Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541814 razy)

madman1401 i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #990 dnia: So, 01 Maj 2021, 16:15:51 »
Było to już kiedyś zapowiadane, ale Timof potwierdził, że najpóźniej w wakacje wyda nowy komiks Alison Bechdel Sekret nadludzkiej siły (The Secret to Superhuman Strength). Razem z nim do sprzedaży trafią wznowienia Jesteś moją matką? i Fun Home. Wszystkie w miękkiej oprawie.
https://www.penguin.co.uk/books/109/1099754/the-secret-to-superhuman-strength/9780224101905.html
https://www.goodreads.com/book/show/53968436-the-secret-to-superhuman-strength









Natomiast niedawno o tych dwóch starszych tytułach materiał zrobiła Kaja Klimek:





Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #991 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 15:55:53 »
Hip-Hop Geneologia w ilu tomach ma się zamknąć? Przeczytałem przez weekend X-Men Grand Design Piskora i bardzo mi się jego kreska podoba.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #992 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 16:06:39 »
@Dariusz_Notariusz
Wydany niedawno 4 tom jest ostatnim istniejącym tomem serii. Od 2016r. nie powstało nic nowego. Natomiast wkrótce ma pojawić się dodruk wyprzedanego 1 tomu
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Maj 2021, 16:10:40 wysłana przez Konrad »

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #993 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 17:45:30 »
Nowe informacje odnośnie daty wydania kilku komiksów:
Płaszcz i szpony 2 - sierpień-wrzesień
Donżon 3 - listopad zapewne. Tu jesteśmy uwiązani umową koprodukcji
Ale będzie dodruk Donżona 1 - wcześniej właśnie dzięki koprodukcji
Paying the Land - tłumaczka zamula, jak będzie całość tłumaczenia, to mniej więcej 1,5 miesiąca potrzebujemy na gotowy komiks
Los surcos del azar - tu inne sprawy wokół komiksu, ale najpóźniej na wrzesień chcemy mieć gotowy
Info z FB

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #994 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 19:01:00 »
A miały być dwa Donżony w tym roku :/

Cytuj
Oczywiście powinien być również 2 integral „Płaszcza i szponów” oraz 2 kolejne wydania zbiorcze „Donżona”.

https://wdymku.wordpress.com/2020/12/14/20-21-podsumowania-i-zapowiedzi-6-timof-comics/

Offline Arne

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #995 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 19:02:33 »
A miały być dwa Donżony w tym roku :/
No przecież będą - 3 tom i dodruk 1 😄

Offline Toranga

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #996 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 19:57:37 »
No przecież będą - 3 tom i dodruk 1 😄

A dodruk 1 to nie miał być za kilka lat dopiero?

Offline kubisz

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #997 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 20:12:32 »
Miał być (chyba po tomie 6.). Ale przesunęli na ten rok. Zaraz po tym, jak wydałem lekko szaloną kwotę za oba tomy :) Na szczęście tylko lekko, no i w sumie nie żałuję - właśnie skończyłem 1. tom, zaraz po nim wsiąkłem w 2. I wcale się nie dziwię, że to jest tak wychwalane. Rewelacyjny jest ten "Dążą" i kropka!

Offline Toranga

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #998 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 20:40:21 »
Dobrze wiedzieć. Dzięki za info.
Wprawdzie jedynkę czytałem, ale egzemplarz biblioteczny.
A dwójka czeka na półce.
Jedynka ok, ale nic poza tym. Jeśli dwójka lepiej zagra do dokupię jedynkę, jak nie zagra to sobie odpuszczę.

Offline Midar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #999 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 20:46:45 »
A dodruk 1 to nie miał być za kilka lat dopiero?
Miał być, ale dzisiaj nikt nie jest słowny. 😀

Online Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1000 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 22:26:44 »


Dobrze wiedzieć. Dzięki za info.
Wprawdzie jedynkę czytałem, ale egzemplarz biblioteczny.
A dwójka czeka na półce.
Jedynka ok, ale nic poza tym. Jeśli dwójka lepiej zagra do dokupię jedynkę, jak nie zagra to sobie odpuszczę.

Dwójka jest lepsza, dużo dojrzalsza, niezmiennie zabawna. Zdecydowanie bliżej jej do Ralpha Azhama.

Offline misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1001 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 22:49:11 »
Miał być, ale dzisiaj nikt nie jest słowny. 😀

Miał być za kilka lat, ale w kilku (??) innych krajach w kooperacji też się dobrze sprzedał, więc wspólnie podjęto decyzję o szybszym dodruku. Ku zmartwieniu spekulantów.

Offline Midar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1002 dnia: So, 08 Maj 2021, 02:07:50 »
Miał być za kilka lat, ale w kilku (??) innych krajach w kooperacji też się dobrze sprzedał, więc wspólnie podjęto decyzję o szybszym dodruku. Ku zmartwieniu spekulantów.
Przecież to był żart (uśmieszek załączyłem), też się cieszę i mam nadzieję, że ten spekulant, to nie do mnie. Kupiłem i mam jeden egzemplarz, którego nie sprzedam.
Za chwilę sytuacja może się powtórzyć z drugim tomem, więc jak komuś brakuje, niech nie zwleka z zakupem.


Offline pokia

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1004 dnia: Pt, 14 Maj 2021, 11:02:55 »
Jestem w połowie trzeciego tomu Czarów.

W przeciwieństwie do wcześniejszych części, nie uśmiałem się wcale. Megg i ekipa płacą rachunki za dotychczasowy styl życia. Jest raczej ponuro. Komiks oczywiście świetny, polecam.

Z tego co pamiętam Simon ma wydać w tym roku kroniki covidowe, czy jak to się tam będzie nazywać. Czytałem na bieżąco na insta, ale z niecierpliwością czekam na wycenie papierowe, które ma mieć trochę więcej materiałów. Czekam z niecierpliwością, bo to bardzo mocna rzecz.