Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1532693 razy)

Aleksandros (+ 1 Ukrytych) i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #165 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:22:28 »
Panie i Panowie prosze nie podjudzac SL do wydawania kolejne rzeczy nie z listy bo nigdy sie nie doczekamy planowych zapowiedzi z zeszlego roku.

Drogie SL nie zrozumcie mnie zle, biore wszystko od was jak leci. Jak pisalem wczesniej  2018 mam wszystko co wydaliscie i pewnie tak bedzie w przyszlosci bo wydajecie same genialne rzeczy ( no moze po za DR & Qunich) a ten rok zapowiada sie jeszcze lepiej niz poprzedni wiec nie dajcie sie z tym artbookiem tylko wydajcie to co jest zaplanowane.




ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:31:14 »
Panie i Panowie prosze nie podjudzac SL do wydawania kolejne rzeczy nie z listy bo nigdy sie nie doczekamy planowych zapowiedzi z zeszlego roku.

...tylko wydajcie to co jest zaplanowane.

Zgadzam się!

Chyba, że ktoś będzie namawiał na wydanie The Last American, Batton Man, lub Mazeworld...  ::)


A przy okazji Button Mana:

https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Legend%22+zekranizuje+komiks+o+turnieju+p%C5%82atnych+zab%C3%B3jc%C3%B3w-132244
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2019, 07:46:16 wysłana przez ramirez82 »

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #167 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 07:54:19 »
No właśnie drogie Studio, coś się zmieniło w kwestii Button Mana? Bo nie ma co ukrywać, że fydafca (celowy zapis więc proszę mi nie wysłać privów), który chełpił się prawami do licencji, na pewno go nie wyda? Spójrzcie jak KBOOM pięknie korzysta z tego co wspomniany fydafca obiecywał.

Offline moai

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #168 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:12:38 »
Z tego co sie orientuje fydafca nabyl prawa do 1 tomu (potwierdzone). Pytanie na ile lat ma podpisana umowe.

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #169 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:28:45 »
Z tego co sie orientuje fydafca nabyl prawa do 1 tomu (potwierdzone). Pytanie na ile lat ma podpisana umowe.
No właśnie o to pytam. Bo może coś się pozmieniało i jest szansa na wydanie tego tytuły przez Studio.

Offline moai

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #170 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 08:32:49 »
Pewnie tytul nie jest jeszcze wolny. W tym przypadku Rebellion posredniczyl tylko w kontakcie z autorem - on ma prawa :).
A fydafca jeszcze firmy nie zamknal, dalej widnieje w spisie przedsiebiorcow jak aktywny :P

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #171 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 10:24:38 »
Fanta kupiła prawa do pierwszego tomu.

W umowach jakie ja widziałem, zawsze jest termin w jakim wydawcą musi wydać tytuł. Mi tam zawsze proponowano rok. Po tym czasie umowa zostaje rozwiązana.

Oczywiście z jednej I z drugiej strony pracują ludzie i jeśli mamy do czynienia z poślizgiem, to spokojnie można się dogadać. Czy Fanta z kimkolwiek jeszcze rozmawia? Wątpię.

Dlatego sądzę, że Buttonman jest wolnu. SL pewnie prędzej czy później to wyda.   

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #172 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 10:25:49 »
SL pewnie prędzej czy później to wyda.   
Czyli trzeba poczekać do ukazania się serialu.

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #173 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 15:06:56 »
Co tam Buttonmany jakieś, ja tu wiernie na Sicklebacka czekam i nic ;)
,, - Eeeeech.''

Mati29

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #174 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 16:02:14 »
Poczekajcie na Lawless, to jest dopiero petarda :)

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #175 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:03:16 »
Czekam na Sicklebacka i Lawless, ale Button Mana też chętnie kupię.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #176 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:33:55 »
Durham Red (chodz  kiedys piasalem SL na maila ze nie wezme, a teraz to jedno z najbardziej oczekiwanych)
Lawless
Satanus i Total War
Slaine
ABC Warriors
Stickleback
W takiej kolejnosci ;)

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #177 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:47:52 »
Co tam Buttonmany jakieś
Te jakies Buttonmany to jedna z najlepszych sensacyjnych serii jakie kiedykolwiek czytalem. Taka w klimacie Zywy Cel / American Ninja 5 czy innych filmow klasy B przelomu 80/90. Brzmi cholernie cheesy, ale wchodzi jak zimne piwo na mega kacu.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #178 dnia: So, 16 Marzec 2019, 00:27:25 »
Czytałbym.

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #179 dnia: So, 16 Marzec 2019, 17:44:14 »
Armie Zdobywcy

Na początku pochwała dla Wydawnictwa za dostarczenie świetnego cenowo produktu w bardzo wysokiej jakości. Szczególnie mam na myśli format, dzięki któremu szczegółowe plansze zyskują na charakterze.


Sam komiks oceniam jak najbardziej pozytywnie, chociaż nie przepadam za seriami, które składają się z krótszych historii. Lektura sprawia jednak frajdę, szczególnie najbardziej rozbudowana fabularnie ostatnia część prezentuje solidny poziom. Konstrukcje budowli mają ogromną ilość detali, naprawdę niektóre kadry można podziwiać przez dłuższą chwilę. Jest to znakomita rzecz, dzięki której można się oderwać od klasycznych serii superhero. I raz na jakiś czas aż człowieka ciągnie do przeczytania właśnie takiej pozycji, pomimo objętości Armie Zdobywcy czyta się dynamicznie. Polecam!