Autor Wątek: TM-Semic  (Przeczytany 75636 razy)

Offline amsterdream

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #480 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 11:07:28 »
Ale mnie nie interesuje co było z Knightfalla a co nie tylko wszystko to co zostało ponownie wydane, bo chciałem to nabyć. Podejrzewam że większość już mam, ale coś mogłem przeoczyć, stąd zapytanie.

Offline Piterrini

« Odpowiedź #481 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 11:25:50 »
Może napisz czego nie masz z serii jakie Ciebie interesują (i nie jesteś pewien czy zostały gdzieś wydane po Semicu) i ja albo ktoś inny ewentualnie poda czy/gdzie zostały jakieś z tych rzeczy wydane? Nie widziałem ogólnodostępnego spisu, który bezbłędnie by to wyszczególniał, zwłaszcza że wciąż coś po Semicu jest powtarzane, z kolei ja spisuję tylko to, co posiadam, a wielu Semiców na nowe wydania nie zmieniam, więc niektórych wznowień nie odnotowuję... Na pewno znasz stronę @Maragasta, tam wypisane chronologie wg bohaterów, jest to mniej czytelne dla Twojego celu, ale dla uzupełnienia informacji o nowych wydaniach myślę że się nada.

Offline bibliotekarz

« Odpowiedź #482 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 11:39:16 »
Takiej jednej listy nie ma. Czytałem rozpiski wznowień zeszytów z Batmana i Spider-Mana. Całe Transformers wyszło powtórnie. Ja mam odnotowane powtórki z Supermana.
- Jestem dyplomatą. Przedstawicielem demokratycznej Rosji.
- Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty. Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #483 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 11:54:34 »
To jest do zrobienia. Tylko trzeba by przysiąść, wypisać wszystkie komiksy superhero wydane przez TM Semic, wpisać oryginalne zeszyty na których bazowały, a potem wpisać współczesne wydania z Kolekcji, Muchy i Egmontu. Niestety ja tego teraz nie zrobię, bo zarobiony jestem po uszy.