Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 337226 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:35:41 »
Nevermind. Właśnie uświadomiłem sobie jak bardzo znudziło mi się czekanie i przed chwilą zamówiłem na Atomie TP VOL 5 i X PLUS 66.  8) Raz się żyje.
Idę odświeżyć sobie całą historię.  :)
P.S. Czekajcie na informację, że teraz to już wydają na dniach.  ;D
 
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Tom926

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #76 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 10:32:06 »
Nevermind. Właśnie uświadomiłem sobie jak bardzo znudziło mi się czekanie i przed chwilą zamówiłem na Atomie TP VOL 5 i X PLUS 66.  8) Raz się żyje.
Idę odświeżyć sobie całą historię.  :)
P.S. Czekajcie na informację, że teraz to już wydają na dniach.  ;D

Zrobiłem to samo z Trupami  :D

Offline amsterdream

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 13:35:44 »
Z Trupami to są jakieś jaja. Ostatni tom wyszedł w listopadzie 2017, niedługo więc minie już półtora roku od jego wydania. Dla mnie Taurus stracił całą swoją wiarygodność i już nigdy nie wejdę w żadną ich serię dopóki nie wydadzą jej całej. I błagam, nie wyskakujcie z jakąś chytrą babą z Image, jakoś inni wydawcy nie mają takich problemów.

Offline Szekak

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 14:35:30 »
Tak samo mówiło się o komiksach Za Królową i Ojczyznę które miał niby ciągnąć dalej, a tu ciągle cisza, nic nie wychodzi, żadnych zapowiedzi, żadnego odzewu. Słabo to u nich wygląda strasznie, jedynie Luc Orient i XIII dobrze, że ciągną, ale oczekiwałbym po nich znacznie więcej. Widać, że nie odnajdują się na konkurencyjnym rynku i może czekają, aż znów komiks wróci do podziemia i inne wydawnictwa upadną, wtedy się obudzą.
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Luty 2019, 14:58:47 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 16:39:00 »
Dokładnie to samo mam.
Dobre serie wydają w małych nakładach, przez co wielu nie nadrobię. Kiedyś by mnie to bolało, ale przy takim rynku olewam i jadę dalej. Dodruków nie robią poza ewidentnymi hitami jak Ekho.
Kiepskie serie zalegają po magazynach.
Rozpoczęte serie Image nie mają kontynuacji pomimo tego, iż są ewidentnymi hitami.
Wypieprzam Caravaggio i Luc Orienta z koszyka, oficjalnie zaprzestaję jakichkolwiek zakupów od Taurusa
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:46:53 »
Kiedys zapowiedzieli Danger Girl ktorego nie wydali a jest to podobne do Lady Killer z Scream Comics. Scream pisal ze wydaje tego typu amerykany aby nabic sobie troche wiecej kasy bo lepiej sie sprzedaje od np frankofonow. Potem maja kase na inwestycje w mniej lubiane rzeczy.

Offline robbirob

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 20:15:22 »
Rozpoczęte serie Image nie mają kontynuacji pomimo tego, iż są ewidentnymi hitami.
Wypieprzam Caravaggio i Luc Orienta z koszyka, oficjalnie zaprzestaję jakichkolwiek zakupów od Taurusa
Radykalne podejście. Dla mnie spowolnienie u Taurusa jest naturalnym następstwem tego co jest na rynku.
A kłopoty z Image to jednak co innego niż brakchęci czy słaba sprzedaż bo jak sam zauważyłeś te dwie serie się sprzedają.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #82 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 21:58:33 »
Osobiście kibicuję Taurusowi. Trochę zwolnili, ale wychodzi u nas tyle wspaniałych tytułów, że jest w czym wybierać. Chociaż oni dają trochę odpocząć portfelowi :-). Niemniej mogliby naszkicować jakiś plan i uspokoić nastroje.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #83 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 22:42:52 »
Dokładnie. Bardzo lubię ich ofertę niemniej jakieś plany mogliby rzucić w eter.

Offline asx76

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 15:48:40 »
Czy cokolwiek wiadomo na temat ewentualnego dodruku "Locke & Key 3: korona cieni"?

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:16:28 »
Na Fb Byczek zapowiedział nowy tytuł : IRA DEI

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:15:24 »
Podobne to do Podbojow od Egmontu.

Offline robbirob

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 14:40:14 »
O nie, zdecydowanie lepsza graficznie ta zapowiedź Taurusa.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Luty 2019, 14:42:10 wysłana przez admin »

Offline Nawimar III

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 15:09:22 »
Wizualnie rzeczywiście interesujące. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejna antychrześcijańska agitka (do tego mocno dęta i na siłę) w stylu "Ramiro" czy "Krucjaty". Już mi się od ahistoryzmu frankofonów wprost ulewa.

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #89 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 15:26:17 »
O nie, zdecydowanie lepsza graficznie ta zapowiedź Taurusa.

Dla mnie Podboje ładniej narysowane  taką płynniejszą kreską ale każdy ma inny gust :)