Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 550364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #660 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 11:51:52 »
I ja! I ja!

Offline hansior

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #661 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 12:47:39 »
Dzięki za info o Panterze. Moja walka z myślami nabiera tempa. Się zobaczy, co ludzie o tym napiszą po premierze.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #662 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 13:24:43 »
Nie. Tu nie chodzi o depresję. Bardziej o taki wrodzony lęk przed krzywdą, która może stać się udziałem małych dzieciaków.
Jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję, że to co napisałeś nie spoileruje całego komiksu.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline adamarluk

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #663 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 15:15:58 »
A ja jestem daleki od zachwytów, jakoś do mnie Pantera nie trafiła.

Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #664 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 15:28:07 »
Ja jak przeczytałem Panterę to miałem takie dziwne uczucie - niby mi się średnio podobało, a jednak siedziało w głowie i tak jakby się podobało jednak bardzo. :D Tak czy siak z perpsektywy czasu uważam, że to świetny komiks i kolejne dzieło tego autora biorę w pierwszej kolejności.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #665 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 15:54:40 »
A ja jestem daleki od zachwytów, jakoś do mnie Pantera nie trafiła.

U mnie podobnie. Zachwycony, ani poruszony nie byłem, ale doceniam i na pewno sięgnę po nowy komiks autora.

Offline volker

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #666 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 20:23:00 »
A jak Wam podobał się Upadek ? Bo dla mnie duże zaskoczenie na plus.
Na początku się przestraszyłem, że to będzie jakiś ciężar, ale czym dalej tym mi bardziej się podobał. Po przeczytaniu całości nie dziwię się że został doceniony na zachodzie. Naprawdę dobra rzecz!

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #667 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 21:02:00 »
Bardzo dobry! Mimo tematu dość lekki i zabawny. I przede wszystkim budujący. Był taki film - Chce się żyć. No to po Upadku się chce. Ciekawa jest też geneza jego powstania. To komiks na zlecenie tej placówki. Można zrobić fajny komiks na zlecenie? Można.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Online Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #668 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 02:16:36 »
Plany Timofa na przyszły rok:
https://wdymku.wordpress.com/2020/12/14/20-21-podsumowania-i-zapowiedzi-6-timof-comics/

Cytuj
Plany są bogate. Postaramy się więc je zrealizować w jak największym stopniu.
Zacznijmy od serii, które planujemy zakończyć – wydamy 2 ostatnie tomy i jeszcze jeden spin off „Szóstego rewolweru”. Ostatni istniejący tom „Hip Hop Genealogii” – 4. Kolejne tomy „Futura Nostalgia” – jak tylko wydawca francuski raczy powrócić do publikacji serii, i nie będzie wstrzymywał możliwości wydania zagranicą.

Planujemy kilka wznowień – Kot rabina 1-5 i 6. Przy okazji tom 10. Wznowienie „Prosto z piekła”, „Fun home” i „Jesteś moją matką?”, i prawdopodobnie nowy komiks Alison Bechdel.

Planujemy kontynuować serię komiksów z półwyspu iberyjskiego – w 2021 roku powinny ukazać się „Historia Lisbony” Oliveira Marquesa i Abranchesa, „Andromeda” Ze Burnaya (w środku gościnny rysunek Mignolii), „Selwa” wspomnianego już Abranchesa i „Fado” Pimentela. Wróci też Hiszpan Paco Roca z komiksem „Los surcos del azar”. Zresztą do innego tytułu tego autora prawa kupił inny wydawca i nie pochwalił się w odpowiedziach na Twoje pytania, ale mam nadzieję, że komiks też wyjdzie w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że wróci Mateusz Skutnik z nowymi „Rewolucjami”. Doczekamy się 3 tomu „Bardo” – „Rege” oraz 2 artbooków – znanego już fanom „Anubisa” Joanny Karpowicz (zbiórka na Kickstarterze właśnie się kończy) i artbooka Przemysława Truścińskiego, ze zbiórką na którego wystartujemy w marcu-kwietniu 2021 roku, również na Kickstarterze.

Oczywiście powinien być również 2 integral „Płaszcza i szponów” oraz 2 kolejne wydania zbiorcze „Donżona”. Wracamy również do Gipi’ego – jego „Unastoria” („Prosta historia”) być może już w marcu, a drugi komiks jeszcze w 2021 roku. Będzie tez nowy Joe Sacco – „Paying The Land!” oraz 2 kolejne komiksy Simona Hanselmanna – „Bad Gateway” i „Crisis Zone”. Nowa seria Joanna Sfara „Le Chanson de Renart”. Nowy komiks Alvaro Ortiza – „Cenizas”. I pewnie wiele innych, o których zapomniałem tu nadmienić, ale na pewno wspomnę na naszym fanpage bliżej terminów ich wydania.

Online Castiglione

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #669 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:14:33 »
Hehe, na Allegro już się namnożyło unikatowych egzemplarzy "Prosto z piekła" ;)

Offline Koora

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #670 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:36:45 »
Cieszę się z tego dodruku, nie będę musiał już szukać unikatów w dziwnych cenach :)
Ale jeszcze bardziej cieszę z nowego komiksu Joe Sacco.

Offline pokia

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #671 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:25:05 »
Ja to bym nie sprzedawał, bo później się okaże, że format mniejszy i miękka okładka.

Dawno temu sprzedałem Mausa z Postu, by kupić te od WK.
To był błąd, bo Post zrobił to lepiej.

Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #672 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:30:13 »
Hehe, na Allegro już się namnożyło unikatowych egzemplarzy "Prosto z piekła" ;)
Dkziwne, od dluzszego czasu przeciez bylo wiadome, ze bedzie w kolorze.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #673 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:37:14 »
Ale nie u nas 8)

Offline chch

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #674 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:42:41 »
Dkziwne, od dluzszego czasu przeciez bylo wiadome, ze bedzie w kolorze.

W kolorze? Z tego co pamiętam Pan Timoriejuknzapowiadał dodruk, ale czarno-biały.