Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 550820 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lipa

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #705 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 07:46:03 »
Czy zakłóca to jakoś lekturę? Scenariusz staje się przez to gorszy? Rysunki niewyraźne, albo z błędami?
Yyy..

Jak kupujesz jabłka w sklepie to bierzesz te obite czy nie? Przecież smak jabłka się nie zmieni.

Auto jak nowe kupujesz i jest porysowane, to też to olewasz bo jeździ, czy jednak chcesz mieć produkt faktycznie nowy?

Skoro płaci za nowy produkt, to chce taki dostać, co w tym dziwnego?

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #706 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 07:50:41 »
Skoro płaci za nowy produkt, to chce taki dostać, co w tym dziwnego?

Dokładnie. Komiks za 100 zł, przyjdzie poobcierany i jeszcze zdziwienie, że ktoś może mieć pretensje?

Offline ASh

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #707 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 09:35:59 »
No tak przecież mamy za mało plastiku na świecie...

Offline Lipa

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #708 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 09:44:40 »
No tak przecież mamy za mało plastiku na świecie...
To nie kupuj w ogóle komiksów, bo tak mało drzew już mamy na świecie

brvk

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #709 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 10:22:29 »
Niby racja z tym ograniczaniem plastiku, ale w mojej pracy codziennie wyrzucamy (znaczy segregujemy) więcej tego dziadostwa, niż Timof czy inny Taurus wyprodukują przez rok.

A zwroty to nie tylko dodatkowe drewno i straty wydawcy,  ale benzyna przy trasporcie (np. kurier). Oczywiście każdy decyduje za siebie i wydawca ma do tego prawo, ale rozwiązania systemowe są najważniejsze. Choćby to - zrezygnujmy z foliówek w sklepach.

Offline misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #710 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 10:23:59 »
Yyy..
Jak kupujesz jabłka w sklepie to bierzesz te obite czy nie? Przecież smak jabłka się nie zmieni.
Ale za stan jabłka odpowiada sklep a nie producent. Producent wytwarza niepoobijane :)

Nie, żebym sprzeczał się z twoją argumentacją, ale takie przekomarzanki na porównania można ciągnąć dowolnie długo. Rynek i tak zweryfikuje po swojemu.

Offline Lipa

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #711 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 10:25:29 »
Ale za stan jabłka odpowiada sklep a nie producent. Producent wytwarza niepoobijane :)

Nie, żebym sprzeczał się z twoją argumentacją, ale takie przekomarzanki na porównania można ciągnąć dowolnie długo. Rynek i tak zweryfikuje po swojemu.
Dokładnie tak, możemy tak w nieskończoność.

Fakt jest jeden - Komiks powinien dotrzeć bez żadnych obić i obtarć.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #712 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 10:26:45 »
Niby racja z tym ograniczaniem plastiku, ale w mojej pracy codziennie wyrzucamy (znaczy segregujemy) więcej tego dziadostwa, niż Timof czy inny Taurus wyprodukują przez rok.

U mnie to samo. Raz na kilka tygodni wywożenia odpadów, samej zużytej folii stretch, może z tona się uzbiera. Widząc to, cieszę się, że mogę te kilka deko w miesiącu oszczędzić planecie, kupując komiks bez folii ;)

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #713 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 10:40:57 »
Z tym zwrotem to prawda, bo faktycznie od razu zareklamowałem w Tantis i w poniedziałek ma być kurier. Ja się już nie bawię w machanie ręką, nie przejmuję się też, tylko od razu zdjęcie telefonem, do załącznika i mail. 3 minuty roboty. Kiedyś trzeba było się bawić w jakieś robienie zdjęcia aparatem, podłączanie kabelkiem do komputera. Teraz mam smartfona, pyk zdjęcie, pyk mail, pyk wysłany. Donżona 2 też reklamowałem na Gildii. Mniej zabezpieczenia = więcej kurierów u mnie.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.



Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #716 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 17:52:21 »
Jestem na tak!
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #717 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 22:04:09 »
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Koora

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #718 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 00:18:55 »
Wygląda to rewelacyjnie!

Offline michał81

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #719 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 11:12:31 »
kolejna zapowiedź