Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 337109 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Klint

Taurus Media
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 19:55:57 »
Styczeń już za nami a Byczek wciąż nie wypowiedział się na temat swoich planów w 2019 r.
Osobiście czekam i liczę na :
Barakuda 5 i 6
Murena 10
Rycerze Heliopolis
Ekho 8
Nie pogniewam się na niespodziankę wydawniczą.

Offline carnivale

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:45:28 »
Taurus to dla mnie rozczarowanie zeszłego roku.
Liczyłem na zamknięcie Pożogi , krótkiej serii bo zdaje się ,że ma tylko 3 tomy. Liczyłem na ruszenie dalej z Lazarusem lub Black Science ale nic z tego. Na dzień dzisiejszy zrezygnowałem z kupowania jakichkolwiek serii od nich dopóki nie pozamykają tego co mam zaczęte.
Zostać z pierdyliardem niedomkniętych historii mi się nie uśmiecha.

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:50:55 »
Taurus to dla mnie rozczarowanie zeszłego roku.
Liczyłem na zamknięcie Pożogi , krótkiej serii bo zdaje się ,że ma tylko 3 tomy. Liczyłem na ruszenie dalej z Lazarusem lub Black Science ale nic z tego. Na dzień dzisiejszy zrezygnowałem z kupowania jakichkolwiek serii od nich dopóki nie pozamykają tego co mam zaczęte.
Zostać z pierdyliardem niedomkniętych historii mi się nie uśmiecha.

Chca to zrobic ale Image jest upierdliwe i ich zlewa, co za czasy chca dac kase a ci maja ich w ...  :-\

Offline donT

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:58:30 »
Bo ta kloptliwa baba z Image jest tez chciwa baba z Image i pogrywa tak, aby ugrac wiecej. Stad limbo z Taurusowymi komiksami od tego wydawcy. 
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline carnivale

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:06:18 »
Być może i chęci mają co nie zmienia faktu , że zrazili mnie do siebie. Jeżeli mają problem z image nie jest powiedziane  , że nie będzie problemów z innymi wydawcami. Może to ich wina może nie, tego się nie dowiemy bo Taurus bardzo skąpo dzieli się jakimikolwiek informacjami nie tylko dotyczących zawieszonych serii.

Offline gabor2

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:16:37 »
Rzekomo Lazarus już się tłumaczył. Ale chyba jednak to nie była do końca prawda, bo nadal go nie widać na horyzoncie.

Offline LordDisneyland

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:27:39 »
Czy oni wypowiadali się choćby w zeszłym roku co do ewentualnego wznowienia komiksów Jasona? Mam tylko "Psst!" i cierpię z tego powodu  8)
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:37:29 »
Ekho bedzie bo im sie to ladnie sprzedaje  :)

majkelus81

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:37:38 »
Rzekomo Lazarus już się tłumaczył.
Dostałem tą informację z pewnych źródeł (jednym był nawet pan Pietrasik), więc jestem tym bardziej zaskoczony, że nic w temacie nie ruszyło.

Offline death_bird

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:58:17 »
I pomyśleć, że kiedyś tam (chyba półtora roku już zeszło), jak zapowiadali kolejny tom na wrzesień pomyślałem sobie "A co mi tam, wstrzymam się z zakupami, to od razu dobiorę nową Forever do kompletu". I tak bym czekał od tamtej pory aż po horyzont zdarzeń.  :-\
Nowy "Lazarus" na chwilę obecną jest jak fatamorgana. Już się wydaje, że na wyciągnięcie ręki, a tu z każdym kolejnym krokiem naprzód odsuwa się poza zasięg ramion z godną pozazdroszczenia konsekwencją.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Nawimar III

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 10:51:11 »
Przejrzałem drugi tom "Caravaggio" i muszę przyznać, że wizualnie mistrzostwo. Także pod względem użytej tonacji kolorów. A już myślałem, że Manara niczym mnie nie zaskoczy.

Offline starcek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 21:43:08 »
Ekho bedzie bo im sie to ladnie sprzedaje  :)
Shi 3 też planują wydać.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 10:00:54 »
Przejrzałem drugi tom "Caravaggio" i muszę przyznać, że wizualnie mistrzostwo. Także pod względem użytej tonacji kolorów. A już myślałem, że Manara niczym mnie nie zaskoczy.

Absolutnie wzmacniam, niemniej zauważyłem że drugi tom ma matową okładkę a pierwszy nie.

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 11:42:31 »
Ja już nie ufam w historie o chciwej babie z Image. Być może faktycznie wyczuła boom komiksowy w Polsce i zaczęła od Taurusa żądać podobnych kwot co od NSC czy Muchy (no bo dlaczego nie?), a ci przyzwyczajeni do kasy sprzed kilku lat nie zgadzają się płacić więcej (i też mają rację)
Mimo to Taurus trochę zbyt zachowawczo podchodzi do tematu. Lazarusa powinni zamknąć za wszelką cenę. Podobnie Black Science. Bo stracić zaufanie komiksowa można bardzo łatwo, nikt nie chce inwestować w wydawnictwo, które nie kończy serii, albo ma żółwi cykl wydawniczy.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

JanT

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 11:46:43 »
Wszyscy mają problemy z Image. Props za nick  :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 11:48:58 wysłana przez JanT »