Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 550562 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 21:18:31 »
Nawet nie wiem czy to kreda. Możesz to być tak zwany nabłyszczany offset. W każdym razie nie świeci się i nie odbija światła. Jest śliski, ake jednak dość matowy. Fajnie to wygląda.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline marcing

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 02:51:25 »
Różnica jest zauważalna i jak dla mnie jednak papier w druku cyfrowym trochę odbija światło, ale na pewno mogło być gorzej ;). Odwzorowanie kolorów też jest trochę inne, w dodruku dla mnie dużo mocniejszy niebieski, czasami przebijający przez czerń. Z kolei żółte strony ("mms: zwidy") raczej blade. Minimalnie wyższa okładka. Kupiłem drugi egzemplarz, bo offset mam źle zszyty (co za późno zauważyłem), teraz będę miał spory dylemat, który zostawić.

https://photos.app.goo.gl/5PVhjtbo3Hp2xu1g9
« Ostatnia zmiana: Pt, 27 Wrzesień 2019, 02:58:10 wysłana przez marcing »

Offline Sybirak14

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #197 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 08:43:01 »
Czy ktoś wie czy Timof rozważa wydanie Ralpha Azhama w Integralach?

Offline asx76

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #198 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 08:46:57 »
Jakiś czas temu była o tym mowa i wyszło że nie :'(

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #199 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 12:17:11 »
Ja tylko chciałem napisać, że Angola wygląda na żywo zarąbiście. Mój cichy faworyt tej emefki.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline JanJ

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:22:30 »
Czy ktoś może porównać, jak się ma komiks Ralph Azham do Donżon? Jakoś ze Sfara czytałem tylko Wampira i Aspirine i jakoś średnio mi to podeszło, więc nie wiem, czy kupić Donżon, czy nie...

Offline moai

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #201 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:46:29 »
Czy ktoś może porównać, jak się ma komiks Ralph Azham do Donżon? Jakoś ze Sfara czytałem tylko Wampira i Aspirine i jakoś średnio mi to podeszło, więc nie wiem, czy kupić Donżon, czy nie...
Dopiero zaczalem czytac, ale Donzon jest bardzo w klimacie Ralpha. Jak Ralph Ci sie podobal, to bierz Donzona smialo!

Offline LordDisneyland

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 04:48:44 »
Cuś ten "Donżon" trudno dostępny ...
,, - Eeeeech.''

Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #203 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 04:56:19 »
Gildia podaje: "Dostępność: premiera opóźniona".

Pewnie dostali trochę wcześniej na festiwal, a też jakoś niespecjalnie dużo, bo jak kupowałem w niedzielę rano, to śliszna Pani mówiła, że to już ostatnie sztuki.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #204 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 05:06:34 »
No cóż, w zasadzie taka rola donżonu, by był trudny do zdobycia...
,, - Eeeeech.''

Offline Koalar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #205 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 00:00:30 »
Wracając do Czarów Zjary - pyknąłem to na szybkości i jest to tak pokręcony komiks, jak się spodziewałem. Dużo ćpania i żartów (śmiałem się parę razy na głos, co przy komiksach mi się często nie zdarza). Humor wulgarny, ale w pewien wysublimowany sposób. Wśród ćpunów najbardziej polubiłem Sowę, który jest ofiarą żartów, ale też beztroskiego życia Megg i Mogga. Pod tym całym humorem jest dużo smutku, różnego rodzaju problemów bohaterów i ich chorych układów damsko-męskich. Komiks jest wciąż do kupienia w sklepie timofa (110 zł), więc można go dorzucić przy zakupach, bo jest tam teraz promocja, gdzie sporo starszych tytułów można kupić za niemal -50% (na kolejny dodruk bym nie liczył, przynajmniej w najbliższym czasie).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline freshmaker

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #206 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 10:02:04 »
odnośnie donżonu - jeszcze nie czytałem ale boulet na mfkig mówił że jest to komiks humorystyczny ale bardziej mroczny niż ralph azham. azham ukazuje się w czasopiśmie dla dzieci "spirou", donżon nie.

co jest w sumie dziwne bo azham jest trochę brutalny.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #207 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 10:10:16 »
No nie wiem... W Monsters jest kilka epizodów lekko mroczniejszych, ale ogólnie ton jest bardzo podobny.

Midar

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #208 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 10:25:44 »
Ja jestem już w połowie. Dla mnie uczta, a jakość wydania wymiata.

Offline Teli

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #209 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 14:12:09 »
Donżon już prawie skończony i przyznaję prawdziwa perełka jakiej nawet się nie spodziewałem.

Tu muszę podziękować Midarowi który podczas piątkowo/sobotniej kolejki co chwila robił wrzutki jaki to super komiks i że Boulet to cicha gwiazda festiwalu po jakimś czasie mnie przekabacił i nie żałuję. Komiks mega a spotkanie z autorem też było super.

Dzięki Midar za to polecenie warto było, "Donżon" to rzeczywiście wspaniale wydana rozrywka na poziomie ;)