Autor Wątek: Tore Oficyna Wydawnicza  (Przeczytany 84677 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #255 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 14:49:05 »

no i super, dwa DD do końca roku, cieszy mnie to bardzo  8)

Offline Interloper

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #256 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 16:41:28 »
Ciekawe czy jakieś gratisy przedpremierowe będą dodawać do zamówień tych komiksów.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #257 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 21:23:49 »
Ostatni "Dylan" przeczytany jakoś bez emocji, ale może na koniec roku wpadnie taki 2-pak.

Offline 79ers

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #258 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 21:54:25 »
Okładka całkiem, zawartość faktycznie średnia. Ciekawy patent - w październiku starszy DD, w grudniu nowszy. Powoli przekonuję się do Julii i w tym przypadku akurat trochę żałuję, że również będzie przeskok aż do odcinka 96-go.

Offline kosmoski

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #259 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 13:47:05 »
Powoli przekonuję się do Julii i w tym przypadku akurat trochę żałuję, że również będzie przeskok aż do odcinka 96-go.

Nie żałuj ;)

wyjaśnili sprawę na fejsie:

"Do Archiwum wrócimy. "Walizkę pełną śniegu" traktujemy jako dodatkowy tytuł, poza serią, bo zależy nam, aby pojawiły się też tytuły rysowane przez, mieszkającego w Polsce, Antonia Marinettiego oraz inne wybrane przez nas. Dlatego od czasu do czasu będą i takie się pojawiać. 🙂"

Offline Lyricstof

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #260 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 09:40:16 »
Ostatni "Dylan" przeczytany jakoś bez emocji, ale może na koniec roku wpadnie taki 2-pak.
Ja się nie mogę doczekać na Mater Dolorosa i to będzie pierwszy Dylan wydany w całości w kolorze.

Cytuj
Do Archiwum wrócimy. "Walizkę pełną śniegu" traktujemy jako dodatkowy tytuł, poza serią, bo zależy nam, aby pojawiły się też tytuły rysowane przez, mieszkającego w Polsce, Antonia Marinettiego oraz inne wybrane przez nas. Dlatego od czasu do czasu będą i takie się pojawiać.

"Julia - Z archiwum spraw kryminalnych" jest serią bazującą na serii podstawowej, łączącą się tematyką i kolorem w tytułach początkowych. Julia 96 jest spoza tej tematyki, ale tak samo jak tomiki wydane u nas do tej pory pochodzi z także z serii głównej. Jest czarno-biała.

Gdzieś to przeoczyłam, ale nr 96 rzeczywiście był narysowany samodzielnie przez tego rysownika, w kooperacji narysował natomiast nr 76 oraz 120, 137.
« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Wrzesień 2021, 09:43:16 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #261 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 09:57:36 »
Ja się nie mogę doczekać na Mater Dolorosa i to będzie pierwszy Dylan wydany w całości w kolorze.

"Julia - Z archiwum spraw kryminalnych" jest serią bazującą na serii podstawowej, łączącą się tematyką i kolorem w tytułach początkowych. Julia 96 jest spoza tej tematyki, ale tak samo jak tomiki wydane u nas do tej pory pochodzi z także z serii głównej. Jest czarno-biała.

Gdzieś to przeoczyłam, ale nr 96 rzeczywiście był narysowany samodzielnie przez tego rysownika, w kooperacji narysował natomiast nr 76 oraz 120, 137.
No mnie z tego, co wydało do tej pory Tore, najbardziej podeszło "Mater Morbi", więc także czekam. Nie wiedziałem, że "Dolorosa" to kolor, może być ciekawie.

Offline Lyricstof

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #262 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 10:31:53 »
A tak wygląda w środku.








« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Wrzesień 2021, 10:36:54 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Motyl

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #263 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 23:08:49 »

brvk

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #264 dnia: So, 02 Październik 2021, 18:33:07 »
Julia była wyśmienitym wyborem do wydawania, a skoro zawdzięczamy tę serię właścicielce to chyba powinniśmy sobie życzyć więcej kobiet w komiksowie.

Offline Castiglione

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #265 dnia: So, 02 Październik 2021, 18:57:17 »

sum41

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #266 dnia: So, 02 Październik 2021, 21:28:50 »
Bardzo sympatyczna para w rozmowie ☺

Offline Death

Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #267 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:50:24 »
Bardzo sympatyczna para w rozmowie ☺
Dokładnie tak :)

sum41

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #268 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:54:57 »
Mieli malutkie stanowisko ale duza skromnosc i ogromna pasje w tych kilku pozycjach ktore wydali ☺

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tore Oficyna Wydawnicza
« Odpowiedź #269 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:56:47 »
Bardzo im kibicuję i kupuję wszystko w tej formie, w jakiej wydają aktualnie. Nie wiem jak będzie dalej, bo zamierzają się otwierać na inne rzeczy, ale tanie, dobre gatunkowe historie (kryminał, horror, przygoda) to jest według mnie to, czego najbardziej brakuje na naszym rynku.