Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 164848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mruk

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1605 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 18:38:40 »
A ja postuluję o pozostawienie jednego wątku na Relaksy (oba), osobnego wątku na Libertago (wydaje ekskluzywne Thorgale) oraz (jeśli nie ma) założenie osobnego wątku "PCA" na wszystkie sprawy związane z galerią oraz osobą pana Garuli. I do niego właśnie można przenieść całą obecną dyskusję.

Wydaje mi się, że tak będzie porządek.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Czerwiec 2022, 18:41:57 wysłana przez Mruk »

Offline tuco

« Odpowiedź #1606 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 19:28:35 »
Ech ten odwieczny konflikt między świadomymi odbiorcami a biernymi konsumentami :)
ach, ja Ty lubisz ugryźć w dupala. miło. przypomina mi to o moim ulubionym psie: zawsze gdy ktoś głośniej szczeknie jest gotowy przegryźć gardło, by nauczyć drania zasad! pozdrawiam serdecznie, jak zwykle.
Skoro rozmowa dotyczy redaktora naczelnego jednego z wydawanych Relaxów a nazwa tematu to Relax magazyn opowieści rysunkowych to ciężko o bardziej odpowiedni temat. Takie etykietowanie, że wszystko to offtop zamyka jakąkolwiek żywą dyskusję. Najlepiej wrzucić zdjęcie nowego numeru, że w końcu dotarł dobrze albo niedobrze zapakowany i napisać, że fajnie, że jest Font i Hermann. Wspaniała dyskusja na forum dyskusyjnym.
całkiem możliwe, że co do zasady masz absolutną rację, ale czytanie o tym, jak jeden wydawca obraża się na innego, po czym ten drugi z kolesiami go wyzywa (o ile to w ogóle jest prawda, nie mam pojęcia) od najgorszych, a ten z kolei na szybko kleci grupę hejterską, niczym z ministerstwa. a kończy się to wszystko przerzucaniem na ślepo łajna o to, kto wyłożył czyją kasę i czy w związku z tym coś mógł bardziej czy też nie..... (jeśli coś przekręciłem, to proszę o wyrozumiałość, naprawdę czytałem to mimo woli)

Może i dużo w tym ciekawostek, ale na tyle mnie mdli od tego, że wolę już pooglądać nowe okładki i poczytać o błędach ortograficznych czy innych porozklejanych dziełach sztuki drukarskiej.

Offline turucorp

« Odpowiedź #1607 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 19:50:50 »
ach, ja Ty lubisz ugryźć w dupala. miło. przypomina mi to o moim ulubionym psie: zawsze gdy ktoś głośniej szczeknie jest gotowy przegryźć gardło, by nauczyć drania zasad!

Doceń to, że "gryzę" nie ukrywając tożsamości, co, jak się okazuje, nie jest powszechną normą w środowisku twórców, działaczy i wydawców ;)
Najgorsze, że robię to naprawdę walcząc z samym sobą, bo, zupełnie szczerze, to najchętniej wszystkich bym przytulał i chronił, no ale nie da się :(

Offline tuco

« Odpowiedź #1608 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 19:52:59 »
Doceń to, że "gryzę" nie ukrywając tożsamości.
doceniam.