Autor Wątek: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.  (Przeczytany 322780 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawel.M

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #525 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 13:49:27 »
W większości są byłe, bo ja tak zadecydowałem. Natomiast nie ogarniam dorosłych ludzi, którzy muszą ukrywać, że sprawili sobie jakąś przyjemność.

Co do skuteczności to zależy czego od życia oczekujesz. Ja jestem bardzo skuteczny w zabieganiu o święty spokój. To mój życiowy priorytet: mieć dużo wolnego czasu i święty spokój, bo mam jedno życie i nie będę go marnował.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Kwiecień 2020, 13:52:42 wysłana przez Pawel.M »

Offline Szekak

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #526 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 15:47:55 »
W większości są byłe, bo ja tak zadecydowałem.
Pawel.M: Rzuciłem Monikę, koniec tego dobrego!
anonim: A co się stało?
Pawel.M: Powiedziała, że nie chce mnie więcej widzieć.

Co do skuteczności to zależy czego od życia oczekujesz. Ja jestem bardzo skuteczny w zabieganiu o święty spokój. To mój życiowy priorytet: mieć dużo wolnego czasu i święty spokój, bo mam jedno życie i nie będę go marnował.
Wiesz, dla niektórych marnowanie życia to spędzanie go np. na czytaniu komiksów i właśnie przeciwieństwem marnowania życia jest bycie z kimś i tworzenie rodziny... Ja osobiście jestem zdania, że i jedno i drugie jest w życiu ważne.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Kwiecień 2020, 15:50:19 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #527 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 15:52:25 »
W poprzednim poście chodziło mi o balans pomiędzy życiem rodzinnym a hobby - tego się przecież tyczą te wszystkie akcje komiksowych cichociemnych.
Natomiast tak mi się wydaje, że św. spokój osiąga się chyba poprzez unikanie ożenków toteż branie sobie do domu przedstawicielki gatunku pierwszego wydaje się być przeciwskuteczne.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pawel.M

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #528 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 16:39:30 »
Drogi Szeszaku, nie mam zamiaru ci się tłumaczyć z mojego życia. Tyle tylko, że zaczynasz robić brzydkie ad persom, być może kompleksy pantoflarza...

Rodzina - szczyt marzeń, zapychać na usmarkane bąbelki i panią, przed którą muszę ukrywać swoje wydatki... O, rany, teraz rżę jak kuń :D

Ale abstrahując od moich poglądów na rodzinę, i tak uważam, że jeśli dorosły człowiek ukrywa przed drugim dorosłym człowiekiem, że zrobił sobie radochę za parę groszy - to jest coś nie tak co najmniej z jednym z tych ludzi. Nigdy mi do głowy nie przyszło kogoś rozliczać z wydatków, ani też mnie nikt nie rozliczał.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Kwiecień 2020, 17:00:25 wysłana przez Pawel.M »

Offline Szekak

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #529 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 16:50:11 »
Jakie ja brzydkie ad personam zrobiłem? Rzuciłem ogólnie uwagę co do tego co w życiu ważne, tak jak ty to zrobiłeś post wcześniej, a, że poczułeś się tym urażony to już nie moja wina.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawel.M

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #530 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 16:59:29 »
Robisz złośliwe domysły przy zerowej wiedzy. Nie poczułem się urażony, po prostu nie lubię takich erystycznych zagrywek.

Offline Szekak

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #531 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 17:06:04 »
Jakie złośliwe domysły? Mówisz o tym żarciku w pierwszej części postu? Wyluzuj, bo widać, że tu zadziałała zasada uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawel.M

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #532 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 17:08:59 »
Nie mam dziś poczucia humoru - korzonki mnie nawalają, a jeszcze muszę popracować na siedząco, więc jestem w nastroju "bez kija nie podchodź" :)

Offline JanJ

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #533 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 15:08:42 »
Nie wiem gdzie to wrzucić, więc piszę tutaj, choć może osobny wątek o alledrogo by się przydał :)

Taka tylko informacja dla osób sprzedających na allegro - może komuś się przyda. Ja wcześniej o tym nie wiedziałem.

Jakiś czas temu dostałem email z allegro, że mogę włączyć opcję wyróżnienia oferty za darmo. Oczywiście skorzystałem. I wszystko byłoby fajnie, gdyby się nie okazało, że od wyróżnionych aukcji allegro pobiera większą prowizję po sprzedaży...

ramirez82

  • Gość
Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #534 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 15:11:57 »
Allegro zrobiło kogoś w ch*ja? Nie wierzę...

Offline Lou

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #535 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 15:55:02 »
@ janjedlikowski, czytanie regulaminów to bardzo przydatny zwyczaj.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline xanar

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #536 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:10:14 »
A jakbyś nie sprzedał nic, to byłbyś zadowolony  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline JanJ

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #537 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:58:12 »
Tak jak napisałem wcześniej - nie znałem tego punktu regulaminu - moja strata. Ale może ta informacja przyda się innym.

Offline NuoLab

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #538 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 17:26:43 »
Tak było kiedyś w telefonach, nie pamiętam której sieci, że zachęcali do włączenia jakiejś promocji co powodowało jednocześnie wyłączenie innych udogodnień typu rok ważności konta. Oczywiście wszystko było w regulaminie.

Offline Koalar

Odp: Sytuacja na polskim rynku - ceny, rabaty itd.
« Odpowiedź #539 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 15:31:36 »
Mejl od Allegro.pl, mojego ulubionego złodziejskiego monopolisty:
Cytuj
Ponieważ nie otrzymaliśmy Twojej płatności, której termin minął 2020-04-14, zablokowaliśmy Ci sprzedaż na Allegro. Prosimy o bezzwłoczne uregulowanie rachunku. Po zaksięgowaniu wpłaty, sprzedaż zostanie automatycznie odblokowana.
do zapłaty masz:    0,00 zł dotyczy opłat za 2020-03

Tak sobie jeszcze wszedłem w Rozliczenia z Allegro, a tam jakieś opłaty utrzymaniowe. Tu 5 gr, tam 10 gr co 10 dni i jak ktoś ma dużo aukcji, to paręnaście złotych jeszcze co miesiąc zgarną (no ale przecież nie pobierają prowizji od wystawienia, ludzkie pany).
Chyba dobry asumpt, żeby zrezygnować z tego dziadostwa.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.