Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1064041 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7125 dnia: Dzisiaj o 10:54:05 »
Już miałeś zakończyć dyskusje, bo ci podobno szkoda czasu  ::), ale dale spamujesz.
Też widzę głodny jesteś.

Wymyśliłeś sobie coś w tej swojej głowie i na siłę próbujesz zainteresować tym innych.

To jest bardzo proste, jeżeli nikt w temacie Egmontu nie pisze o takich błędach jak w temacie Muchy to znaczy, że takich błędów nie ma i tyle w temacie ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7126 dnia: Dzisiaj o 10:56:16 »
Jedno zdanie karcące nie stanowi dla mnie wysiłku, a tak ładnie się podkładasz :)

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7127 dnia: Dzisiaj o 10:59:04 »
Wniosek z tej dyskusji jest jeden. Egmont ma większą taryfę ulgową niż inni wydawcy.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:14:16 wysłana przez michał81 »

Offline Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7128 dnia: Dzisiaj o 11:09:57 »
Właściwie to jedyne co napisałem to, że mi się wydaje, mam takie wrażenie, iż Mucha obrywa za wszystkie niedociągnięcia, a Egmont też takowe ma, lecz nie za często są przedmiotem dyskusji. Do tego dodałem, że to moje wrażenie i mogę się mylić, i że się przyjrzę lepiej na przyszłość. Myślę, że byłem dosyć powściągliwy w ferowaniu albo forsowaniu wyroków lub wniosków. W ogóle nie rozumiem o co ta cała dyskusja.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7129 dnia: Dzisiaj o 11:10:39 »
Jedno zdanie karcące nie stanowi dla mnie wysiłku, a tak ładnie się podkładasz :)
No, ale to masz czas czy nie masz, trzy posty temu nie miałeś  ::)


Wnioske z tej dyskusji jest jeden. Egmont ma większą taryfę ulgową niż inni wydawcy.

No jak, przecież Egmont jest zły.  :) Tu jest taki jeden co ci wytłumaczy  :)

Czy w Egmoncie były przestawione rozkładówki w cały komiksie ?

Czy była taka pikseloza jak ostatnio tutaj ?
W kolekcji  Star Wars Deagostini było coś podobnego w Egmoncie były kropki w Daredevilu i Spidermanie, no ale to nie to samo, czy gorsze lepsze nie wiem, ja tam by wolał kropi niż pikselozę, bo je było widać tylko na jasnym.
Ale o tym wszystkim było pisane.
W literówkach najgorsze było Hachette, w SBM w każdym tomie coś było, teraz nie wiem czy coś się poprawiło nie śledzę i też o tym było.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Tymon Nadany

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7130 dnia: Dzisiaj o 11:17:38 »
W egmoncie rozklejały się ich stare wydania zbiorcze z lat 2002-2004 w miękkich oprawach  podczas gdy u Much rozpadały się wydania zbiorcze w twardej oprawie i to poniżej 200 stron np. Tajna wojna w 2010.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7131 dnia: Dzisiaj o 11:19:34 »
Tutaj cały czas ktoś pisze, że te książki Muchowe się "rozpadają" a to grzbiet im chodzi itd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline bababatman

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7132 dnia: Dzisiaj o 11:49:37 »
Bez względu na wydawnictwo:



Chłopaki, nie kłóćcie się. Szkoda na to czasu, życia i waszej energii :)

Ja akurat nie narzekam na jakość komiksów Muchy. Podoba mi się ich powiększony format i dobór tytułów. Aczkolwiek nie kupowałem X-Statix, a pierwszy tom Na Wschód od Zachodu  kompletnie nie przypadł mi do gustu, więć kolejnych nie brałem. Aktualnie czekam na Astro City (zamówiłem z premierami egmontu na maj, więc muszę uzbroić sie w cierpliwość). Nie mogę doczekąć się Marvels. Czytałem to z WKKM i prace Alexa Rossa zdecydowanie zasługują na "muszkowy" format :)

Offline Raveonettes

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7133 dnia: Dzisiaj o 12:09:16 »
Wnioske z tej dyskusji jest jeden. Egmont ma większą taryfę ulgową niż inni wydawcy.
U Muchy wszystko się bardziej kumuluje, zwłaszcza w przypadku wypuszczenia na rynek jednej, kiepsko wydanej pozycji w miesiącu. Egmont też ma swoje grzechy na sumieniu o których była już tu mowa m.in. 4 tom Daredevila Millera czy wtopa z okładką do Sprawiedliwości Limted. Nie są one jednak tak bardzo komentowane bo giną w natłoku wiadomosci/zapowiedzi/innych pozycji od E.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7134 dnia: Dzisiaj o 12:15:49 »
Było komentowane z tym Daredevilem było oburzenie.
Z tą okładką też było, tylko dla mnie taki błąd na okładce nie wnosi nic doczytania lektury, chyba, że ktoś lubią patrzeć na okładkę godzinami no to wtedy może być problem.

Z tymi wstążkami też, było. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to sam Egmont on tym pierwszy napisał.

A u Muchy jest tak, że jak robili dodruk (nielimitowanego) Spider-mana to napisali, że poprawili literówki, które oni znaleźli.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koalar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7135 dnia: Dzisiaj o 12:27:07 »
Pech Muchy polega też na tym, że maszyna losująca MFKiG wylosowała jej tytuł Najlepszy polski wydawca 2023, a od aktualnych laureatów tak prestiżowej nagrody należy wymagać.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.