Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 341650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Randal63

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #885 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 02:46:34 »
były czasy, kiedy Byczek reagował na bieżąco na frankofońskie premiery...
Ale tylko w kolorze czerwonym.  ;)

Offline roj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #886 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 09:57:57 »
Oj Undertaker, Undertaker (5)!
Chociaż żadko czytuje komiksy to postanowiłem od pewnego czasu, że nie przeczytam żadnego dopóki nie zmienie swojego lokum na większe.
No i padłem w swoim silmym postanowieniu, a tak niewiele mi brakowało.
Łatwiej było mi setki wódki czy piwka nie wypić :)

Offline Dracos

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #887 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 10:46:50 »
@up Jak by nie patrzeć łatwiej kupić komiks niż zmienić lokum :)

Co do Undertakera to jako że niedawno wydali tom 5 może jest jakaś szansa że 6 wydadzą względnie niedługo na pewno by to pomogło w sprzedaży.

Offline roj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #888 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 11:36:20 »
Cytuj
@up Jak by nie patrzeć łatwiej kupić komiks niż zmienić lokum :)

Co do Undertakera to jako że niedawno wydali tom 5 może jest jakaś szansa że 6 wydadzą względnie niedługo na pewno by to pomogło w sprzedaży.

Zdecydowanie tak.

Co do Undertakera 6 to na Dniach Fantastyki pytałem się Pani na stoisku, że pewnie w przyszłym roku bedzie 6-tka. Pani poinformowała mnie, że w tym roku.
Dzieciak mi dokuczał i chyba coś źle zrozumiałem. Ma ktoś  info co do  planów wydania Undertaker 6?

Offline JanJ

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #889 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 23:23:07 »
Ja również mocno polecam 'Do ostatniego'. Miałem już nie kupować nowych serii od Taurusa ale na ten one-shot jeszcze się skusiłem. Rysunki są znacznie lepsze niż w Sykes czy Undertaker. Fabularnie nie jest to komiksowe arcydzieło ale naprawdę niezła pozycja, choć na końcu pozostawia pewien niedosyt że się tak szybko skończyło. Dla mnie nawet lepsze niż podobny Sykes czy Undertaker.

Online Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #890 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:11:25 »
Ktoś z MFGIK ma wieści co do ich planów ? Czy EKHO w tym roku ? Czy cokolwiek w tym roku ?
Czy cokolwiek wogóle ?

Offline Edgar

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #891 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:19:21 »
Ja dowiedziałem się tylko, że Żywych Trupów na pewno nie wydadzą i jest to decyzja ostateczna. Mają tłumaczenia, wszystkie materiały i z chęcią oddadzą je innemu wydawnictwu, które będzie w stanie dogadać się z Image.
Jest też jednak dobra wiadomość. W przyszłym roku prawa Black Science wracają do twórców, z którymi Taurus jest już dogadany, więc dostaniemy kontynuację tego szaleństwa Remendera i Scalery.

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #892 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 14:48:09 »
Lazarus przetłumaczony i idzie do dalszej obróbki.

Offline kv

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #893 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 16:28:16 »
Niedawno na facebooku pisali, że październik i listopad to głównie dodruki.
A Luc Orient - dopiero 4 tom przetłumaczony, 5ty, który ma być w jednym tomie z 4tym, czeka na tłumaczenie. To dopiero kiepska sprawa, jak.... tłumaczenie się ślimaczy  :o
« Ostatnia zmiana: Nd, 03 Październik 2021, 16:32:01 wysłana przez kv »

Online Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #894 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 17:18:50 »
Dodruki? Ciekawe czego?
To już jest żałosne.

Offline badday

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #895 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 17:39:54 »
Ktoś się orientuje jak to działa, że w sprawie ŻT z Image nie mogą się dogadać, a w sprawie Lazarusa, też z Image, mogą?

Offline michał81

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #896 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 17:43:00 »
Ktoś się orientuje jak to działa, że w sprawie ŻT z Image nie mogą się dogadać, a w sprawie Lazarusa, też z Image, mogą?
Żywe idą przez centralę Image, w przypadku Lazarusa sprawa jest dogadywane bezpośrednio z twórcami. Podobnie ma Mucha z kilkoma tytułami.

Offline adamarluk

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #897 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 18:24:33 »
Ktoś się orientuje jak to działa, że w sprawie ŻT z Image nie mogą się dogadać, a w sprawie Lazarusa, też z Image, mogą?
Prawa do Lazarusa nabywają bezpośrednio od Rucki, podobnie będzie, to dzisiejsze info, z Black Scieance. W przyszłym roku prawa posiadać będzie Remender i od niego kupią.

Offline badday

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #898 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 18:30:26 »
Żywe idą przez centralę Image, w przypadku Lazarusa sprawa jest dogadywane bezpośrednio z twórcami. Podobnie ma Mucha z kilkoma tytułami.

Prawa do Lazarusa nabywają bezpośrednio od Rucki, podobnie będzie, to dzisiejsze info, z Black Scieance. W przyszłym roku prawa posiadać będzie Remender i od niego kupią.

Ale w tym drugim przypadku Image czerpie z tego jakieś profity? Skoro jest ich logo na okładce? Może drążę, ale ciekawi mnie ten temat :)

Offline michał81

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #899 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 18:56:09 »
Ale w tym drugim przypadku Image czerpie z tego jakieś profity? Skoro jest ich logo na okładce? Może drążę, ale ciekawi mnie ten temat :)
Kiedyś o to pytałem, ale nie pamiętam.