Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541808 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #690 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 22:21:49 »
Koledzy lepiej zorientowani - jest szansa na dodruk 1. tomu "Donżona"?

Gdzieś mi się obiło o ucho (..)

1. Wg pierwotnej wersji dodruku miało nie być, jednakowoż w ostatecznej będzie, tyle że przyjdzie na niego poczekać długo. Komiksy z tej serii wychodzą w kooperacji z "zagranicą", więc trza uzbroić się w cierpliwość, psze Szanownego Pana.

2. Ino jedno ostało? ;)

Offline kubisz

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #691 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 08:15:08 »
Jeszcze ostały się dwa... Ale informacja o dodruku obiła się tylko o jedno. Coś tam słyszałem, że ma być, ale szczegóły do drugiego nie doleciały. Teraz już wiem więcej. Dzięki bardzo za odpowiedź, Kolegom wcześniej również :)

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #692 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 10:33:05 »
A jak Wam wszedł Upadek?

Cudownie narysowany. Momentami troszkę za blisko Blaina ale i tak świetna kreska. Tylko nie do końca przekonała mnie epizodyczna formuła. Niemniej pewno zostanie na półce i wrócę do lektury.   

Offline srogin

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #693 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 11:02:11 »
A jak Wam wszedł Upadek?

Cudownie narysowany. Momentami troszkę za blisko Blaina ale i tak świetna kreska. Tylko nie do końca przekonała mnie epizodyczna formuła. Niemniej pewno zostanie na półce i wrócę do lektury.

Świetny komiks (szczególnie bardzo mocny początek). W odpowiednich momentach wzruszający, tam gdzie trzeba zabawny. No i rysunki, rzeczywiście bardzo dobre.
Dopiero pod koniec lektury zrozumiałem, że to komiks na zlecenie instytucji. Oby u nas "komiksy na zlecenie" też tak wyglądały.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #694 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 13:05:58 »
A jak Wam wszedł Upadek?

Cudownie narysowany. Momentami troszkę za blisko Blaina ale i tak świetna kreska. Tylko nie do końca przekonała mnie epizodyczna formuła. Niemniej pewno zostanie na półce i wrócę do lektury.   
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/timof-comics/msg108752/#msg108752

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #695 dnia: So, 26 Grudzień 2020, 22:33:34 »
Przyłączam się do tych pozytywnych głosów o Upadku. Bardzo przyjemna lektura i ciekawe spojrzenie na osoby niepełnosprawne.

Cudownie narysowany. Momentami troszkę za blisko Blaina ale i tak świetna kreska.

Czy aż tak blisko Blaina? Dopóki nie widzę tych jego charakterystycznych kinoli (które uwielbiam u niego!), to nie jest to za blisko ;)

Offline pokia

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #696 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 22:46:28 »
Naczytałem się, że Płaszcz i szpony to bardzo dobra pozycja i przymierzam się do zakupu.

Ile jest tomów w tym naszym integralu i ile wydań zbiorczym ma być. 256 stron wygląda jak pięć tomów lub 4 plus sporo dodatków. Oryginalnie wyszło 12 zeszytów, więc opcja 5+5+2 wygląda tak sobie. Lepiej 4+4+4 i masa dodatków.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #697 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 22:51:05 »
Będzie 5+5 (drugi tom już w kwietniu lub maju) i jeśli się dobrze sprzeda (a wydawca pisał że nakład pierwszego tomu się już kończy) to dostaniemy też te 2 albumy, które są prequelem. Więc 5+5+2.

Offline tB

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #698 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 10:17:50 »
Z FB Timof Comics:
Cytuj
Mamy dla Was łamiącą wiadomość dziś o poranku. Tytuł z obrazka powróci! 😉
A poniżej kawałek okładki Opowieści z Hrabstwa Essex.

EDIT: W komentarzach napisali, że licencjonodawca zmienił podejście i jednak się da wznowić.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Styczeń 2021, 10:20:37 wysłana przez tB »

JanT

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #699 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 10:20:08 »
Pewnie ktoś inny zaczął się interesować to jednak wznawiają.

Offline Teli

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #700 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 10:25:09 »
Wielkie wyprzedaże na allegro za: 3, 2, 1....

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #701 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 12:14:57 »
No i gitara!

Offline p3rshing

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #702 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 17:21:01 »
Pięknie. Mocno na to czekałem.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #703 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 00:05:57 »
Essex to mega sztos. Brać od razu jak wyjdzie. :)

Ten brak foliowania tak pięknych albumów jakie wydaje Timof to faktycznie jakiś kryminał. Dzisiaj przyszła Andzia. Cena stówka, świetny papier, na okładce literki, tłoczenia oraz...przetarcia, bo albumy zjeżdżają z drukarni jeden na drugim bez folii i potem dalej wycierają się w hurtowniach, sklepach internetowych i w paczkach.

Offline gashu

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #704 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 07:10:42 »
Czy zakłóca to jakoś lekturę? Scenariusz staje się przez to gorszy? Rysunki niewyraźne, albo z błędami?