Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541993 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline szybkilester

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #795 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 15:59:32 »
Ja tam się cieszę, że moja pierwsza lektura komiksu odbędzie się na oryginalnym materiale.
spoko, co kto lubi... po prostu to już III wydanie i miałem nadzieję, że pojawi się koloryzowana "master edition", a tak pozostaje cieszyć oko wersją angielską: nie mam najmniejszych problemów z akceptacją odświeżonej wersji, bo i tak te kolory są nieznacznie tylko dodane, a czerwień akurat pasuje jak ulał do tej historii ;)

Online misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #796 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 20:04:29 »
timof od miesięcy anonsował, że III wydanie będzie czarno-białe...

Offline szybkilester

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #797 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:59:36 »
sorry, ale nie śledzę poczynań i anonsów wszystkich wydawców, bo nie jestem człowiekiem renesansu i ledwie znajduję czas na czytanie komiksów dla przyjemności... zapewne dla tych, którym nie udało się kupić dwóch poprzednich edycji to niezła gratka, ale ja czuję niedosyt: może następne wydanie okaże się tym odświeżonym, za co trzymam kciuki!

Online parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #798 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 13:46:51 »
No i nie dość, że w miękkiej, to jeszcze nie w kolorze. Popraw się Timofie!

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #799 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 17:11:19 »
Jednego dnia wyjdą nie dość, że From Hell i Essex to jeszcze Raport Brodecka. Festiwal czarno-białego komiksu z najwyższej półki. Będzie się działo.

Offline Koora

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #800 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 17:46:37 »
Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem listę zapowiedzi na Gildii :)

Offline Teli

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #801 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 17:49:48 »
A dwa dni wcześniej wjadą jeszcze Muminy.
Ale przyznaję że to dzięki Timofowi luty 2021 jest miesiącem komiksu B&W bo praktycznie tylko takie tytuły znajdą się w paczce z tego miesiąca. Co niezmiernie mnie cieszy :)

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #802 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 18:48:16 »
Timof zapowiada na jesień one-shot (250 stron) Carbone & Silicium autorstwa Mathieu Bableta (twórcy Shangri-La). Świeżynka z 2020 roku, z wysokimi ocenami - 6 miejsce na: https://www.bdgest.com/top/annuel?annee=2020
https://www.bedetheque.com/serie-70690-BD-Carbone-Silicium.html









Więcej plansz: https://www.bdgest.com/preview-3010-BD-carbone-silicium-recit-complet.html
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Luty 2021, 18:52:08 wysłana przez Konrad »

Offline KubciO

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #803 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 18:55:41 »
Ładnie toto wygląda, ale wstrzymam się z zakupem. Shangri-La męczę niemiłosiernie i skończyć nie mogę. Tzn. zatrzymałem się chyba w połowie i odłożyłem komiks. Trochę czasu minęło od tego momentu. Ślicznie narysowane, ale nie chciało mi się tego po prostu czytać - nie czułem tego, nic a nic.

Offline JanJ

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #804 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:02:32 »
Ładnie toto wygląda, ale wstrzymam się z zakupem. Shangri-La męczę niemiłosiernie i skończyć nie mogę. Tzn. zatrzymałem się chyba w połowie i odłożyłem komiks. Trochę czasu minęło od tego momentu. Ślicznie narysowane, ale nie chciało mi się tego po prostu czytać - nie czułem tego, nic a nic.

Miałem dokładnie tak samo.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #805 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:22:41 »

Offline nayroth

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #806 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:27:11 »
Ładnie toto wygląda, ale wstrzymam się z zakupem. Shangri-La męczę niemiłosiernie i skończyć nie mogę. Tzn. zatrzymałem się chyba w połowie i odłożyłem komiks. Trochę czasu minęło od tego momentu. Ślicznie narysowane, ale nie chciało mi się tego po prostu czytać - nie czułem tego, nic a nic.

Ja podobnie, z tym że tal od połowy mniej więcej, zaczęło mnie to Shangri-La dosyć irytować i chciałem tylko szybko skończyć, a potem sprzedać i zapomnieć. Mam nadzieję że w kolejnych projektach autor skupi się na tym co potrafi (rysunki), a pisanie scenariuszy zosatwi innym. 

Offline Arne

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #807 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:36:43 »
Shangri-la irytowała mnie zarówno scenariuszowo, jak i rysunkowo (wszystkie występujące w komiksie kobiety, wyglądały jak faceci z wąsami). Komiks mi nie podszedł pod każdym względem.

Online misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #808 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 20:53:00 »
Ładnie toto wygląda, ale wstrzymam się z zakupem. Shangri-La męczę niemiłosiernie i skończyć nie mogę.

Też ów komiks skończyłem z bólami, ale... liczę na to, że twórca z komiksu na komiks się rozwija i jak czytam, że jego najnowszy komiks zbiera dobre recenzję, to tym opinią wierzę, gdyż facet ma zadatki na twórcę niestereotypowego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #809 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 21:16:06 »
Czyli nie jestem jedyny co do Shangri-La. Najlepsze to w nim są kolory, rewelacja. Ale postaci nawet nie byłem w stanie rozróżnić, przez co zupełnie się gubiłem w scenariuszy, który już sam z siebie był dość bełkotliwy.