Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 541692 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1455 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 17:54:34 »
Pomijając babola - szkoda że brzegi kartek nie są aluminiowe:


Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1456 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 20:04:44 »
O tak, srebrny - jego styl.

Uwielbiam Warhola w sumie od czasów liceum. I właściwie każdy okres, od bardzo retro rysunków bucików i kotków aż po poźne post-portretowe. Ale poczekam na opinie, bo z tymi biografiami to w kratkę. Jak ktoś przeczyta niech skrobnie, pretty pls


Offline Szekak

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1457 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 13:03:00 »
Przyszly komiksy od timofa, stan powiedzmy dobry, bo przeciez nie warto foliowac.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1458 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 20:36:27 »
Przyszly komiksy od timofa, stan powiedzmy dobry, bo przeciez nie warto foliowac.
No właśnie.

Offline Nephilim

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1459 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 12:35:42 »
Może to pytanie już padło a może nie, czy Timof planuje wydać "Shamanism" Igora Baranko? ;)

Offline Sirius

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1460 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 13:08:01 »
Czy ktoś się może orientuje, czy można się spodziewać zbiorczego wydania kolejnych tomów (od  VI)  Kota Rabina?

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1461 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 13:26:47 »
Biorąc pod uwagę jak schodzą i ich poziom, to raczej bym się nie spodziewał w najbliższych latach takiego wydania.

Offline Sirius

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1462 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 13:31:23 »
Szkoda, bo czekam już od dłuższego czasu i myślałem że jak dobiją chociaż do kolejnej pełnej dziesiątki to pojawi się taka opcja. Trochę szkoda mi miejsca na pojedyncze tomy w twardej oprawie :-\

Offline Midar

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1463 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 15:08:59 »
W ubiegłym roku na KW, usłyszałem, że stanowczo nie i to z powodów niezależnych od Timofa.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Lipiec 2022, 15:15:02 wysłana przez Midar »

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1464 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 15:53:50 »
W ubiegłym roku na KW, usłyszałem, że stanowczo nie i to z powodów niezależnych od Timofa.
Tak, podobno Dargaud nie zgadza się w tym momencie na takie zbiorcze wydanie. Nawet teraz na 20-lecie serii wydali 4 chude zbiorcze tomy (1-3, 4-5, 6-7 i 8-9) zamiast jakichś grubasów.
https://www.dargaud.com/bd/le-chat-du-rabbin/le-chat-du-rabbin-recueils
Timofowi to pewnie nawet teraz pasuje. Dopóki nie wyprzedadzą się pojedyncze tomy to nie ma szans na żaden nowy integral. Ale za jakieś 6/8/10 lat? Czemu nie, może do tego czasu Francuzi zmienią zdanie

Biorąc pod uwagę jak schodzą i ich poziom, to raczej bym się nie spodziewał w najbliższych latach takiego wydania.
Ale wiesz, że seria się u nas sprzedaje dość dobrze? Zdecydowanie lepiej niż np. chwaleni wszędzie Klezmerzy

Może to pytanie już padło a może nie, czy Timof planuje wydać "Shamanism" Igora Baranko? ;)
Od Baranki Timof zapowiadał na ten rok 1 tom Mahabharata
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Lipiec 2022, 15:55:48 wysłana przez Konrad »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1465 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 15:55:36 »
Ja bym nawet nie chciał tak szybko tego integrala, kupuję te pojedyczne i średnio bym się czuł gdyby teraz wyszedł fajny zbiorczy. Choć uważam zbiorczy za dużo lepszą formę, to jednak jestem tylko człowiekiem :P

Bender

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1466 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 16:16:55 »
Ale wiesz, że seria się u nas sprzedaje dość dobrze? Zdecydowanie lepiej niż np. chwaleni wszędzie Klezmerzy

Dobrze czy niedobrze, kwestia względna. Bardziej mam na myśli to, że wszytskie te tomy są cały czas dostępne, więc Timof takiego integrala po prostu teraz nie wyda, nawet jakby Dargaud się zgodziło.

Offline Nephilim

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1467 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 22:48:40 »
Od Baranki Timof zapowiadał na ten rok 1 tom Mahabharata
O! Rewelacyjnie, dziękuję! :) Widziałem pierwsze kadry i jest to mega cudo.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1468 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 22:43:22 »
Pierwsza sierpniowa zapowiedź to Przy dźwiękach fado:
https://www.bedetheque.com/serie-72649-BD-Sur-un-air-de-Fado.html
https://www.facebook.com/timoficisiwspolnicy/posts/pfbid02oED63sbmpr6DqofnDZnFPuKiQQg455TTv9LLQPvjgYjmKrTcpZ9tc3G2SYqApyjml
Cytuj
Uwaga! Kanikuła dobiega powoli końca, a w związku z tym prezentujemy od dziś zapowiedzi na 2 połowę sierpnia. Na początek komiks znanego już w Polsce autora:
Przy dźwiękach fado
Scenariusz i rysunki: Nicolas Barral
Tłumaczenie: Jakub Jankowski, Grażyna Jadwiszczak i Zuzana Szpura
Cena:  zł
ISBN: 978-83-66347-95-3
Format: 215X285
Oprawa: twarda
Liczba stron: 160
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Dorośli i młodzież
Komiks nr 374
Wydanie: I
Data wydania: 22 sierpnia 2022
Lizbona, lato 1968 roku.
Od czterdziestu lat Portugalia żyje pod dyktaturą Salazara.
Jednak jeśli przymknie się na to oko, można będzie korzystać ze słodko płynącego nad brzegiem Tagu życia. Taki jest wybór Fernando Paisa, lekarza oddanego zamożnej klienteli. Burzliwa i buntownicza młodość to już dla niego przeszłość. W wieku czterdziestu lat decyduje się wieść beztroskie życie i oddawać frywolnym miłostkom.
Pewnego dnia Fernando udaje się na badanie pacjenta w siedzibie policji politycznej i staje w obronie chłopca naśmiewającego się z oficera dyżurnego. Dzieciak nie widzi jednak różnicy między lekarzem i funkcjonariuszem. A jeśli to właśnie mały rewolucjonista w krótkich spodenkach ma rację? Co jeśli życiowy wybór Fernando wcale nie jest aż tak niewinny?
Lekarz nie zna jeszcze odpowiedzi, ale pewne jest, że to spotkanie odmieni jego życie...








ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1469 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 23:25:26 »
Co oni się czepnęli tego fado jak Bazyl Egmontu?