Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541980 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #60 dnia: So, 11 Maj 2019, 16:05:39 »
Tez liczylem na Szosty Rewolwer. Eh. Pewnie dopiero na Lodz bedzie

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #61 dnia: So, 11 Maj 2019, 16:09:16 »
Niekoniecznie. Myślę, że jak tylko dostaną materiały (bo wychodzi na to, że z tym cały czas jest problem), to pewnie od razu wyjdzie.

Offline kenji

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 22:50:12 »
A jeśli wierzyć Alei to taki zestaw mamy od Timofa ( update postu ramireza82)

http://alejakomiksu.com/nowosci/25302/Majowy-Timof/

Dla mnie świetny zestaw. Biorę wszystko bez jednego tytułu. Maj zapowiada sie ciekawie :)

Midar

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:13:58 »
Tez liczylem na Szosty Rewolwer. Eh. Pewnie dopiero na Lodz bedzie
Dzisiaj powiedzieli, że przyspieszają z 6 Rewolwerem. Z materiałami nie mają już problemu, tylko tłumacz zawala. Dzisiaj mieli mu postawić ultimatum, że albo w ciągu pięciu dni dokończy bieżące tłumaczenie, albo zmienią tłumacza.

Offline misiokles

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:24:18 »
To świetna wiadomość, że chcą przyspieszyć!

Offline carnivale

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:45:46 »
Ja liczyłem , że oni to w tym roku zamkną, bo ile tych tomów do końca zostało..2 ?????

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:48:16 »
5! Seria liczy 9 tomów. Chyba, że te figurujące jako 5.1, 7.1 i 8.1, to też jakieś dodatkowe, istotne rzeczy.

https://www.goodreads.com/series/67403-the-sixth-gun

Edit: to spin-offy. Ciekawe czy Timof je wyda.
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 21:49:56 wysłana przez ramirez82 »

Offline Murazor

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 22:07:00 »
Swietne wiesci!
Nie czytalem spinoffow (jeszcze) ale sama glowna seria jest wystarczajaco swietna i niczego mi nie brakowalo 🙂

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:20:40 »
Morze Aralskie - zdecydowanie najlepszą historią w zbiorku jest ta pierwsza, najdłuższa - tytułowa. I bardzo ładna okładka, też zresztą ją ilustrująca. Twórcy wiedzieli co jest mocną stroną i wepchnęli ją na pierwszy plan. Reszta historii, mimo mojej sympatii do autorów, którą zapałałem po przeczytaniu Morza, to jednak zapychacze. Opowieści jakby dodane do niej prosto z szuflady lub jakichś magazynów, żeby można było wydać ten dobry komiks jako album. Z tyłu okładki podjęto próbę ich połączenia w całość dodając tekst, że niby w czarnych skrzynkach z wraku samolotu znaleziono zapisy tych opowieści "pozornie ze sobą niepowiązanych". Ale tam nie ma pozorów, to zbiór różnych opowiadań z jednym mocnym tytułem i resztą przeciętnych. Choć nie mogę odmówić twórcom próby bycia pomysłowym i fajnym. 14-letnia dziewczynka, która oddaje się inżynierowi Kanału Panamskiego, uczenie pływania łososi w górę rzeki, byk na dachu kamienicy i zmarły, który opowiada o dobieraniu stroju do trumny. No fajne, fajne, ale bez polotu. Próba bycia fajnym nieudana. Gdybym miał jakoś połączyć te opowieści sensowniej niż twórcy w opisie komiksu, to powiedziałbym, że one wszystkie opowiadają o przemijaniu. Jakiś temat przewodni jest. Główna historia zajmuje niemal połowę albumu, liczy 28 plansz, a pozostałe w sumie 33. Może warto zastanowić się czy wydać pieniądze na 28 plansz komiksu, który ma świetne (też najlepsze w zbiorku) rysunki, kolory, fabułę i znakomitą okładkę. Nawet nie piszę o czym to jest, bo jest tak krótki i tak wiele stron zawierają ładne widoczki, że wszystko będzie spoilerem. Ja tam nie żałuję, bo nawet teraz przeglądam sobie plansze, ale resztę historii zapomnę w ciągu kilku dni. Nie są złe, ale dobre też nie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:26:46 wysłana przez Death »

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 09:40:55 »
Czy Timof inofmorał o planach odnośnie wznowień "Prosto z Piekła" oraz "Opowieści z hrabstwa Esses" ? Jest na to szansa w ciągu najbliższego roku, dwóch? Czy lepiej brać po angielsku?

JanT

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 09:44:12 »
Czy Timof inofmorał o planach odnośnie wznowień "Prosto z Piekła" oraz "Opowieści z hrabstwa Esses" ? Jest na to szansa w ciągu najbliższego roku, dwóch? Czy lepiej brać po angielsku?
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/timof-comics/msg13720/#msg13720

Offline donT

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 12:14:19 »
Czy Timof inofmorał o planach odnośnie wznowień "Prosto z Piekła" oraz "Opowieści z hrabstwa Esses" ? Jest na to szansa w ciągu najbliższego roku, dwóch? Czy lepiej brać po angielsku?

Chcesz czytac From Hell w oryginale? Kozak jestes...
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 12:51:59 »
Na szczęście nie będę musiał  ;)

Offline Megatron

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 13:00:38 »
Informacja z Fb o Donjonie. Według pierwszych informacji miał być na wiosnę. Czekam bardzo :)

"Za dni parę będzie konkretna informacja o pierwszym tomie. Jako że to koprodukcja, to trochę zajęło przygotowanie komiksu i zatwierdzanie przez Francuzów. Jak już nic się nie obsunie, to komiks w księgarniach wyląduje we wrześniu.
Drugi tom w styczniu-lutym 2020 i potem regularnie co pół roku."

Offline Damballa

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 22:07:29 »
Cieszy ta informacja.
Jeśli będzie e połowie tak dobre jak Ralph Azham, to będą mieli we mnie stałego czytelnika :)