Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 550332 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #120 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 14:01:36 »
Kupiłem. I nawet jeśli ktoś tak średnio chce to przeczytać, to polecam zamówić, bo to może otworzyć nam furtkę do kolejnych tego typu akcji z dodrukami. Może kiedyś dzięki temu kupicie u Timofa fenomenalne Opowieści z hrabstwa Essex. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #121 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 14:23:50 »
Death, podobna była moja myśl, jak zobaczyłem tę informację. Bardziej więc na poczet ewentualnego dodruku Essex, chociaż też trochę z ciekawości co do Czar Zjar - biere.
Nie wiem czy Timof to czyta. Jak nie, to może ktoś by zasygnalizował wzdychanie do Essex? Bo Prosto z piekła o ile pamiętam ma być?
Chociaż - 200 zamówień w ciągu nieco ponad tygodnia? Może być różnie...

Offline Kalander

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 17:29:40 »
Swój egzemplarz mam, ale chyba kupię jeszcze ze dwa na prezenty, bo to fenomenalny komiks jest.

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:22:00 »
W sumie trochę nie kumam czemu nie puszczają tu komunikatów. Rozumem, że mogli zrazić się jakimiś wcześniejszymi kwasami na gildii, ale przecież nie muszą wdawać się w dyskusje, tylko pac! info i nara. Studio Lain jakoś udaje się niskokwasowa egzystencja w tym środowisku.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:32:18 »
Na FB jest odpowiedź Pawła Timofiejuka odnośnie podobnej akcji z Opowieściami z hrabstwa Essex:
"Pomyślimy. Ale od razu zaznaczam, że koszta będą dużo większe w tym wypadku."

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 19:47:37 »
Koszta większe. Ale przypuszczam, że też większe zainteresowanie. Bo Lemire, którym rynek jest ostatnio zawalony, a nie szerzej nieznany twórca. Bo opus magnum tegoż. Na szczęście czarno - białe, bo skoro ma być droższe od Czarów zjarów, to w kolorze pewnie byłoby dopiero. I wydane 10 lat temu, a nie niecałe cztery. Od tego czasu rynek mocno się zmienił. To arcydzieło, więc gdyby pojawiła się taka przedsprzedaż, to polecam się rzucić jak szczerbaty hobbit na lembasy.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Koora

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 21:06:31 »
Bardzo podoba mi się taka inicjatywa, więc po Waszych opiniach o samym komiksie też zamówiłem.
Przy okazji, czy ktoś może coś słyszał na temat ewentualnego dodruku Strefy Bezpieczeństwa Gorazde?

Itachi

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #127 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 23:23:24 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś?? Tak tylko pytam w czwartkowy pogrillowy urlopowy późny wieczór.

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #128 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 23:37:32 »
Jutro będziesz tego żałował.

Offline wujekmaciej

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 10:32:09 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś??

no mi średnio...

Offline No153

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:03:34 »
Czy będąc zjaranym będą podobać mi się zjary? Próbował ktoś?? Tak tylko pytam w czwartkowy pogrillowy urlopowy późny wieczór.
To jest doskonały pomysł na oddzielny temat! Mi np. robotę zrobiło "Nienawidzę baśniowa"

Offline wujekmaciej

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #131 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:07:33 »
To jest doskonały pomysł na oddzielny temat! Mi np. robotę zrobiło "Nienawidzę baśniowa"

nic nie przebije komiksów Ojca Rene :)

Offline freshmaker

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #132 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 11:29:40 »
czary zjary dobrze mi wchodziły po mfce na której był autor. na spotkaniu opowiadał że jest związany z komiksami bo jak był dzieckiem to zgwałcił go gruby rudy kot w typie garfielda. komponowało się to ze sobą nieźle.

to jest humor raczej w typie beavisa i buttheada - fajna rzecz ale nie oczekujcie cudów.

Midar

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 12:29:09 »
Mnie do kupna komiksu zachęciły przytoczone na gildii.pl słowa tłumacza:

„Odbiłem sobie za lata hamowania Touretta przy tłumaczeniu YA i literatury cnotliwej, a to wszytko dzięki cudownie dołującej opowieści z życia 30+letniej czarownicy i jej przyjaciół - kota, amatora rimmingu z wykorzystaniem cynamonu; wilkołaka, który lubi sobie czasem potrzeć moszną o tarkę, lub zaczopować się zatyczką analną, żeby czas w pracy szybciej płynął, oraz Sowy, który ma różne przygody z dziewczynami (głównie nieszczęśliwe), oraz tyle chorób wenerycznych, ile jest w encyklopedii zdrowia. Cała czwórka żywi się głównie narkotykami, płata sobie psikusy, typu spontaniczny gwałt analny na koledze i są oczywiście wspaniali. Na trzystu sześćdziesięciu stronach nie raz zmuszą was do krzywienia się z odrazą, zastanowienia się po chuj ja to czytam, mogą się też pojawić odruchy wymiotne, ale lepszej stoner comedy komiks nie wydał i długo nie wyda".

Offline nori

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 16 Sierpień 2019, 13:46:50 »
Kiedyś sobie odpuściłem, teraz skutecznie :) zachęciliscie, mam nadzieje, ze dobije do tych 200 egzemplarzy.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.