Autor Wątek: TM-Semic  (Przeczytany 93360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #135 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:05:57 »
Zatem należy mu się wielki szacunek za to, że podchodzi rzetelnie do swojej pracy i nie jest wobec siebie bezkrytyczny. Skoro raczej książki nie będzie może na Pyrkonie lub KW trzeba namawiać Egmont do wydania jakiegoś fajnego tomu zbierającego Semici w związku z przypadającym na 2020 trzydziestoleciem?

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:26:20 »
Albo Hachette by wydało Wielką Kolekcją Komiksów TM-Semic? Równie realny pomysł...

Offline Tymon Nadany

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #137 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:40:38 »
Skąd on ma wiedze na temat TM Semica - zbierał informacje czy pracował tam?
Jego głównym źródłem  były komiksowe strony internetowe typu kz to z nich pochodzi lwia część przypisów w tej książce,  za to najlepsze  niepublikowane wcześniej informacje miał o innych wydawcach z dawnych lat typu  AS-Editor czy Almapres.

sum41

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #138 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:53:35 »
Zatem należy mu się wielki szacunek za to, że podchodzi rzetelnie do swojej pracy i nie jest wobec siebie bezkrytyczny. Skoro raczej książki nie będzie może na Pyrkonie lub KW trzeba namawiać Egmont do wydania jakiegoś fajnego tomu zbierającego Semici w związku z przypadającym na 2020 trzydziestoleciem?

Taaaaaaaaaaaaaaaaa już to widze Egmont i starocie hahhahahaha...

Offline Nawimar III

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 15:54:22 »
Nie jest wykluczone, że w okolicach jubileuszu XXX-lecia TM-Semic jakaś tematyczna publikacja książkowa jednak się pojawi. Się zobaczy.

John_

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #140 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 11:08:44 »
A co, planujesz coś napisać? ;)

Offline radef

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #141 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 11:19:04 »
Skoro raczej książki nie będzie może na Pyrkonie lub KW trzeba namawiać Egmont do wydania jakiegoś fajnego tomu zbierającego Semici w związku z przypadającym na 2020 trzydziestoleciem?
Szybciej to Egmont będzie za rok świętował swoje trzydziestolecie. W końcu prawie równo (a chyba nawet trochę wcześniej) z pierwszymi TM-Semicami do sprzedaży trafił pierwszy "Mickey Mouse".
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Nawimar III

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #142 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 11:42:06 »
John_ być może już coś zostało napisane i nic tylko złożyć i wydać ;)
 


Offline dziku77

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 03:08:04 »
Sto lat dla Marcina!


sum41

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 14:12:29 »
Ostatni tom Kolekcji nabyty. Jakoś dziwnie żegnać się z przedsięwzięciem, które funkcjonowało blisko siedem lat i rozruszało komiksowy rynek w skali nigdy wcześniej niespotykanej... Czuję się jak w momencie gdy TM-Semic zaprzestało wydawania "Spider-Mana" oraz "Batmana & Supermana"... Tyle z tego, że WKKM kończy się z przytupem, a na pocieszenie zostają jeszcze inne kolekcje. No i dobrze, że album uzupełniono dwuczęściową opowieścią zaczerpniętą z "What If... vol.2".

Z TM Semic było gorzej bo ja przez 2 miesiące ciągle szukałem kolejnego numeru - w ostatnim była zapowiedz - zamiast dać info że koniec - co nie wiedzieli ? !

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #146 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 14:53:38 »
Z TM Semic było gorzej bo ja przez 2 miesiące ciągle szukałem kolejnego numeru - w ostatnim była zapowiedz - zamiast dać info że koniec - co nie wiedzieli ? !

Na pewno w ostatnim była zapowiedź kolejnego? Nie było info na stronach klubowych, że to ostatni numer? Nie kojarzę takiej sytuacji. Może spasowałem na chwilę przed końcem...

Offline Nawimar III

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 15:03:53 »
Ramirez, była zapowiedź. Dlatego tym bardziej byłem zdumiony gdy w styczniu 1999, bodajże w "Wydaniu Specjalnym" wzmiankowano, że "Spidera" już nie będzie.

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #148 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 16:44:07 »
To jestem zaskoczony, bo wydawało mi się, że pająka kupowałem do końca. Chyba, że też dowiedziałem się o jego zakończeniu z tego innego komiksu.

Patrzę (http://www.kzet.pl/2003_07/tmsemic_tabela.htm), że w 99 nie było żadnego Wydania Specjalnego, kurde, prawie nic już nie było (co za czasy  :'()... może w Spawnie wspomnieli o zakończeniu Spider-mana?

Motyl

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #149 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 13:49:14 »