Autor Wątek: TM-Semic  (Przeczytany 94610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #240 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 19:14:03 »
Ja bym proponował swój top 10 komiksów z TM-Semic, ale żeby kilku zeszytowe historie (jak Ostatnie łowy Kravena) traktować jako jedną pozycję. I podliczanie głosów jak w corocznych topkach.


Wygra Weapon X :) Ewentualnie Zabójczy żart.

Też tak mi się wydaje. Choć do potencjalnych zwycięzców dorzuciłbym jeszcze DD Człowiek nie znający strachu.
« Ostatnia zmiana: So, 13 Czerwiec 2020, 19:15:38 wysłana przez ramirez82 »

Offline death_bird

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #241 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 19:18:56 »
No to wyniki plebiscytu są już znane. :)

Sam głosowałbym jeszcze na Dark Phoenix i dwa albo trzy numery Batmana (ale te już ze względów sentymentalnych).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #242 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 21:02:31 »
Proponowałbym top 10 albo nawet top 15 i głosowanie nie na zeszyty tylko na historie, w związku z tym, że TM-Semic wydał mnóstwo komiksów i sporo opowieści dzielił na wiele części.

Offline Bazyliszek

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #243 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 21:17:03 »
I jeszcze Batman versus Predator.

Offline SawiK

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #244 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 21:27:29 »
AvP to też waga ciężka 😊 Jestem za głosowaniem gdzie każdy daje swoją 10.

Offline Gieferg

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #245 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 22:11:11 »
AVP i BVP to mój ścisły top. Poza tym pewnie Zabójczy Żart, Mroczny Rycerz Mrocznego Miasta, Dark Phoenix, Emerald Dawn, Batman: Venom, coś się pewnie jeszcze znajdzie (Ostatni Czarnian na przykład).
« Ostatnia zmiana: So, 13 Czerwiec 2020, 22:12:48 wysłana przez Gieferg »

Offline Darth_Simon

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #246 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 22:56:35 »
Może warto coś w stylu jak kiedyś Spoiler Included, czyli np. Historia nie wydana nigdy potem w lepszej jakości. Ja w takiej sytuacji wybrałbym chyba Batman: Venom.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Koalar

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #247 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 23:17:30 »
AvP za dzieciaka świetne, przy powtórce już tylko dobre (acz materiał na film lepszy niż te wszystkie filmowe bzdety z AvP). Z Obcym to Labirynt był fajny, ale jednak dawno nie czytałem. Dorzucę jeszcze Batman: Black & White i Silver Surfer: Przypowieść.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #248 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 23:24:01 »
Ale przecież z otrzymanej topki, będzie wynikało które nie zostały wydane ponownie? A głupio byłoby wykluczyć z głosowania wiele najlepszych tytułów, dlatego że były wydane później.

Offline perek82

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #249 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 08:25:16 »
Mógłbym się podjąć zrobienia wątku i podliczenia głosów. Zna ktoś jakieś miejsce gdzie wszystkie komiksy TM semic są spisane plus okładki? To by ułatwiło znacznie głosowanie.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Death

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #250 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 08:32:12 »
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

ramirez82

  • Gość
Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #251 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 08:33:13 »
Tu masz (bez okładek)

https://www.kzet.pl/2003_07/tmsemic_tabela.htm


Choć nie wiem po co to? Przecież nie zrobi się ankiety z wszystkimi tytułami, to bez sensu. To powinno być na zasadzie jak głosowanie na top 10 roku, gdzie każdy podaje tytuły, a zaś się to podliczy.

Offline perek82

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #252 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 08:37:14 »
Nie ankieta. Ale jak się ma listę to można przejrzeć a nie tylko z pamięci głosować
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Bazyliszek

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #253 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 23:10:08 »
Powiem jeszcze że mi rozleciał się MM Fantastic Four Infinity War. Sklejone strony odkleiły się od okładki. Ale ten komiks kupiłem na Allegro. Moje własnoręcznie zdobyte MM są ok.

Online nori

Odp: TM-Semic
« Odpowiedź #254 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 08:35:48 »
Nowy Akt poświęcony jest wydawnictwu Tm-Semic, ale pojawiają się opinie, że w sumie niewiele tego, a dodatkowo występują jakieś błędy rzeczowe w artykułach. Ktoś ma, czytał? Może polecić? Jest to warte nabycia dla osoby pamiętającej te czasy?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.