Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 24405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #240 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 22:00:34 »
Przed chwilą sprawdziłem i też mam przesunięcie w pierwszym tomie, ale nie tak widoczne, jak w egzemplarzu Konrada. Czyli na cztery tomy (6. rewolweru), które na tę chwilę posiadam, dwa mają przesunięcia.  :)
Ale to nie tylko u Timofa występuje ten problem. Mój egzemplarz X-O Manowar tom 1. też zgarnął na grzbiet trochę okładki.

Offline Itachi

« Odpowiedź #241 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 22:08:47 »
Skoro podali 6 miesięcy, to zakładam, że będą się tego trzymali. Drukują ten komiks z innymi wydawcami w koprodukcji, więc pewnie muszą się trzymać terminów.

Oczywiście rację przyznaję, natomiast z doświadczenia wiem że często kuje się żelazo póki gorące i jeżeli dobry odbiór Donżona zadowoli Wydawców, to nawet porozumienie z innymi nie będzie problemem jeżeli tamci będą tego samego zdania :) Kurczę minęło kilka dni po lekturze i przyznaję iż zapadła mi w pamięci. Jak człek odczuwa pustkę po zakończeniu, to znak iż poświęcony czas był absolutnie w pełni wykorzystany.

Offline parsom

« Odpowiedź #242 dnia: So, 12 Październik 2019, 18:55:16 »
Łyknąłem właśnie jak młody pelikan pierwsze 7 albumów Ralpha. Ależ to fajne! Nie jest to komiks z gatunku szczególnie skłaniających do myślenia, ale w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że to głupawa historyjka. Ciekawe postacie, zabawne dialogi, przewroty fabularne itd. Na razie wstrzymuję się z czytaniem kolejnego cyklu - czekam aż wyjdzie ostatni numer. Wiadomo kiedy to dokładnie będzie?
No i Donżon leci przy następnym okienku zakupowym.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: link.do/56xyk

Offline misiokles

« Odpowiedź #243 dnia: So, 12 Październik 2019, 19:03:34 »
W sierpniu ukazał się we Francji podobno ostatni, 12 tom. Zapewne u nas już niedługo!