Komiksy > Dział ogólny

Taurus Media

(1/354) > >>

Klint:
Styczeń już za nami a Byczek wciąż nie wypowiedział się na temat swoich planów w 2019 r.
Osobiście czekam i liczę na :
Barakuda 5 i 6
Murena 10
Rycerze Heliopolis
Ekho 8
Nie pogniewam się na niespodziankę wydawniczą.

carnivale:
Taurus to dla mnie rozczarowanie zeszłego roku.
Liczyłem na zamknięcie Pożogi , krótkiej serii bo zdaje się ,że ma tylko 3 tomy. Liczyłem na ruszenie dalej z Lazarusem lub Black Science ale nic z tego. Na dzień dzisiejszy zrezygnowałem z kupowania jakichkolwiek serii od nich dopóki nie pozamykają tego co mam zaczęte.
Zostać z pierdyliardem niedomkniętych historii mi się nie uśmiecha.

sum41:

--- Cytat: carnivale w Nd, 03 Luty 2019, 21:45:28 ---Taurus to dla mnie rozczarowanie zeszłego roku.
Liczyłem na zamknięcie Pożogi , krótkiej serii bo zdaje się ,że ma tylko 3 tomy. Liczyłem na ruszenie dalej z Lazarusem lub Black Science ale nic z tego. Na dzień dzisiejszy zrezygnowałem z kupowania jakichkolwiek serii od nich dopóki nie pozamykają tego co mam zaczęte.
Zostać z pierdyliardem niedomkniętych historii mi się nie uśmiecha.

--- Koniec cytatu ---

Chca to zrobic ale Image jest upierdliwe i ich zlewa, co za czasy chca dac kase a ci maja ich w ...  :-\

donT:
Bo ta kloptliwa baba z Image jest tez chciwa baba z Image i pogrywa tak, aby ugrac wiecej. Stad limbo z Taurusowymi komiksami od tego wydawcy. 

carnivale:
Być może i chęci mają co nie zmienia faktu , że zrazili mnie do siebie. Jeżeli mają problem z image nie jest powiedziane  , że nie będzie problemów z innymi wydawcami. Może to ich wina może nie, tego się nie dowiemy bo Taurus bardzo skąpo dzieli się jakimikolwiek informacjami nie tylko dotyczących zawieszonych serii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej