Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 337292 razy)

mir2x i 2 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 11:48:41 »
Bardzo popieram ekologię i rozwiązanie Taurusa. Brawo za to! Oczywiście ja o żadną tam ekologię nie dbam, korzystam z folii, a Cola z McDonald's smakuje mi najlepiej przez plastikową słomkę, dlatego nabyłem sobie taki oto zestaw:

https://allegro.pl/oferta/slomki-rurki-plastikowe-przezroczyste-shake-500szt-9242315875

i do Maca chodzę ze swoimi słomkami :) Tak samo komiksy Taurusa będę wymieniał do skutki, jeśli przyjdą zarysowane lub uwalone. Ale zależy mi, żeby wszyscy inni dbali o planetę, bo dzięki temu i ja będę wiódł zdrowsze życie :)

Offline gashu

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 14:27:00 »
Szybki telefon do Pani Kanclerz i brygada eko-komandosów już po Ciebie jedzie.

Online Leyek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 15:15:31 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 15:19:45 »
Zdrowy tryb życia - chodzisz do Maca.

Niezdrowy tryb życia - do Maca podjeżdżasz samochodem.

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 15:40:06 »
Taurus przegrał kilka lat temu, kiedy przejadł hajs z czasów prosperity a w latach 2016-2017 Kuba udawał wielkiego biznesmena, bo zarobił parę groszy na ŻT i chodził pieprząc głupoty o jakiejś "bańce", która pęknie, więc oni wolą siedzieć na dupie i obserwować jak Egmont przeinwestuje.
A stało się zupełnie odwrotnie. Taktyka z ubiegłej dekady nie działa, myślą, że jak przetrzymają Image, to w końcu kupią licencję po niższej cenie. Co za chamstwo i brak odpowiedzialności, a my skończymy z niekompletną serią, gówno wartą, bo już ŻT wychodzą w kolorze i tylko czekać, aż Egmont kupi licencję na kolorową edycję i wyda w swoim formacie.

Nigdy nic nie kupię od Taurusa platfusa, a przynajmniej nie przed zakończeniem serii.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online Leyek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 15:56:33 »
Nawet nie wiedziałem, że puścili wersję w kolorze (choć z ekonomicznego punktu widzenia można się było tego spodziewać). Przepatrzyłem przykładowe plansz i fajnie, "nieinwazyjnie" prezentują się te kolorki. Jeśli Egmont przejmie licencję to będzie miał hit.
Sam czytałem na razie tylko pierwsze 2 tomy i chyba poczekam na resztę w kolorze :)






Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 16:16:28 »

Nigdy nic nie kupię od Taurusa platfusa, a przynajmniej nie przed zakończeniem serii.

Mam dokładnie takie same podejście. Jedno z najgorszych wydawnictw w Polsce.

Online misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #652 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 16:55:34 »
A mnie coś się widzi, że współpraca Egmontu z Image nie za bardzo się układa, skoro poza Invincible nie wydają nic z Image.

Offline amsterdream

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #653 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 20:05:36 »
Coś tam kiedyś mówili, że są rozczarowani sprzedażą Invincible i Palcojada. Być może z tego powodu nie sięgają po nic innego.

sum41

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #654 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 21:02:11 »
Zdrowy tryb życia - chodzisz do Maca.

Niezdrowy tryb życia - do Maca podjeżdżasz samochodem.

To tam jest niezdrowe jedzenie? To dlaczego tam ciagle podjezdzaja autokary z dziecmi, a tak bo szkolne sklepiki sa niezdrowe czy tam polikwidowane.

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #655 dnia: So, 09 Styczeń 2021, 00:59:34 »

Koniec kwietnia w oryginale.
A u nas?
Tymczasem Shi 4 ma już rok. A u nas? :)

Oba tomy to zakończenia serii.

Offline przemo1

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #656 dnia: So, 09 Styczeń 2021, 17:38:32 »
A mnie coś się widzi, że współpraca Egmontu z Image nie za bardzo się układa, skoro poza Invincible nie wydają nic z Image.
 
Bo licencje na komiksy typu Spawn i Wichblade mają kosmiczne ceny, a w kolejny tasiemiec wchodzić niełatwo.

Offline arczi_ancymon

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #657 dnia: Nd, 10 Styczeń 2021, 13:17:25 »
Przecież Tomasz Kołodziejczak powiedział wprost, że nie będzie w Egmoncie innych serii z Image, bo nie chce im się użerać ze wściekłą babą (to w domyśle), sprzedaż nie powala, a wiele innych wydawnictw się w to bawi, więc droga wolna dla nich. Czego więcej wam trzeba, aby zakończyć to gdybanie?

Online misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #658 dnia: Nd, 10 Styczeń 2021, 13:22:29 »
Wyliczenie jakie to inne wydawnictwa oprócz Non Stop Comics, które to może blokować inne wydawnictwa ;)

Offline Grzmichuj

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #659 dnia: Nd, 10 Styczeń 2021, 14:53:06 »
Przecież Tomasz Kołodziejczak powiedział wprost, że nie będzie w Egmoncie innych serii z Image, bo nie chce im się użerać ze wściekłą babą (to w domyśle), sprzedaż nie powala, a wiele innych wydawnictw się w to bawi, więc droga wolna dla nich. Czego więcej wam trzeba, aby zakończyć to gdybanie?

Naprawdę wierzysz w jakąś tam chytrą babę? Czy może NSC podbiło stawkę licencyjną wchodząc na rynek (czyli zapłacili rynkowo), a Egmont i Taurus żyją w ubiegłej dekadzie i chcieliby licencję za "możliwość promowania franczyzy na polskim rynku". Nie ma żadnej chytrej baby, jest cennik, który musiał wzrosnąć po serialu i wznowieniu w kolorze.
Poza tym to Skybound a nie Image itself, pełne prawa ma Kirkman i gość potrafi zarabiać hajs, nie będzie się płaszczył przed jakimś Kubą z Taurusa, nie chcesz dzisiaj za 10k dolarów? To jutro zapłacisz 12k.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?