Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 342066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emedzi 12

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #795 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 10:46:32 »
Nie wspominali, przy okazji, czy planują wydać ten dodatkowy tom "Locke and Key", który ma wyjść w USA?

Offline kenji

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #796 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 12:18:34 »
Taurus odbija się od dna. Super ! Trzymam kciuki

Offline eyesore

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #797 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 12:22:38 »
Troche położyłem na nich krzyżyk, upłynniłem Żywe Trupy i BS, tylko Lazarus się ostał...  :-\
Moze wejdę w nowe serie tyle że mam obawy o częstotliwość wydawania.

Offline Frank_C

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #798 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 12:34:20 »
A te On_Mars, Ter i Terra to będą wydawać od razu w integralach czy w pojedynczych albumach??

Offline Dracos

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #799 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 13:24:08 »
A te On_Mars, Ter i Terra to będą wydawać od razu w integralach czy w pojedynczych albumach??

Też się zastanawiam i mam złe przeczucia że będą wydawać w pojedynczych. Niby zapowiedzieli dużo kontynuacji rozpoczętych serii, ale w tym właśnie problem. Wydali by Integral (pod warunkiem że seria jest już ukończona w FR) i byłby człowiek zadowolony, a tak wchodzi się w te nowe serie z wiecznym poczuciem uczestnictwa w ruletce: może wydadzą do końca, a może nie.

Offline Frank_C

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #800 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 13:59:34 »
Też się zastanawiam i mam złe przeczucia że będą wydawać w pojedynczych. Niby zapowiedzieli dużo kontynuacji rozpoczętych serii, ale w tym właśnie problem. Wydali by Integral (pod warunkiem że seria jest już ukończona w FR) i byłby człowiek zadowolony, a tak wchodzi się w te nowe serie z wiecznym poczuciem uczestnictwa w ruletce: może wydadzą do końca, a może nie.
Też mam właśnie takie obawy. On_Mars z tego co widzę to ten sam zespół co przy Metronomie, a przynajmniej rysownik. Fajnie by się to komponowało z wydaniem od Studia Laim, jakby zdecydowali się wydać to w takim samym, a przynajmniej zbliżonym formacie. Co do pozostałych tytułów to widzę, że tylko Terra ma dopiero pierwszy numer.

Offline JonasCrow

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #801 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 14:06:27 »
Cytuj
Wymiana wiadomości e-mailowych nie przynosi żadnych rezultatów, więc Kuba ma w tym roku polecieć do Nowego Jorku i spotkać się z nią osobiście

to brzmi jak misja specjalna z gatunku Mission Impossible, ale kto wie...  ;D

Offline muaddib

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #802 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 14:14:14 »
to brzmi jak misja specjalna z gatunku Mission Impossible, ale kto wie...  ;D

Ciekawe czy padnie pytanie "Mr. Kuba, I've received some emails form polish fans of The Walking Dead. What does it mean 'chytra baba'?"

Offline JanJ

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #803 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 14:41:08 »
 Było może coś o kontynuacji Skorpiona?

Offline misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #804 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 14:44:51 »
Co do pozostałych tytułów to widzę, że tylko Terra ma dopiero pierwszy numer.
Spokojnie, zamin Taurus wyda Ter, którego Terra jest sequelem to w oryginale pewnie już też się zakończy ;)

Offline keram2

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #805 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 17:14:04 »
A, co z nieszczęsnym Luc Orient?

No właśnie, o Sprycjanie i Fantazjuszu też ani słowa, cieszą zapowiedzi nowych tytułów (wyglądają obiecująco), ale wypadałoby powiedzieć parę słów więcej o seriach już wydawanych, które mają swoich czytelników.

Offline turucorp

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #806 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 17:51:22 »
No właśnie, o Sprycjanie i Fantazjuszu też ani słowa, cieszą zapowiedzi nowych tytułów (wyglądają obiecująco), ale wypadałoby powiedzieć parę słów więcej o seriach już wydawanych, które mają swoich czytelników.

Przecież to nie był panel wydawniczy z Taurusem, tylko rozmowa Kamila Śmiałkowskiego z Maciejem Pietrasikiem!
Miejsce na pytanie od publiczności zawsze w trakcie tego cyklu jest, wystarczy je zadać w czasie transmisji, ale bez przesady z tymi roszczeniami  :o

Offline misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #807 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 17:53:06 »
Tak, nawet w którejś minucie Śmiałkowski powiedział, że ludzie w komentarzach pytają co z serią Lazarus.

Offline kv

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #808 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 18:35:25 »
Info z FB odnośnie Luca Orienta - nadal jeszcze w tłumaczeniu.
Także dalej jeszcze czekanie...

Offline fikander

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #809 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 09:18:45 »
Skoro Luc jest w tłumaczeniu, to znaczy, że go w końcu kiedyś wydadzą. Dobra wiadomość, bo obawiałem się, że porzucili tę serię. Chyba nie sprzedaje się zbyt dobrze...