innych tytułach tego wydawcy? Chodzi mi o grubość, czy to są takie trejdy czy pojedyncze zeszyty?

Offline 79ers

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #336 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 21:51:22 »
Wątpiłem w Nathana dopóki był wydawany przez Egmont, natomiast Dylana chłonąłem w całości. Kiedy wydawnictwo odpuściło przygodę z Bonellim uzupełniłem również NN. Pewnego pięknego, deszczowego dnia sięgnąłem po Vampyrusa  i w weekend ogarnąłem wszystkie 9. Po lekturze uważam, że Nathan jest nawet ciekawszy i bliższy moim gustom niż przygody Dylan Doga.  Wydane u nas tomiki miały po około 100stron.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #337 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 22:39:38 »
Wydane u nas tomiki miały po około 100stron.
Ale w kontekście pytania kolegi trzeba zaznaczyć, że te 100 stron odpowiada jednemu oryginalnemu "zeszytowi".

Offline Szekak

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #338 dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 09:58:00 »
Mam informacje od wydawcy, ze Dylan z okladka Rosia jest w planach, ale nie bedzie to najblizszy Dylan ktory jest juz zaplanowany. Wiecej info w polowie sierpnia. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 24 Sierpień 2022, 18:58:53 »
Cytuj
...we wrześniu...


Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #340 dnia: Śr, 14 Wrzesień 2022, 22:38:45 »
Można już zamawiać - oba premiera 30.09.



Cytuj
Marina, dawna miłość Dylana, puka do drzwi detektywa mroku. To spotkanie daje początek onirycznej podróży, podczas której odżywają młodzieńcze fascynacje, a przeszłość i rzeczywistość mieszają się ze sobą. Sclavi pokazuje nam kolejne oblicze Dylana i wciąga do przejmującej, surrealistycznej opowieści o dorastaniu, sile pierwszej miłości oraz utraconych marzeniach.
https://www.gildia.pl/komiksy/536534-dylan-dog-dlugie-pozegnanie



Cytuj
Eric Kleeman jest mnemonikiem, w jego zmodyfikowanym mózgu można przechowywać tajne dane. Mężczyzna wymyka się z pułapki zastawionej przez Nathana Nevera, zabierając ze sobą program, który pozwala na wykasowanie z pamięci androidów praw robotyki i stworzenie z nich bezwzględnych morderców. Po zabiciu zleceniodawcy Kleeman osobiście dostarcza program groźnemu Arystotelesowi Skotosowi. Nathan Never oraz jedyny świadek zabójstwa, android C-09, podążają tropem mnemonika, który znajduje się na pokładzie statku przewożącego zmodyfikowane androidy. Na środku oceanu dojdzie do konfrontacji z synem Arytotelesa, Kalem Skotosem, który bez wahania korzysta z nowej, śmiercionośnej broni - promienia monomolekularnego...
https://www.gildia.pl/komiksy/536533-nathan-never-agent-specjalny-alfa

Offline vision2001

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 07:43:00 »
Nathan w bardziej poręczniejszym formacie niż DD. Dobrze :)

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #342 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 17:17:44 »
Ja bym wolał dopłacić te 3 zł i mieć oba w tym samym.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #343 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 17:29:00 »
Ja bym wolał dopłacić te 3 zł i mieć oba w tym samym.

Też bym wolał żeby wszystkie tytuły od Tore wychodziły w tym samym formacie, choć raczej ściągnąłbym Dylana w dół.

Offline Lyricstof

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #344 dnia: Śr, 12 Październik 2022, 20:28:48 »
Z FB Tore Oficyna Wydawnicza.

Cytuj
Pif Paf... porucznik Webb zapowiada kolejny tom przygód kryminolożki na przełom października/listopada...



I taka grafika, a to oznacza, że dostaniemy 108 odcinek serii głównej, czyli kolejny tomik z rysunkami Marinettiego. Ciekawe.  ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.