Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 341725 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1155 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 14:57:18 »
Taurus potwierdza:

Cytuj
Przedstawiamy okładkę, przykładowe plansze i dane techniczne szóstej części znakomitej serii "Undertaker", która będzie nosić tytuł "Salvaje".
Szósty tom mistrzowskiej serii westernowej Xaviera Dorisona i Ralpha Meyera stanowi zamknięcie dyptyku rozpoczętego tomem "Biały Indianin".
Scenariusz: Xavier Dorison
Rysunki: Ralph Meyer
Tłumaczenie: Jakub Syty
Wydawca: Taurus Media
Data premiery: 26 maja 2022
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Liczba stron: 64
Format: 215x290 mm
ISBN: 978-83-65465-68-9
Cena okładkowa: 65 zł









Ci co czytali na pewno czekają na tę kontynuację. Ja czekam :)

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1156 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 16:16:39 »
Ja czytam dyptykami. Poprzedni tom grzecznie czeka na czytanie na półce aż wyjdzie zakończenie tej historii. :)

Offline JanJ

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1157 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 23:12:02 »
Z FB:
"Za oknem piękna pogoda więc do kompletu mamy wiadomość, że w czerwcu do księgarń powróci pierwszy tom "Ekho"!"

No, Taurus chyba w końcu naprawdę się budzi. Oby tak dalej! Czekam na Zamek zwierzęcy, Skorpiona i Orły Rzymu jak Marini narysuje ostatnią część.

Offline Warpath

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1158 dnia: So, 07 Maj 2022, 00:00:40 »
Skoro już mowa o dodrukach - obiecane brakujące Valeriany please!

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1159 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 10:38:46 »
Nowy humblebundle uzmysłowił mi, że do listy wstydu Taurusa zapomnieliśmy dodać Orbital. Od 2019 roku 8 tom jest możliwy do tłumaczenia, ale wygląda na to, że Taurus ma nas w dupie.
Widać, że ruszyli odrabiać straty swojej krótkowzrocznej polityki, ale wciąż są liderem wyścigu na najgorsze wydawnictwo komiksowe w Polsce.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online Konrad

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1160 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 14:35:24 »
Pojawił się Locke & Key: Złota Era w przedsprzedaży w Gildii
110zł cena okładkowa - 232 strony - twarda oprawa (dziwne, że nie miękka)
https://www.gildia.pl/komiksy/524910-locke-key-zlota-era



Z opisu wynika, że będzie zawierać też ten crossover z Sandmanem
Cytuj
Przez pokolenia Locke’owie przemierzali mroczne korytarze Keyhouse, uwalniając jego cuda i tajemnice. W pięciu wyjątkowych historiach Joe Hill oraz Gabriel Rodriguez odkrywają przed czytelnikami minioną epokę, sprzed sagi Locke & Key, wrzucając zupełnie nowych bohaterów w objęcia niepojętej grozy. Zwieńczeniem tego albumu jest przebojowy crossover z serią Sandman.
 
W Złotym wieku zostało zaprezentowane pięć prequelowych opowieści. Mały świat, Otwórz księżyc oraz Dźwięki muzyki stanowią wprowadzenie dla nakreślonych z prawdziwym rozmachem, połączonych ze sobą historii: Blady batalion oraz Piekła kres. W ostatniej z nich, będącej crossoverem z uniwersum Sandmana, pojawią się również Sen, Lucyfer, a także inne znane postaci.
 
Każdy z tych rozdziałów daje czytelnikom wgląd w życie przodków rodziny Locke z początku XX wieku. Korzystając z kluczy, muszą oni toczyć swoje mniejsze i większe walki. Czy to na potępieńczych polach Europy podczas I wojny światowej, czy w najgłębszych czeluściach piekieł, rodzina Locke desperacko stara się ochronić swój świat przed napływem mrocznych sił.
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Maj 2022, 14:38:19 wysłana przez Konrad »

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1161 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 14:40:12 »
Tak!!!
Walić ograniczanie kupowania. Zbyt fajne rzeczy wychodzą. :)

Offline Warpath

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1162 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 14:46:49 »
Super, że twarda. Dla mnie cały cykl zasługuje na HC ; )

Offline Castiglione

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1163 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 14:57:08 »
Wolałbym jednak dostać ten crossover od Egmontu, żeby pasował do reszty "Sandman Universe".

Offline Kvothe

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1164 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 15:08:52 »
https://www.amazon.com/Locke-Key-Golden-Joe-Hill/dp/168405785X

Wycieli dodatki czy jakiś zeszyt?
Zgadzam się , że cały cykl zasługuje na HC ale jako Master Edition.

Offline Dracos

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1165 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:56:26 »
Ja jako osoba nie zainteresowana Sandman universe jako takim cieszę się że crossovery Lock&Key są w Lock &Key  ;D

Offline nocny

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1166 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 19:04:03 »
Wycieli dodatki czy jakiś zeszyt?

Taurus na fejsie napisał:

"materiały cyfrowe trafiły do nas przed jakąkolwiek premierą papierową na świecie więc nie powinny się niczym różnić od wydrukowanej w Stanach. Ich premiera zresztą opóźniła się więc nie mamy jeszcze papierowej edycji amerykańskiej."

oraz

"sprawdziliśmy i oryginalne materiały, które dostaliśmy mają tyle co podaliśmy, czyli 232. Może w Amazonie ktoś się pomylił wpisując na stronę?"

Offline Kvothe

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1167 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 19:19:49 »
Taurus na fejsie napisał:

"sprawdziliśmy i oryginalne materiały, które dostaliśmy mają tyle co podaliśmy, czyli 232. Może w Amazonie ktoś się pomylił wpisując na stronę?"

Zajrzałem na tego FB, podali linka do strony IDW a tam 236 str. czyli jeszcze inaczej.
Poczekam na recenzje z YT aby się przekonać czy coś wycieli czy nie.

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1168 dnia: Cz, 19 Maj 2022, 18:46:12 »
Super, że twarda. Dla mnie cały cykl zasługuje na HC ; )

Czyli grubość okładki to jakaś forma nobilitacji komiksu dla ciebie? Że miękkie to są gówniane, ale twarde to od razu morda się cieszy? That's what she said powinno teraz wjechać
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Warpath

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1169 dnia: Cz, 19 Maj 2022, 22:07:00 »
Nie jest to dla mnie kwestia nobilitacji, a długoletniego doświadczenia ; ) Komiksy w miękkiej niestety w przeważającym procencie mają tendencję do rozklejania / rozpadania się po latach. Twarda nie dość, że lepiej wygląda na półce to o wiele dłużej trzyma formę. Czysty pragmatyzm.