Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 342405 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline JanJ

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1230 dnia: So, 10 Wrzesień 2022, 14:53:25 »
Wjechał dodruk tomu 1 Ekho

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1231 dnia: So, 10 Wrzesień 2022, 19:34:31 »
Wjechał dodruk tomu 1 Ekho

Niby dobrze, jednocześnie nie na to czeka większość czytelników :/

Offline JonasCrow

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1232 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 16:01:42 »
Taurus zapowiedział jeszcze drugi tom "On Mars", czyli mamy 2:2 starsze tytuły - nowe tytuły

Cytuj
Przedstawiamy zapowiedź drugiego tomu serii "On Mars_", zatytułowanego "Samotnicy", który przedpremierowo będzie dostępny podczas Festiwalu Komiksu w Łodzi.

Przyznam, że wolałbym wynik 4:0. Ale może chcą szybko zrobić te trzytomówki, co zadowoli niektórych klientów...

Offline adamarluk

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1233 dnia: Pn, 12 Wrzesień 2022, 18:05:47 »
Taurus zapowiedział jeszcze drugi tom "On Mars", czyli mamy 2:2 starsze tytuły - nowe tytuły

Przyznam, że wolałbym wynik 4:0. Ale może chcą szybko zrobić te trzytomówki, co zadowoli niektórych klientów...
Nie, chcą zostawić po ostatnim niewydanym tomie, taka specjalizacja.

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1234 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 18:16:38 »
Kuba z Taurusa dzisiaj rozmawiał na temat Queen and Country z Rucką i niby chcieliby kontynuować serię.
Czyli nie integrale, a kontynuowanie serii. Nawet dzisiaj mieli na stoisku pakiety tych kilku wydanych tomów. W sumie obojętnie, aby było, bo to wspaniały komiks jest.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1235 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 18:40:27 »
Pytałem o kilka spraw na stoisku :
- Ekho 10 powinien być pod choinkę
- Elryk postarają się w tym roku
- Kilka tytułów jest "w produkcji" i nie chcą niczego zapowiadać póki nie będą mieli gotowych plików.
Dużo ogólników i mało konkretów czyli w temacie Taurusa "nihil novi".

Offline skil

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1236 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 22:22:16 »
- Luc Orient #4 (finałowy tom) - 3 lata i 6 miesięcy od czasu premiery 3 tomu

Żeby było śmieszniej, tłumacz nawet jeszcze nie zaczął tego tłumaczyć.
A poza tym uważam, że Rosja powinna być zniszczona.

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1237 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 22:26:05 »
Ano właśnie, skil dobrze prawi. To kolejna ciekawostka z Łodzi. Podobno to naprawdę nie jest wina Taurusa, choć sporo osób uważa, że kłamią, tylko naprawdę to wina tłumacza. Dziwne, ale to fakt. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Midar

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1238 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 22:35:35 »
Ano właśnie, skil dobrze prawi. To kolejna ciekawostka z Łodzi. Podobno to naprawdę nie jest wina Taurusa, choć sporo osób uważa, że kłamią, tylko naprawdę to wina tłumacza. Dziwne, ale to fakt. :)
To jeszcze gorzej o nich świadczy. Mogli już 4 razy zmienić tłumacza, zamiast gadać takie bzdety. Jakoś Borgię wydali w różnych tłumaczeniach, a nawet formatach, a tu cały czas ta sama śpiewka, idąca w lata. A jak im nigdy nie przetłumaczy, to nigdy nie wydadzą? Chociaż jeśli o nich chodzi, to pewnie tak będzie.

Offline Death

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1239 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 22:53:29 »
Ale jak się ma tego tłumacza, to może jednak warto zaczekać. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1240 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 23:42:14 »
Ja z kolei słyszałem (wcześniej), że tłumacz wysyłał im jakieś techniczne zapytania, ale pozostały bez odpowiedzi, więc nie ruszał z robotą.

Offline Randal63

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1241 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 02:06:27 »
Ja z kolei słyszałem (wcześniej), że tłumacz wysyłał im jakieś techniczne zapytania, ale pozostały bez odpowiedzi, więc nie ruszał z robotą.
Wygląda więc, że nie zależy im na wydaniu tego ostatniego albumu. Dlaczego, nie bardzo mogę pojąć. :(

Offline michał81

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1242 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 08:25:21 »
Widzę, że co osoba to inna wersja. Ja jeszcze w Warszawie rozmawiałem i wtedy usłyszałem, że mają tylko cześć przetłumaczoną, bo tłumacz nie skończył i nie wie kiedy skończy.

Offline Murazor

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1243 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 08:28:18 »
Fajnie te umowy podpisują, tak nie za profesjonalnie ::) brak terminu zakończenia pracy? Jeszcze jeżeli zapłacili z góry to nie byk, a jakiś osioł :P

Offline Konrad

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #1244 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 08:56:30 »
Ten nasz finałowy 4 tom Luca Orienta ma składać się z 4 i 5 tomu francuskiego i z tego co Taurus pisał kilkukrotnie na FB 4 jest już dawno przetłumaczony, ale cały czas czekają na ten 5. Jakoś ostatnio wspominali, że tłumacz miał termin na sierpień, ale oczywiście się nie wywiązał